0
0
Porównanie towarów 0

Strombaject Aqua 50mg

80PLN121PLN
121PLN
80PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 amp
Stężenie: 50 mg/ml
Składniki aktywne: stanozolol (water based)
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
Strombaject aqua to steryd anaboliczny o umiarkowanych właściwościach androgennych. Jego substancją czynną jest stanozolol, który od kilkudziesięciu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w sporcie (produkt jest wodną zawiesiną stanozololu). Ze względu na szeroki zakres działania zastrzyki są popularne wśród sportowców w różnych dyscyplinach, od kulturystyki po lekkoatletykę.

Strombaject aqua może być skutecznie stosowany w kulturystyce jako część programu suszenia, lub dla jakościowego wzrostu mięśni/rozwoju sprawności fizycznej. Jest to stosunkowo nieszkodliwy steryd dla mężczyzn, który oferuje widoczną poprawę w krótkim okresie czasu, jeśli zalecenia są przestrzegane. Ponieważ czas jego działania jest krótki (poniżej jednego dnia), musi być wstrzykiwany z dużą szybkością (zwykle co drugi lub co drugi dzień).

Opis Strombaject aqua

Pierwszy podobny steryd w zastrzyku był komercyjnie dostępny z powrotem na początku lat 60-tych. Był on przeznaczony do użytku medycznego, ale później okazało się, że jest bardzo skuteczny jako środek dopingujący dla sportowców. Nie powinno więc dziwić, że nowoczesne preparaty stanozololu (tabletki i iniekcje) cieszą się największym zainteresowaniem wśród sportowców.

Składnik aktywny Strombaject aqua (stanozolol) ma stosunkowo silne właściwości anaboliczne, przy niższej aktywności androgennej w porównaniu do testosteronu: jego aktywność anaboliczna wynosi 320% testosteronu, a androgenna 30% testosteronu. Z tego powodu nie ma generalnie androgenne skutki uboczne u mężczyzn podczas przyjmowania produktu, ale nadal nie jest zalecane dla kobiet do celów sportowych (ryzyko maskulinizacji po wstrzyknięciu jest dość wysoki).

Strombaject aqua w ampułkach poprawia definicję i sztywność mięśni, promuje wysokiej jakości wzrost mięśni, zwiększa siłę, wytrzymałość oraz sprawność fizyczną i umysłową. Ze względu na jego efekt spalania tłuszczu i usuwanie nadmiaru płynów z organizmu, stanozolol jest uważany za jeden z najlepszych wyborów dla chudego kursu (w połączeniu z innymi produktami lub nawet solo).

Skutki uboczne stosowania leku Strombaject aqua: podwyższone ciśnienie krwi, podwyższony poziom cholesterolu we krwi, w rzadkich przypadkach przerost mięśnia sercowego (szczególnie przy zbyt długim stosowaniu lub w nadmiernych dawkach). Lek w normalnych warunkach nie obniża poziomu własnego testosteronu w organizmie, nie wykazuje wyraźnej hepatotoksyczności ani działania estrogennego. Skargi na bolesność po wstrzyknięciu są rzadkie, ale należy pamiętać, że zależy to od wrażliwości sportowca.

Recenzje klientów opisują Strombaject aqua od Balkan Pharmaceuticals jako produkt wysokiej jakości stanozololol. Prawie wszystkie wypowiedzi na jej temat są pozytywne. Oznacza to, że wyniki uzyskane za jego pomocą są co najmniej zadowalające dla większości sportowców. Niezadowolenie, jednak, na ogół nie wynikają ze złej jakości sterydów, ale z ich niewłaściwego stosowania.

Apułki Strombaject Aqua (50mg/ml) nie powinny być przechowywane w temperaturze powyżej 25 stopni Celsjusza. Miejsce przechowywania powinno być całkowicie suche i ciemne (ekspozycja na wilgoć i jasne światło może negatywnie wpłynąć na jakość sterydu). Ampułki należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych, jako środek ostrożności.

Strombaject aqua instrukcja użycia

Te zastrzyki oferują szerokie spektrum działania. Mogą być one wykorzystywane do różnych celów sportowych, w zależności od priorytetów sportowca.

Dla sportowców płci męskiej zalecane dawki Strombaject aqua wynoszą około 50-100 mg dziennie lub odpowiednio co drugi dzień. Skuteczny może być kurs trwający około 6-8 pełnych tygodni (dłuższy czas stosowania nie jest zalecany, ponieważ może wiązać się z nasileniem działań niepożądanych i może prowadzić do wystąpienia objawów upośledzenia).

Przy stosowaniu Strombaject aqua raczej nie będziesz miał trudności z dozowaniem, ponieważ produkt ma dogodne stężenie substancji czynnej. Jest praktycznie niemożliwe, aby źle obliczyć ilość preparatu potrzebną do danej dawki. Będziesz potrzebował dokładnie 1ml na dawkę 50mg lub 2ml na dawkę 100mg.

Jaki jest najlepszy sposób na zrobienie kursu łączonego Strombaject aqua? Tutaj wszystko zależy od celu, jaki masz na myśli. Niektóre kombinacje sterydów są uważane za optymalne dla uzyskania masy mięśniowej szybko, inne dla zwiększenia siły, a jeszcze inne dla beztłuszczowej masy mięśniowej. Wybór kombinacji leków powinien być dokonywany indywidualnie w zależności od doświadczenia sportowca, poziomu sprawności fizycznej, preferencji i celów, które mają być osiągnięte.

Kupują razem