0
0
Porównanie towarów 0

Mesterolone (Proviron)Provimed 50mg

106PLN


Cena za: - 20 tabl. / Opakowanie: - 60 tabl. / Stężenie: - 50 mg/tabl / Składniki aktywne: - mesterolon / Producent: - Balkan Pharmaceuticals /
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Proviron, produkt leczniczy, którego substancją czynną jest mesterolon.  

Proviron jest szeroko stosowany zarówno w kulturystyce, jak i w praktyce medycznej. Jest on dostępny pod różnymi nazwami handlowymi.
Najbardziej rozpowszechnionymi w Polsce narkotykami są preparaty pochodzenia mołdawskiego.
Na przykład Provimed firmy Balkan Pharmaceuticals.

Jak przyjmować Proviron?


W praktyce medycznej, Proviron leczyć taką chorobę jak oligo-spermia (niska liczba plemników w ejakulacie), poprawiając w ten sposób jakość i ilość plemników.  

Lek stosowany jest również w przypadku problemów z libido, opóźnionym rozwojem cech płciowych oraz innych chorób związanych z męskim układem płciowym.

Proviron jest używany jako antyestrogen w kulturystyce.
Na kursach sterydów, które mają wyraźny aromat, Proviron pozwala na osiągnięcie maksymalnej sztywności mięśni bez retencji płynów w organizmie.

Chciałbym cię ostrzec, że Proviron nie jest odpowiedni jako środek przeciwko rozwojowi ginekomastii, ponieważ ma raczej słabe właściwości antyestrogenowe. W celu zapobiegania "gyno" najlepiej stosować anastrozol.

Jeszcze jednym zastosowaniem Provironu jest to, że stosuje się go po przedłużonych kursach AS, kiedy poziom własnego testosteronu po kursie jest niski, Proviron stosuje się jako androgen, dla podniesienia libido, podczas gdy poziom endogennego testosteronu nie jest przywrócony.  

Z reguły dawka Proviron wynosi 50-100 mg. dziennie. Jeśli to konieczne, przyjmowanie Provironu na kursie powinno rozpocząć się od drugiego tygodnia, a kończy się po całkowitym usunięciu AC z organizmu. Nie zaleca się stosowania Proviron po kursie jako antyestrogen.

Proviron jest androgenem, który może hamować odbudowę łuku podwzgórzowo-przysadkowo-pęcherzykowego po odstawieniu steroidów.