0
0
Porównanie towarów 0

Strombafort 10mg (Stromba) Balkan

104PLN130PLN
130PLN
104PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 100 tab
Opakowanie: 100 tab
Stężenie: 10 mg/tab
Składniki aktywne: stanozolol (oral)
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Dobre wykonanie, dobra jakość. Nie pierwszy mój zakup, zawsze towar jest OK.


Pełen profesjonalizm, towar zgodny, brak zastrzeżeń. Polecam


Bardzo szybka dostawa bardzo dobry kontakt polecam w 100%


Купил на этом сайте Стромбафорт. Лучшая цена в Польше! Рекомендую! Проверил на подлинность на официальном сайте Балкан, все оригинальное.


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Strombafort (Stromba) 10 mg - jest to nazwa handlowa preparatu z mołdawskiej firmy Balkan pharmaceuticals, substancja czynną którego jest stanozolol.

Kupując strombafort, otrzymasz 100 tabletek w oryginalnych blistrach po 25 tabletek w każdym. Jedna tabletka zawiera 10 mg substancji czynnej.

Stanozolol Balkan jest bardzo popularnym sterydem na całym świecie, co najciekawsze, wśród kulturystów zyskał popularność nie tak dawno. Przedtem był wykorzystywany przez przygotowujących się do zawodów lekkoatletów.

Strombafort od Bałkan (w slangu kulturystycznym nazywany “Wino” czy “Stanaza”, Stanabol, Stromba) jest liderem niekwestionowanym wśród sterydów na definicję i suchość masy mięśniowej. Również jest produkowany przez inne firmy.

Dany środek wykazuje wyraźną aktywność anaboliczną (320% od testosteronu) oraz bardzo niską aktywnością androgenną. Oznacza to, że stanozolol nie aromatyzuje się, tzn nie konwertuje się w estrogeny, więc skutki uboczne w postaci ginekomastii są wykluczone.

Strombafort cykl, dawkowanie

Tak więc, masz w rękach opakowanie tabletek, jak ich przyjmować?

Dany steryd jest stosowany jako solo(jedyny środek na cyklu) tak i w połączeniu z innymi sterydami z wysokim wskaźnikiem androgenowym, na przykłade testosteronem(enantat, cypionat, propionat). Najpopularniejszą kombinacją jest Stanozolol + testosteron propionat. Prop stosuje się w dawce 100 mg co drugi dzień, a stanazę 40-50 mg dziennie. Albo 50 mg co drugi dzień, jeżeli stosuje się formę iniekcyjną stanazololu. Przyjmowanie stanazololu w każdym cyklu może znacznie zwiększyć efekty od stosowania innym preparatów, ponieważ zwiększa ilość wolnego testosteronu w organizmie poprzez zmniejszenie ilości SHBG(globulina wiążąca hormony płciowe). Stanozolol jest środkiem niezastąpionym przy stosowaniu nandrolonów (deki), ponieważ pozwala uniknąć skutków ubocznych przyjmowania danego sterydu.

Jeżeli zdecydujesz się na stosowanie Stanazololu solo, to przyjmować środek w dawce 40-50 mg. Dawka mniejsza może być nieefektywna. Odstępy czasowe pomiędzy dawkowaniem nie powinny przekraczać 6 godzin. Cykl musi trwać od 6 do 8 tygodni. Często środek jest łączony z klenbuterolem na cyklach suszenia się. Klen jest brany zgodnie ze standardowym schematem.

Strombafort opinie

Według opinii większości kupujących od cyklu stanazololu można oczekiwać:

  1. Wzmocnienie libido
  2. Zwiększenie wytrzymałości
  3. Zwiększenie siły
  4. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
  5. Usuwanie wody z organizmu

Również, pod warunkiem dobrze dobranej diety i treningu stosowanie stromabafort pomoże zbudować 3-5 kg suchej masy mięśniowej w ciągu 6 tygodniowego cyklu.

Strombafort kupić z gwarancja dostawy i jakości można w naszym sklepie internetowym. Tylko u nas najniższe ceny na rynku. Kupując u nas możesz być pewny, że kupujesz środek oryginalny, autentyczność którego możesz sprawdzic na oficjalnej stronie producenta Balkan Pharmaceuticals.

Kupują razem