0
0
Porównanie towarów 0

Jak kupić sterydy na bitcoin? (Instrukcja) - 15% zniżki


1. CZYM JEST BITCOIN?

Bitcoin jest cyfrową walutą, której nie kontrolują żadne centralne władze ani banki. Bitcoin jest w pełni zdecentralizowany. Z punktu widzenia użytkownika, Bitcoin jest jak gotówka w Internecie. Bitcoiny nie są drukowane, jak dolary czy euro - są produkowane przez ludzi i firmy, na komputerach na całym świecie, przy użyciu oprogramowania, które rozwiązuje problemy matematyczne. Bitcoin może być używany na całym świecie przez każdego, kto ma komputer/smartfon i dostęp do Internetu. Ponadto, bitcoiny są pierwszym przykładem kryptowaluty, dobrze znanej, rozwijającej się nowej kategorii pieniędzy. Istnieje wiele dobrych artykułów, które możesz chcieć przeczytać przed rozpoczęciem pracy z Bitcoin. Tutaj możesz znaleźć odpowiedzi na prawdopodobnie wszystkie pytania, które możesz mieć: https://bitcoin.org/en/faq

2. DLACZEGO POWINIENEM WYBRAĆ BITCOIN?


Istnieje co najmniej pięć niepodważalnych zalet płacenia bitcoinami:

1. Pozostajesz anonimowy! Każdy portfel może mieć wiele (tak wiele, jak chcesz) adresów do odbioru i wysyłania bitcoins. Te adresy nie są związane z Twoimi danymi osobowymi! Weryfikacja konta może być obowiązkowa dla giełd Bitcoin, miejsc, gdzie można kupić bitcoins za fiat (USD, EURO, itp.), ale nie trzeba tego robić dla osobistego portfela lub portfeli. Tak więc, jeśli kupisz bitcoins w Coinbase, twoje konto jest powiązane z twoim portfelem bitcoin. Jednak nikt nie wie, dokąd i po co wysyłasz bitcoiny. Możesz użyć tymczasowych portfeli pośrednich dla większego bezpieczeństwa.

2. Jeśli płacisz za pomocą bitcoins będziemy dostarczać zamówienie 1-2 dni szybciej, ponieważ Western Union i Money Gram wymagają czasami do 48 godzin, aby uzyskać potwierdzenie płatności.

3. Jeśli płacisz z bitcoins dostaniesz dodatkowy rabat od nas.
Dla międzynarodowego magazynu: 10% zniżki; kod nie jest wymagany.
Dla krajowego magazynu UE - 5% zniżki, kod nie jest wymagany.

4. Bitcoin jest zdecentralizowaną walutą. W porównaniu z Western Union lub Money Gram bitcoin-przelewy są szybkie i nie mogą być zablokowane przez żaden organ! Jeśli płacisz przez WU lub MG, mogą one z jakiegoś powodu zablokować twoją płatność. W tym przypadku będziesz musiał ponownie wysłać swoją płatność, co oznacza dodatkowe opłaty, straty czasu i niedogodności. Z Bitcoin nigdy nie będziesz miał do czynienia z takimi problemami. Przelewy Bitcoin są zawsze łatwe, szybkie i gładkie.

5. Dostępność 24/7/365. Nie musisz się zastanawiać kiedy znaleźć czas na wizytę w banku, biurze WU itp. Masz w danej chwili urlop lub nocną porę? Z bitcoin to nie ma znaczenia. Jeśli potrzebujesz przelać bitcoiny o 3 rano w niedzielę, zostaną one przelane o 3 rano w niedzielę. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wymagany jest tylko komputer/smartfon i połączenie z Internetem.

3. JAK I GDZIE DOSTANĘ BITCOINS?

W internecie jest wiele giełd, które umożliwiają zakup bitcoinów za USD, EURO albo za Twoją lokalną walutę za pomocą konwencjonalnych sposobów płatności (VisaMastercard, PayPal, itd.). Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najbardziej popularnych i zaufanych giełd.
Proszę zwrócić uwagę, że większość z tych opcji wymaga weryfikacji użytkownika przed zakupem bitcoinów, zgodnie z przepisami KYC/AML (Know Your Customer/Anti Money Laundering). Jest to formalna/regularna procedura, która jest wykonywana tylko raz, podczas rejestracji konta. Jak zauważyliśmy w I.2 giełdy wiedzą, że kupujesz bitcoiny, ale nie mogą wiedzieć, gdzie i za co je wysyłasz. W naszym sklepie klienci otrzymują cały czas różne adresy bitcoinów, na które można wysyłać bitcoiny.
Kliknij na obrazki poniżej, aby odwiedzić odpowiednią giełdę.

Coinbase jest prawdopodobnie najbardziej popularną i cholernie łatwą w użyciu giełdą, która łączy w sobie atrakcyjny interfejs, świetną stronę, aby uzyskać bitcoiny za pomocą karty debetowej lub Paypal, a także wiele portfeli online dla twojej cyfrowej waluty. Ponad 4,800,000 użytkowników jest zarejestrowanych, w tym 45,000 sprzedawców i 9000 aplikacji deweloperskich. Działa dobrze dla klientów europejskich, amerykańskich i kanadyjskich. Wszystkie instrukcje są podane na stronie www.coinbase.com
Aplikacje mobilne: dostępne dla Android i IOS

CEX.IO jest platformą, gdzie można łatwo kupić bitcoins za pomocą zwykłej karty VISA/MasterCard. Wystarczy wejść na stronę https://cex.io/cards/ i kliknij na "GET STARTED".

LocalBitcoins jest popularnym p2p (osoba do osoby) rynek, podobny do eBay. Ta strona pozwala na zakup bitcoins na różne sposoby w 13924 miastach i 248 krajach. Kupujący i sprzedający tworzą oferty i muszą zgodzić się na cenę i warunki handlu, zanim transakcja może być dokonana. Jest to możliwe, aby kupić bitcoins bez ID na LocalBitcoins albo przez zakup z depozytu gotówkowego lub spotkanie osobiście i handlu gotówką. Jest to jedna z pierwszych i najbardziej renomowanych giełd dostępnych. Escrow i rozwiązywanie sporów jest zapewnione przez stronę.

Z LibertyX możesz płacić gotówką i otrzymywać bitcoins natychmiast w 19,000+ lokalnych sklepach w USA. Odwiedź https://libertyx.com/ lub pobierz aplikację mobilną, aby znaleźć najbliższy sklep.
Pobierz LibertyX dla IOS
Pobierz LibertyX dla Android


Wall of Coins to giełda pieniężna typu peer-to-peer, obecnie dostępna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Argentynie, Łotwie, Polsce i na Filipinach. Numer telefonu jest wymagany do użycia, ale nie w celu weryfikacji. Nie jest wymagany dokument tożsamości. Wystarczy wejść na stronę

https://wallofcoins.com/en/ i kliknij na "Kup bitcoins".

Kupuj bitcoiny za pomocą wpłat gotówkowych, kart debetowych/kredytowych, PayPal, przelewów online lub kart podarunkowych. Samouczek wideo jest dostępny na miejscu.

Bitquick.co jest jednym z najprostszych i najszybszych sposobów, aby kupić bitcoins natychmiast za gotówkę.

W CoinMama, można kupić bitcoins z kartą kredytową i bez weryfikacji dla pierwszych $ 150 wartych zakupów bitcoin. Jednakże, stosunek bitcoin-USD jest wyższy. Z drugiej strony nasz 10% rabat dla wszystkich zamówień opłacanych przez bitcoins w pełni rekompensuje wszystkie opłaty.

BITPANDA jest najpopularniejszym w Europie serwisem do kupna i sprzedaży bitcoinów. Dostępny zakup z Visa, MasterCard, Paypal, SofortUeberweisung, itp.

Bitit jest giełdą z siedzibą w Europie. Pozwala użytkownikom na zakup bitcoinów online za pomocą karty kredytowej lub debetowej 3D Secure w ciągu 10 minut i za gotówkę w ponad 150K+ lokalnych sklepach za pomocą kuponów Neosurf, Flexepin lub Cashlib. Pierwsze 25 euro wartości może być zakupione bez ID.

Bankomaty Bitcoin są podobne do zwykłych bankomatów, ale zamiast wypluwać walutę fiat, dostarczają bitcoiny do portfela po włożeniu gotówki. Istnieją różne rodzaje bankomatów Bitcoin wykonanych przez różne firmy. Każdy bankomat jest unikalny; niektóre mogą wymagać weryfikacji, zdjęcia dowodu osobistego, lub potwierdzenia przez numer telefonu. Istnieje jednak pewna liczba bankomatów, które pozwalają klientom na zakup bez żadnej weryfikacji. Coin ATM Radar śledzi bankomaty Bitcoin na całym świecie. Możesz użyć Coin ATM Radar, aby ustalić, czy bankomat Bitcoin w pobliżu Ciebie wymaga weryfikacji.
Możesz podać tam nasz adres Bitcoin (który otrzymasz przy kasie), aby zapłacić bezpośrednio do nas, w ten sposób, nawet nie trzeba tworzyć portfela Bitcoin.

W rzeczywistości jest o wiele więcej giełd. Proszę kliknąć na link, aby sprawdzić listę rankingową TOP45 giełd:  www.bestbitcoinexchange.io
Pełniejsza lista giełd dostępna jest tutaj:
https://howtobuybitcoins.info/#!/

4. JAK WYSYŁAĆ/ODBIERAĆ BITCOINS?


Twoje bitcoins są przechowywane w twoim oprogramowaniu portfela bitcoin. Zawsze wykonuj jego kopię zapasową! Jeśli stracisz lub usunąć plik portfela i nie masz informacji odzyskiwania lub kopii zapasowej, stracisz swoje pieniądze. Więc bądź ostrożny. Istnieje wiele portfeli oprogramowania dla prawie wszystkich systemów operacyjnych. Pełna lista oficjalnych portfeli dla wszystkich platform jest dostępna tutaj:

https://bitcoin.org/en/choose-your-wallet

Dla Windows, istnieją 2 rodzaje portfeli: pełne i lekkie. Pełne portfele pobierają pełną historię transakcji przez cały czas istnienia bitcoin. To jest nazywane blockchain. Na razie zajmuje to ponad 100 Gb miejsca na dysku i kilka godzin na pełną synchronizację. Jednak tylko przy pierwszym uruchomieniu. Po tym czasie będzie działał szybko. Wśród tych portfeli Bitcoin core jest najbardziej popularnym, oficjalnym i bezpiecznym klientem. Posiada on zwiększoną prywatność i nie ujawnia innym informacji o adresie IP itp.

Lekkie portfele nie pobierają pełnego blockchain na Twój komputer. Łączą się one z odległymi serwerami, które przechowują pełną kopię blockchain. Dla większości użytkowników lekkie portfele są optymalnym rozwiązaniem.

Electrum (https://electrum.org/) jest jednym z najbardziej popularnych lekkich portfeli bitcoin.

A więc jak to działa.

Portfele Bitcoin generują specjalne adresy, które wyglądają jak ciąg liter i cyfr. Na przykład:

19vkjeAJEKUKRCJX9Zjy2LgE1n72ST1zj9

Jest to odpowiednik adresu e-mail w Paypalu. Zawsze wysyłasz pieniądze na adresy podobne do tego podanego powyżej (Nie wysyłaj bitcoins na powyższy adres, to tylko przykład!). Po zainstalowaniu oprogramowania portfela będzie można wygenerować dużą ilość podobnych adresów w ramach tego portfela.

Ważne: Po zainstalowaniu i uruchomieniu lekkiej aplikacji portfela po raz pierwszy, aby utworzyć nowy portfel bitcoin aplikacja dostarczy Ci tzw. frazę nasion, która jest zdaniem składającym się z 12 lub więcej słów.Zostaniesz poproszony o zapisanie ich gdzieś w bezpiecznym miejscu. To ziarno lub fraza odzyskiwania pozwala użytkownikowi łatwo przywrócić portfel bez konieczności podawania jakichkolwiek innych informacji. Tak więc, jeśli twój komputer nie działa lub plik portfela jest uszkodzony przez wirusa, na przykład, będzie można przywrócić wszystkie swoje bitcoins na innym komputerze lub urządzeniu mobilnym za pomocą tego zwrotu odzyskiwania. Bardzo wygodne, jak widać.

Tak więc, jeśli masz zamiar otrzymać płatność, jest wysoce zalecane, aby zawsze generować oddzielny adres dla konkretnej płatności. To poprawia prywatność. Na poniższym zrzucie ekranu można zobaczyć, jak wygląda główny interfejs portfela Electrum:Wszystkie portfele są podobne i mają te same przyciski - wysyłanie i odbieranie. To jest wszystko, czego potrzebujesz. W celu otrzymania bitcoins z jakiegoś miejsca (np. z giełdy bitcoin) musisz wygenerować nowy adres. Po prostu kliknij na "Odbierz" (w niektórych portfelach będzie przycisk "Żądanie zapłaty"), jak pokazano poniżej.Skopiuj ten adres do schowka i podaj go do swojej giełdy bitcoin. Bitcoins przyjdzie do tego adresu.
Po uzyskaniu bitcoins do portfela, można wysłać je do innych. Wystarczy kliknąć na "Wyślij". Tutaj jest zrzut ekranu.


Jak widzisz są tylko 3 pola do wypełnienia:
Pay to - tutaj wpisujesz adres osoby, do której chcesz wysłać bitcoiny. Jeśli płacisz za produkty w naszym sklepie, musisz umieścić tutaj adres, który otrzymasz przy kasie, gdy bitcoin jest wybrany jako opcja płatności.
Etykieta - to pole nie jest obowiązkowe. Możesz pozostawić je puste. Jest to tylko informacja dla Ciebie za co zapłaciłeś.
Kwota: ilość bitcoinów, które wysyłasz.
UWAGA: Domyślnie Electrum pokazuje saldo w mbtc, co stanowi 1/1000 bitcoina. Aby zmienić widok na btc przejdź do Narzędzia - Preferencje - Wygląd. W polu "Jednostka bazowa" wybierz BTC.


Oficjalny stosunek Bitcoin/USD może być zawsze sprawdzony tutaj:
https://blockchain.info/charts/market-price
Jednakże, każdy wymiennik ma swój własny stosunek Bitcoin-USD. Weź to pod uwagę przy zakupie swoich Bitcoinów.
Wdrożyliśmy na naszej stronie kalkulator BTC-USD. Zawsze pokazuje on rzeczywisty współczynnik pobrany z blockchain.info.


Jak wspomniano wcześniej, inne portfele wyglądają bardzo podobnie.

Jeśli używasz portfela na telefonie komórkowym, użyj QR-kodu do wysyłania Bitcoins. Znajdź opcję "Skanuj QR-kod" w swoim mobilnym portfelu i skieruj kamerę swojego smartfona na QR-kod. Nasz sklep pokazuje takie kody po przejściu do kasy, jeśli bitcoin jest wybrany jako opcja płatności:

QR-kod zostanie odszyfrowany przez portfel do adresu bitcoin i automatycznie wstawiony do pola "Wyślij do" portfela mobilnego.

Jak widać, bitcoin jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Co więcej, jest bardziej anonimowy i bezpieczniejszy niż Paypal czy karty kredytowe. Nikt nie może go zablokować: jesteś jedynym właścicielem swoich bitcoins. Wreszcie, zamówienia opłacone przez bitcoins są wysyłane szybciej niż zamówienia opłacone przez WU/MG.
Jeśli są jakieś pytania dotyczące bitcoins, nie wahaj się z nami skontaktować.