0
0
Porównanie towarów 0

Stanozolol - Winstrol tabletkiSP Stanoject 50mg
-20%

94PLN118PLN


Cena za: - 10 ml (fiolka) / Stężenie: - 50 mg/ml / Składniki aktywne: - płynny stanozolol (suspension) / Producent: - SP Laboratories / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Strombafort 10mg
-20%

104PLN130PLN


Cena za: - 100 tab / Opakowanie: - 100 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - stanozolol (oral) / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Strombaject Aqua 50mg
-34%

80PLN121PLN


Cena za: - 10 amp / Stężenie: - 50 mg/ml / Składniki aktywne: - stanozolol (water based) / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Szukasz gdzie kupić oryginalny Stanazol?

Nie musisz dalej szukać. Jesteś w dobrym miejscu.

Oferujemy zakup Stanazolu w najlepszej cenie na rynku Polskim.

Sprzedajemy wyłącznie oryginalny Stanazol, który da się sprawdzić pod względem autentyczności na stronie internetowej producenta, korzystając ze specjalnego kodu, naniesionego na opakowanie ampułek albo blistra.

Stanazol - synonimy: - Stanabol, Winstrol w tabletkach, Stanazolol Oral, Strombafort — najbardziej popularny w Polsce steryd, zawierający substancję czynną Stanozolol.

Interesujące jest, że ze względu na raczej słabą zdolność do budowania mięśni, Stanazol stał się popularny w środowisku bodybuilderów dosyć niedawno. W bodybuildingu są bardzo doceniane inne właściwości, o których zostanie napisane niżej.

Stanazol jest najszerzej stosowany w trakcie przygotowania lekkoatletów, bokserów, pływaków. Dokładnie tam, gdzie niezbędne jest ekstremalne zwiększenie wskaźników szybkości i siły bez istotnego zwiększenia masy ciała.

Szczególnie istotnym przypadkiem szerokiego stosowania substancji czynnej Stanazol w społeczeństwie lekkoatletycznym jest pozbawienie za stosowanie dopingu — Stanazololu, najbardziej znanego lekkoatlety – biegacza Bena Johnsona, Olimpijskiego Złota wywalczonego przez niego w Seulu w 1988 roku.

Jak później wspomina Johnson: «Nie będziesz go połykał – nie potrafisz zwyciężyć» - tak powiedział mu trener w 1981 roku, i chodziło dokładnie o Stanazol.

Stanazol — na slangu kulturystów - «wino», jest niewątpliwym liderem w pośród cyklów, skierowanych na «definicję».

W czasie takich cyklów Stanazol najczęściej się kombinuje z «krótkim» propionianem testosteronu.

Oprócz tego, Stanazol się przyjmuje w celu obniżenia poziomu globuliny SHBG (białka, wiążącego testosteron w organizmie i pozostawiającego większą część w nieaktywnym stanie), przez to zwiększając dostępność biologiczną swobodnego testosteronu w organizmie.

Zauważmy, że w kulturystyce konkurencyjnej jest bardziej popularna postać tego preparatu do iniekcji, produkowana pod różnymi nazwami handlowymi, na przykład - Winstrol Depot.

Często da się usłyszeć, że Stanazol jest nazywany Winstrolem, lecz nie będzie to do końca prawidłowe.

Winstrol — nazwa, która zrobiła się ogólną dla wszystkich iniekcyjnych preparatów Stanozololu.

Akurat pod nazwą handlową Winstrol iniekcyjny Stanazolol został po raz pierwszy dopuszczony do obrotu w 1962 roku w Australii jako lek weterynaryjny. Zaś później skutecznie «migrował» do «zasobów» kulturystów i reprezentantów innych dyscyplin sportowych.

Stanazol, Stanabol — preparat, posiadający wyraźną aktywność anaboliczną, dorównującą 320% od testosteronu, oraz wyjątkowo niską aktywność androgenną.

Oznacza to, że Stanazol» nie jest aromatyzowany, czyli nie jest transformowany w estrogeny oraz działania uboczne w postaci ginekomastii i obrzęków nie będą stanowiły zagrożenia dla Ciebie.

Jak się przyjmuje Stanazol

Stanazol przyjmuje się solo (czyli jako jedyny preparat na cyklu), zarówno jak w połączeniu z różnymi preparatami o wysokim wskaźniku androgeniczności, takimi jak testosterony - enanthate, cypionat, propionat.

Minimalna «czynna dawka» preparatu wynosi od 30 mg dziennie i jest bezpośrednio uzależniona od masy atlety.

Zalecane dawki w zależności od masy ciała:

  • do 80 kg - 30 mg dziennie
  • 80-100 kg - 40 mg dziennie
  • ponad 100 kg - 50 mg dziennie

Jak już powiedziano wyżej, Stanazol — dobrze sprawdza się w złożonych cyklach na definicję.

Najbardziej rozpowszechnioną kombinacją, zwłaszcza wśród kulturystów - amatorów to Stanabol i propionian testosteronu.

Propionian jest stosowany w dawce po 100 mg co drugi dzień albo po 50 mg codziennie, Stanabol po 40-50 mg codziennie. Albo po 50 mg co drugi dzień, jeżeli jest stosowana iniekcyjna postać Stanabolu.

Przyjmowanie Stanazolu w trakcie wszystkich cykli może kilkakrotnie zwiększać efekt od stosowania tego bądź innego preparatu, ponieważ Stanazol zwiększa ilość wolnego testosteronu w organizmie poprzez obniżenie ilości globuliny, wiążącej testosteron.

Stanazol jest po prostu niezastąpiony w cyklach, w składzie których są stosowane nandrolony - dekanian i fenylopropionian, trenbolon ponieważ pozwala na uniknięcie działań ubocznych, które powodują dane preparaty.

Cykl Stanazol solo

Jeżeli postanowisz stosować cykl stanozololu solo, to należy brać lek w dawce od 40 -50 mg, mniejsza dawka może okazać się nieskuteczna. Odstępy czasowe pomiędzy przyjmowaniem Stanazolu nie powinny przekraczać 6 godzin.

Należy planować cykl wychodząc z założenia, że cykl będzie trwać 6-8 tygodni.

Bardzo często Stanabol stosuje się razem z Klenbuterolem w cyklach skierowanych na definicję.

Klenbuterol w tym przypadku jest przyjmowany zgodnie ze standardowym schematem.

Po cyklu konieczne jest PCT.

Należy zaczynać odblok po tym, kiedy steryd przestał działać w organizmie — czyli po dwóch-trzech dniach od przyjmowania ostatniej pigułki Stromby.

Na PCT może być stosowany Klomid, zarówno jak Tamoksyfen. Różnica będzie polegała tylko na kosztach. Preparaty są jednakowo skuteczne. Leczenie powinno trwać 25 dni. Pierwsze 15 dni bierzesz 20 mg Klomidu lub Tamoksyfenu, kolejne 10 dni po 10 mg.

Stanazol opinie konsumentów

Jak wynika z opinii licznych konsumentów, od cyklu Strombafortu możesz oczekiwać:

  • Poprawy kształtu i definicji mięśni — jest to główny efekt stanozololu
  • Istotnego zwiększenia wytrzymałości i siły
  • Zwiększenia wskaźników siły
  • Usunięcia zbędnego płynu z organizmu
  • Zmniejszenia procentu tłuszczu w organizmie

Pod warunkiem przestrzegania diety i stosowania prawidłowego treningu, Balkan Strombafort pozwoli Ci na przyrost 3-5 kg «suchego mięsa» w ciągu cyklu, trwającego 6 tygodni.

Stanazol działania uboczne

Stanazol należy do szeregu tak zwanych «bezpiecznych» preparatów.

Bardzo niski wskaźnik androginiczności pozwala na to, żeby atleta się nie obawiał efektów, związanych z aromatyzacją. Ponieważ preparat nie aromatyzuje się.

Ze względu na niską aktywność androgenną on w stopniu umiarkowanym hamuję produkcję własnego testosteronu. Lecz akurat w tym szczególe tkwi główna «chaczyk», przecież androgeny zwiększają libido.

Są opinie dotyczące spadku libido w czasie cyklu stanozololu. (Po rezygnacji z preparatu i przeprowadzeniu kuracji pokursowej libido wracało do normy).

Oprócz tego, preparat bardzo «suszy» więzadła i torebki stawowe.

Ze względu na tę właściwość w czasie cyklu tego preparatu solo, należy ćwiczyć ostrożnie i zapomnieć o dużym roboczym ciężarze.

Ignorowanie tego zalecenia może spowodować traumę więzadeł i bóle dużych stawów.

Akurat dlatego stosowanie Stanazolu solo nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Zalecamy stosowanie Stanazolu w połączeniu ze sterydami androgennymi — testosterony i miksy testosteronów, nandrolonami, które będą eliminować wymienione negatywne skutki.

Mimo tego, że zarówno jak każdy inyy steryd anaboliczny, Stanazol cechuje się pewnym toksycznym działaniem na wątrobę, nic nie grodzi Twojej wątrobie i zdrowiu.

W czasie cyklu Stanazolu możliwe są zwiększenia wskaźników enzymów wątrobowych we krwi, które się unormują po rezygnacji z anaboliku.

Należy z ostrożnością stosować «Strombę» osobom, skłonnym do łysienia.

Stanazolol kupić, cena

Dzięki niskiej cenie i charakterystycznym właściwościom, na które jest zapotrzebowanie w kulturystyce oraz innych gatunkach sportu, Stanazol zdobył ogromną popularność.

Wielki popyt na Stanazol doprowadził do pojawienia wielu «fałszywych producentów», które w «domowych» warunkach prowadzą produkcję tego sterydu.

Obecnie na rynku istnieje ogromna liczba podrobionych preparatów Stanazololu, które praktycznie nie da się odróżnić od oryginału. Duża jest szansa trafienia na wałek.

Badając fora, spotkaliśmy opinie, że nawet sklepy będące w topie wyników wyszukiwania, korzystając ze swojej «reputacji», nie gardzili sprzedawaniem podróbek.

Na ile prawdziwe są te opinie, trudno nam to ocenić.

Zaś jeżeli chcesz kupić oryginalny Stanazol, to warto zamówić go u nas.

Zapewniamy oryginalność naszych preparatów i nigdy nie będziemy sprzedawać podróbek.

Możesz kupić Stanazol w naszym sklepie dosłownie w kilka klików.

Proszę zamawiać!

Zobacz wiecej