0
0
Porównanie towarów 0

Clomed Balkan 50mg

67PLN84PLN
84PLN
67PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 20 tabl.
Opakowanie: 60 tabletek
Stężenie: 50 mg/tabl
Składniki aktywne: clomiphene citrate
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Clomid (clomifen) produkcji fabryki farmaceutycznej Balkan Pharmaceuticals jest lekiem niesteroidowym, który zawiera substancję czynną “cytrynian klomifenu”.

W naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie oryginalny Clomid Bałkan, który można zweryfikować pod kątem autentyczności na oficjalnej stronie producenta. Po wpisaniu codu UPIC wyświetli się informacja, potwierdzająca autentyczność zakupionego leku.

Clomid jest produkowany w postaci kwadratowych tabletek po 50 mg w każdej. Każdy blister zawiera 20 tabletek. 15 dolarów jest to średnia cena cytrynian klomifenu w Polsce.

Jak brac Clomid Balkan?

Jeżeli na cyklu miałeś środki z rodziny progestynów - nandrolon, trenbolon, anapolon, wtedy clomid jest dokładnie tym lekiem na PCT, którego potrzebujesz. Clomid nie zwiększa ilości receptorów progesteronu, jak Tamoxifen. W zasadzie Clodim pasuje na terapię pocyklową po każdym środku dopingującym(testosteron, boldenon, nandrolon, methandienone i inne).

Cytrynian clomifenu nie jest lekiem odpowiednim do zapobiegania estrogenowym skutkom ubocznym na cyklu, gdzie są stosowane aromatyzujące się sterydy, ponieważ selektywnie blokuje receptory estrogenowe w przysadce mózgowej. W pozostałych tkankach i narządach ciała działa bardzo słabo. Dlatego w tym przypadku stosuje się Anastrozole zamiast Clomidu.

Przyjmowanie Clomidu powinno rozpocząć się nie wcześniej, niż przestaną działać sterydy w organizmie. Dla każdego preparatu ten okres jest inny. Jeżeli mówimy o oralach, to ten okres zazwyczaj wynosi 24 godziny. Jeżeli są to preparaty iniekcyjne - może wynosić od 3 dni do 3 tygodni.

Clomid Dawkowanie

Standardowy schemat przyjmowania Clomidu wygląda następująco:

Bardzo ciężki(długi) cykl:

Pierwsze 3 dni po 3 tabletki dziennie.

12 dni po 2 tabletki dziennie

15 dni po 1 tabletce

15 dni po 0.5 tabletki

Ciężki cykl:

15 dni po 2 tabletki

15 dni po 1 tabletce

15 dni po pół tabletki

Średni cykl:

30 dni po 1 tabletce dziennie

15 dni po pół tabletki

Lekki cykl:

15 dni po 1 tab

15 dni po 0.5 tab

Po pierwszym cyklu solo na środkach typu: oksandrolon, turinabol, metandienone, stanozozol, primobolan:

15 dni po 1 tab

15 dni po 0.5 tab

Zamówić i kupić Clomid produkcji Balkan w najlepszej cenie w Polsce możesz w naszym sklepie. Sprzedajemy wyłącznie oryginalny Clomid, który można sprawdzić na stronie Balkan Pharmaceuticals.

Kupują razem