0
0
Porównanie towarów 0

Methandienone (Metanabol)Danabol 10mg

155PLN


Cena za: - 100 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - metandienon / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Szukasz, gdzie kupić oryginalny Metandienon?

Nie musisz dalej szukać, sprzedajemy oryginalny Metanbol  w najlepszych cenach w Polsce. Jesteś gotów, aby złożyć zamówienie? Zapraszamy do składania zamówień przez koszyk.

Jeżeli interesuje Cię także ogólna informacja o substancji czynnej Metandienonu — proszę przeczytać poniższy tekst.

Co to jest Metandienon

Metandienon albo metylotestosteron (Metanabol) — jednym z najbardziej popularnych, skutecznych i dostępnych ze względu na cenę sterydów anabolicznych w tabletkach nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie.

Nazwa gwarowa brzmi prosto i zrozumiale - “metka” lub "meta"

Synonimy:  dianabol, metan, metanbol, anabol, danabol, naposim, metan tabletki

Preparat jest zwykle produkowany w postaci tabletek, lecz od niedawna na rynku się pojawił się matanabol w postaci płynu do wstrzykiwań.

Gdzie kupić metkę (metandienon) ?

Kupić Metandienon możesz faktycznie na każdej siłowni, także w wielu sklepach internetowych, lecz tylko u nas oryginalny Metandienon jest oferowany w cenie, najniższej w całej Polsce. Metka, steryd, nad zakupem którego należy koniecznie się zastanowić, jest stosowana w celu przyrostu mięśni.

Metanabol efekty

Podstawowe efekty Metandienonu:

 • szybki przyrost masy mięśniowej — podstawowy efekt Metandienonu
 • zwiększenie siły
 • zwiększenie apetytu
 • nieznaczny efekt spalania tłuszczu
 • wzmacnia kości

Metandienon cykl. Jak się przyjmuje metanabol, Metandienon

Zaczynając od 1960 roku, kiedy została syntezowana substancja czynna — Metandienon, oraz dotychczas, mimo dużej liczby różnorodnych «bajek» związanych z poważnymi i «nieodwracalnymi» skutkami ubocznymi stosowania metanu, preparat cieszy się dużą popularnością wśród atletów na całym świecie.

I to nie bez powodu.

Przecież metanol jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych sterydów, stosowanych solo. Jest tani, łatwo administrowany i nie powodujący skutków ubocznych w razie prawidłowego zaplanowania cyklu.

Podczas cyklu Metandienonu solo, trwającego sześć tygodni, atleta, pod warunkiem przestrzegania prawidłowej diety, skierowanej na przyrost masy mięśniowej i prawidłowych ćwiczeń, potrafi zyskać od 8 do 10 kg masy mięśniowej.

Po cyklu Metki możesz oczekiwać 2-3 kg spadku. Lecz te straty da się sprowadzić «do zera», przyjmując danabol prawidłowo.

Dawkowanie Metandienonu

Optymalne i «bezpieczne» dawki Metandienonu zostały określone poprzez stosowanie praktyczne:

 • 30 mg dziennie przyjmowane w dwóch-trzech dawkach.
 • 20 mg rano i 10 mg w drugiej połowie dnia albo po 10 mg rano, w południe i wieczorem.

Zaleca się przyjmowanie Metandienonu po posiłku, popijając tabletki wodą.

Także zaleca się rozpoczęcie cyklu Metanabolu od 10 mg dziennie, żeby sprawdzić tolerancję na środek.

Dawkowanie się zwiększa w ciągu tygodnia do zalecanych 20-30 mg dziennie.

Nie zalecamy stosowania dawki ponad 30 mg dziennie.

Zwiększenie dawki z reguły nie powoduje lepszych wyników. Lecz zwiększa się ryzyko działań nieporządanych, o których opowiemy dalej.

Dla usunięcia ewentualnych obrzęków i nagromadzenia płynów zalecamy po tygodniu od rozpoczęcia cyklu stosowanie anastrozolu po 0,5 mg każdeco 3 dni.

Oprócz tego, przyjmowanie anastrozolu pomoże osobom, cierpiącym na nadmierną akumulację receptorów estrogenowych w gruczołach sutkowych, uniknąć rozwoju ginekomastii, ponieważ anastrozol obniża transformację metanu w estrogeny.

Często jesteśmy pytani o to, jak się przyjmuje Metandienon? Lepiej popijać wodą czy rozpuszczać pod językiem?

Jest opinia, że rozpuszczanie pigułek pod językiem pozwala preparatowi na pominięcie układu pokarmowego, poprzez co przedostaje się bezpośrednio do krwiobiegu, pomijając w taki sposób wątrobę i nie oddzialując na nią toksycznie. W rzeczywistości to nie jest tak. Preparat w każdym-bądź razie ulega metabolizmowi w wątrobie. Podoba Ci się to czy też nie, nie potrafisz tego «obejść», zaś oszukać możesz tyko samego siebie.

Ponieważ okres półtrwania «metki» wynosi 5-6 godzin, dawkę dzienną da się podzielić na 3-4 odrębne dawki. Należy brać methandienone w równych równych odstępach czasowych. Najlepiej przyjmować podczas bądź po posiłku.

"Metanabol" może być stosowany w każdym cyklu, najbardziej często stosuje się połączenia:

Metanobol+Nandrolon — klasyczny schemat przyjmowania - androgen + anabolik, pozwoli Ci na pozyskanie 10 -12 kg mięsa w czasie cyklu trwającego 7-8 tygodni. Dawkowanie Metandienon 30-40 mg dziennie, dekanian nandrolon - 200 — 400 mg tygodniowo.

Metandienon i Testosteron — każdy z długich lub krótkich eterów. Metka, 30-40 mg dziennie, Testosteron po 250-500 mg tygodniowo. Obydwa preparaty są podatne na aromatyzację, dlatego w czasie cyklu może zajść potrzeba zakupu anastozolu.

Bardzo często po Metandienonie jest stosowany stanozolol, niby usuwając nadmiar wody i utrwalając osiągnięcia. Dawkowanie strombafortu wynosi 50 mg dziennie. Stosuje się natych-miast po przyjęciu ostatniej pigułki metki.

No i oczywiście cykl Metandienonu solo. Dawkowanie może się zaczynać od 20 i kończy się na 50 mg. Czas trwania cyklu nie dłuższy niż 6 tygodni.

 • I, oczywiście, Methandienone da się włączyć do każdego cyklu skierowanego na budowę mięśni, w dawce do 50 mg, w którym będzie łączony z preparatami do wtryskiwań.
 • W tym przypadku metanabol powinien być jedynym sterydem, stosowanym doust-nie w trakcie cyklu.

Przyjmowanie metanu w zalecanych dawkach w żaden sposób się nie odbije na Twoim zdrowiu. Cykl metanu będzie wysoko skuteczny i bezpieczny, jeżeli będziesz przestrzegał naszych zaleceń.

Metandienon skutki uboczne

Wśród dość często spotykanych skutków ubocznych można wyróżnić podwyższone ciśnienie krwi, rozwój ginekomastii (zachodzi u około 1-2% w razie dawkowania powyżej 50 mg) — co jest eliminowane poprzez stosowanie blokerów estrogenów, takich jak - tamoksyfen, prowiron, anastrozol, chociaż stosowanie tamoksyfenu w czasie cyklu nie mogę uznać za uzasadnione, ponieważ skuteczność cyklu przy tym ulega spaku. Uważam za najbardziej akceptowalne stosowanie anastrozolu w dawce po 0,5 mg, przyjmowanej codziennie. W takim przypadku w ogóle zapomnisz o aromatyzacji, pozbędziesz się zbędnej wody w organizmie, zwiększając sztywność mięśni. Pragnę nadmienić, iż nie istnieją żadne nieodwracalne działania uboczne, spowodowane przez przyjmowanie Metandienonu, zaś toksyczność metanu została mocno przereklamowana. Czyli zakup metanu jest bardzo dobrym pomysłem na budowę masy mięśniowej.

Przy okazji, 200 gramów alkoholu lub przyjmowanie zwykłego paracetamolu lub antybiotyków będą o wiele bardziej toksyczne dla wątroby, niż cykl metki. Chociaż, jeżeli jesteś zupełnym paranoikiem i pragniesz się ubezpieczyć na 100%, to proszę brać leki żółciopędne w czasie cyklu. Także dobrze się wykazuje w zabezpieczeniu wątroby w czasie cyklu Metandienonu - arginine glutamate (Glutargin), który da się kupić w każdej aptece.

Proszę nigdy w czasie cyklu nie stosować hepatoprotektorów typu “Karsyl, “Essencyale”, bo-wiem utrudniają odpływ żółci z wątroby, co może negatywnie się odbić na twoim samopoczuciu. Wymienione preparaty są najlepsze w czasie kuracji pokursowej, lecz zupełnie nie pasują do stosowania w trakcie cyklu.

Uważa się, że po stosowaniu Metandienonu solo, tym bardziej jeżeli preparat był stosowany podczas pierwszych cyklów, nie zachodzi konieczności stosowania kuracji pocyjkowej. Jednak metanabol jest sterydem, zarówno jak praktycznie każdy inny steryd, hamuje produkcję własne-go testosteronu. Dlatego, żeby zmniejszyć spadki po cyklu, zalecałbym jednak stosowanie po cyklu klomidu w ilości 25 mg dziennie w ciągu czterech tygodni.

To pomoże przywrócić własną produkcję testosteronu w najkrótszym terminie i praktycznie uniknąć spadków. Zarówno w trakcie cyklu, tamoksyfen może Ci się przydać do hamowania rozwoju ginekomastii – zwiększenia gruczołów sutkowych u mężczyzn. Nie należy obawiać się ginekomastii, nawet jeżeli będziesz miał cechy ginekomastii podczas cyklu, jest to w pełni odwracalny proces, hamowany poprzez przyjmowanie anastrozolu, provirnu oraz innych leków blokujących aromatazy. Zalecam «posiadanie» anastrozolu w apteczce podczas każdego cyklu.

Metandienon opinie i działania uboczne

Przede wszystkim, nie musisz zaczynać cyklu metanolu bez sprawdzenia stanu swojego zdrowia. Zalecamy, żeby przed przystąpieniem do cyklu przejść badanie u terapeuty i zrobić ogólne badanie krwi. W miarę możliwości zalecamy wykonanie badań podstawowych hormonó płciowych.

Przeciwwskazane jest przyjmowanie metanabolu przez osoby, cierpiące na choroby serca, podwyższone ciśnienie tętnicze, choroby wątroby, przerost prostaty.

Także przyjmowanie Metandienonu jest przeciwwskazane w okresie dojrzewania płciowego i intensywnego wzrostu. Nie zaleca się przyjmowania «metki» przez osoby, które nie ukończyły 21 lat.

Istnieje duża liczba negatywnych opinii na temat Metandienonu. Lecz większość z nich nie spawdziła się z rzeczywistości.

Zazwyczaj atleci, zwłaszcza początkujący i nie szukają informacji o Metandienonie i jego prawidłowym stosowaniu. Rozpoczynają stosować metanabol w sposób nieprawidłowy, zmniejszając lub przekraczając zalecane dawki, nie przestrzegają diety, skierowanej na przyrost masy, nie stosują antyestrogenów podczas cyklu i nie stosują lub stosują nieprawidłowo terapię pocyklową.

Większość opinii niegadywnych są budowane wlaśnie na takich przypadkach.

Atlety albo nie przybierają na wadze lub tracą wszystko po cyklu. Albo łapią następujące działania uboczne:

 • obrzęki i zbędne nagromadzenie płynów
 • zastój żółci
 • rozwój ginekomastii
 • podniesienie ciśnienia tętniczego
 • trądzik
 • zgaga
 • zanik jąder (w razie bardzo długich cyklów ze stosowaniem wysokich dawek) — da się wyeliminować poprzez stosowanie gonadotropiny
 • utrata włosów (w większym stopniu jest uwarunkowana genetycznie)

Te działania uboczne, jak już mówiono wyżej, są spotykane podczas nieprawidłowego stosowania metanabolu.

Zapraszamy do zakupu Metandienonu w naszym sklepie internetowym!

Zobacz wiecej