0
0
Porównanie towarów 0

Turinabol (Oral)Turanabol 10mg
-20%

152PLN190PLN


Cena za: - 100 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - Chlorodehydromethyltestosterone / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Szukasz, gdzie kupić turanabol - turinabol? Ale obawiasz się, że kupisz podróbkę?

Nie musisz więcej szukać. Jesteś w dobrym miejscu.

Nasz sklep internetowy sprzedaje wyłączne oryginalny turanabol renomowanych marek, sprawdzonych przez wiele lat obecności na rynku.

Dokładnie sprawdzamy turinabol, który trafia na «witrynę» naszego sklepu pod względem jakości. Zaś dzięki opiniom naszych klientów «odrzucamy» niesumiennych producentów.

Kupując turinabol w naszym sklepie, możesz być na 100% pewien jakości naszego turinabolu, zaś cenę na oryginalny turinabol oferujemy najlepszą na rynku Polskim.

Wszystko co musisz wiedzieć o stosowaniu turinabolu znajdziesz poniżej.

Dowiesz się:

 • Jak prawidłowo stosować turinabol – dla początkujących i nie tylko.
 • Jakie dawki są niezbędne do osiągnięcia optymalnego wyniku.
 • Z jakimi preparatami skutecznie łączy się turinabol.
 • Turinabol – skutki uboczne i jak im zapobiec.
 • Dostaniesz odpowiedzi na wszystkie często zadawane pytania, dotyczące turinabolu.

Czym jest turinabol?

Turinabol (Turanabol) — to jeden z najbardziej znanych i często stosowanych reprezentantów rodziny sterydów anabolicznych nie tylko w Polsce, lecz również na całym świecie!

Synonimy: turinabol, turek, chlorodehydromethyltestosteron, oral-turinabol, toroniks, turinower, turhoged.

Turanabol — jest sterydem, produkowanym wyłącznie w tabletkach. Wielu atletów żałuje, że struktura chemiczna tej substancji nie pozwala na estryfikację i stworzenie długo działających wersji tego preparatu. Nie istnieje bowiem turinabolu w zastrzykach.

Ten steryd został syntezowany w 1961 roku w Niemczech poprzez zmianę formuły metandienonu, do której dodano atom chloru.

Czyli powstał zupełnie inny preparat, posiadający wszystkie zalety metandienonu, lecz nie mający skutków ubocznych, które ma metanabol.

Nazwa chemiczna turinabolu — chlorodehydrometylotestosteron. Nazwa handlowa, pod którą po raz pierwszy ukazała się w sprzedaży substancja czynna turinabolu - Oralturinabol.

Faktycznie, ten steryd został syntezowany przez niemieckich naukowców w trakcie przygotowania atletów do Olimpiady 1964 roku, na której zjednoczona niemiecka drużyna zajęła 4 –miejsce, osiągając wynik, wynoszący 50 medali!

Po takim oszałamiającym sukcesie turinabol trwale i na długo zakorzenił się na liście preparatów lekarzy sportowych i był stosowany do przygotowania sportowców – atletów, głównie w dyscyplinach wymagających szybkości i mocy.

Turinabol jest starym, pod każdym względem, dobrze zbadanym sterydem. W praktyce sportowej już dawno zostały określone skuteczne i bezpieczne dawki, pozwalające atletom na osiągnięcie oszałamiających wyników. Nie jeden olimpijski rekord został podbity przez sportowców, stosujących turinabol.

Turinabol był bardzo wysoko doceniany i jest doceniany obecnie przez sportowców uprawiających dyscypliny wymagające szybkości i siły z powodu jego zdolności do podnoszenia właściwości sportowych niezbędnych dla tych sportowców, bez istotnego zwiększenia masy ciała. Tacy sportowcy stosują zwykle turinabol w dawkach od 10 do 30 mg dziennie.

Zawodnikom sportowym na szczeblu konkurencyjnym (zawody komercyjne z kontrolą antydopingową) należy ostrożnie stosować turinabol, ponieważ w niedawnym czasie medycyna antydopingowa nauczyła się rozpoznawać trwałe metabolity turinabolu w okresie do 250 dni od zakończenia kursu turinabolu.

Mimo wysokiej wiarygodności ujawnienia metabolitów turinabolu we krwi, sportowcy nadal nie rezygnują z jego stosowania w zawodach lokalnych, zarówno jak międzynarodowych.

W ciągu ostatnich 10 lat na stosowaniu turinabolu zostali przyłapani tacy znani sportowcy jak:

 • Zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) Jonathan Dwight Jones w 2018 roku został przyłapany na metabolitach turinabolu przed walką z Alexandrem Gustafssonem.
 • W 2016 roku Międzynarodowy Komitet Olimpijski opublikował listę, składającą się z 16 sportowców pozbawionych tytułów, zdobytych na Olimpiadzie w Pekinie jeszcze w 2008 roku. Wśród nich sportowcy z Ukrainy, Rosji, Grecji, Kazachstanu, Azerbejdżanu …

Próbki krwi, pobrane przed zawodami w 2008 roku, zostały sprawdzone ponownie ze względu na ewentualny doping. Badanie wykazało pozytywne wyniki. Wszystkie 16 sportowców zostało przyłapanych na stosowaniu jednego i tego samego sterydu — turinabolu.

Da się jeszcze kontynuować listę, lecz ograniczę się podaniem imion powyżej.

Kontynuując powyższy temat, powtarzam jeszcze raz, sportowcom zawodowym należy unikać stosowania tego środka. Ponieważ wiarygodność tego, że zostaną przyłapani na jego stosowaniu wynosi praktyczne 100%

Turanabol efekt

Jeżeli porównywać turinabol z innymi sterydami doustnymi, to pod względem mocy oddziaływania na organizm i zdolności do budowania mięśni można umieścić go pomiędzy stanazololem a metandienonem.

Stosując turanabol, uzyskasz następujące efekty:

 • Znaczący wzrost wskaźników siły.
 • Zwiększenie wytrzymałości dzięki zwiększeniu liczby erytrocytów w krwiobiegu.
 • Nie jest aromatyzowany, czyli można się nie bać rozwoju ginekomastii.
 • Nie utrzymuje wody i nie powoduje uczucia «zatkania» mięśni.
 • Jeden z najbardziej «bezpiecznych» sterydów anabolicznych — bardzo słabo hamuje wytwarzanie «własnego» testosteronu.
 • Jakościowy przyrost mięśni, bez zbędnej wody i tłuszczu (pod warunkiem przestrzegania prawidłowej diety, zamierzającej do naboru masy).
 • Wzmacnia procesy spalania tłuszczu (pod warunkiem ujemnej kaloryczności diety).
 • Zabezpieczenie układu sercowo-naczyniowego.

Turanabol - cykl. Jak przyjmować turinabol?

Turanabol solo będzie dobrym środkiem dla osób, którzy po raz pierwszy chcą spróbować farmakologię sportową, lecz boją się ewentualnych skutków ubocznych, którymi charakteryzują się mocniejsze sterydy anaboliczne.

Ponieważ preparat nie aromatyzuje się - nie wykazuje działań ubocznych (ginekomastii, nabijania mieśni, nagromadzenia tkanki tłuszczowej typu kobiecego, podnoszenia ciśnienia tętniczego). W praktyce stosowania turinabolu w pojedynczych przypadkach odnotowano rozwój ginekomastii. Eksperci przewidują, że to działanie uboczne jest związanie z obecnością w składzie turinabolu metylotestosteronu, co, ze swojej strony, wiąże się ze szczegółami syntezowania substancji czynnej chlordehydrometylotestosteronu, także z bardzo wysoką indywidualną wrażliwością receptorów estrogenu u niektórych ludzi.

Skuteczna «robocza» dawka turinabolu dla osób początkujących wynosi 40 mg w ciągu dnia, w 2 dawkach podzielonych. (Okres działania turinabolu wynosi 16 godzin). Czas trwania cyklu, z reguły, nie powinien przekraczać 6 tygodni. W takim przypadku nie będziesz musiał stosować gonadotropiny do jak najszybszej reanimacji łuku podwzgórza-przysadki-jąder.

W każdym-bądź razie, każdy preparat sterydowy, przeznaczony do stosowania doustnego jest produkowany poprzez 17-alfa alkilowanie, i cechuje się pewną toksycznością dla wątroby, dlatego nie zalecam stosowania dawek, powyżej 50 mg dziennie.

Terapia pocyklowa po zakończeniu cyklu turinabolu solo jest konieczna.

Optymalnym lekiem na kurację pokursową po turinabolu jest tamoksyfen lub clomid.

Przykład odbloku po cyklu turinabolu solo, trwającym 6 tygodni:

Tamoksyfen zaczynamy przyjmować dobę po przyjęciu ostatniej tabletki turinabolu w dawce: 20 mg przez pierwsze 15 dni i jeszcze przez 15 dni po 10 mg.

W czasie kursu turinabolu solo możesz uzyskać do 5 kg masy o wysokiej jakości, stanowiącej mięśnie, oczywiście pod warunkiem przestrzegania prawidłowej wysokobiałkowej diety z ograniczeniem spożywania prostych węglowodanów.

Spadki jako takie rzadko są spotykanie, albo są nieznaczne.

Z czym łączy się turinabol. Cykle kombinowane.

Turinabol bardzo często jest stosowany w cyklach kombinowanych skierowanych na budowę masy mięśniowej, jako agent anaboliczny do leku androgennego.

Wariantów cyklów łączonych są niezliczalne ilości.

Najbardziej często spotykane kombinacje dla turinabolu (podane zostało dzienne dawkowanie)

Warianty cyklu turinabolu

 • Turinabol 40 mg + Boldenon od 400 mg tygodniowo – bezpieczny cykl na masę mięśniową o bardzo wysokiej jakości.

Taki cykl powinien trwać co najmniej 8 tygodni, ponieważ boldenon «rozkręca się» bardzo powoli.

Jest konieczne stosowanie gonadotropiny i wyjście z kursu na «krótkim» estrze testosteronu trzy tygodnie przed zakończeniem cyklu z następującym braniem leków antyestrogenowych.

 • Turanabol 40 mg + Testosteron (Sustanon, Testosteron enantat) od 250 mg tygodniowo do 6 tygodni
 • Turanabol 40 mg + Nanrolon (Deka) od 200 mg tygodniowo
 • Turanabol 40 mg. + Testosteron propionat od 100 mg dziennie — wariant cyklu na redukcję

Istnieje bardzo wiele wariantów kombinowania turanabolu. I nie ma sensu wymieniać je w obrębie niniejszego artykułu.

Wszystkie możliwe warianty kombinowania turinabolu spróbujemy udostępnić w rozdziale «Gotowe cykle».

Ostrzeżenie!

Niektóre upośledzone umysłowo osobowości, oferują «neofitom» stosowanie turinabolu razem z innymi środkami oralnymi. Na przykład, w kombinacji ze stanozololem lub metandienonem. Oto moja rada: Zapomnij o tym, jeżeli nie chcesz mieć problemów z zastojem żółci i następujących ciągnących bóli w prawym podżebrzu.

Chociaż ten negatywny efekt da się szybko wyeliminować, nie ma nic dobrego w nadmiernych dawkach. Zwiększenie dawek rzadko doprowadza do zwiększenia wyników, lecz wzrasta ryzyko rozwoju skutków ubocznych.

Nie jest zalecane stosowanie turinabolu przez osoby cierpiące na przerost i rozrost gruczołu krokowego, także ludzi, genetycznie skłonnych do łysienia (mających krewnych, cierpiących na taką wadę kosmetyczną).

Przyjmowanie turinabolu może przyśpieszyć wypadanie włosów z tego powodu, że jego substancja czynna jest bliska do dihydrotestosteronu, nadmierna wrażliwość na który mieszków włosowych (czynnik dziedziczny) i jest główną przyczyną łysienia.

Marki handlowe turinabolu

reprezentowane w naszym sklepie:

Nie będę wyszczególniał żadnej pewnej maki handlowej, jako najbardziej skutecznej. Wszystkie oryginalne produkty są dobre. Zaś jakość (skuteczność) tego lub innego egzemplarza jest bezpośrednio uzależniona od «sumienia» producenta. Jeżeli producent «sypie» do tabletki zadeklarowane 10 mg substancji czynnej – to znaczy, że produkt jest dobry.

Krótki przegląd preparatów turinabolu

Turanabol Balkan - najbardziej «stara» marka handlowa, oferująca turinabol na rynku farmakologii sportowej Polski. Jest najbardziej popularny i znany wszystkim.

Super jakość, jeżeli nie jest podróbką. Jest bardzo dużo podróbek na rynku farmakologii sportowej. Proszę nie kupować w niesprawdzonych miejscach. Nasz sklep oferuje wyłącznie oryginalne produkty zakładów Balkan, które są sprawdzane pod względem autentyczności na oficjalnej stronie.

Kupić turinabol w najniższej cenie w Polsce możesz, składając zamówienie na każdy preparat, który Cię zainteresował. Kupując turanabol od nas, możesz dostać wyczerpującą konsultację w zakresie stosowania turinabolu oraz jego kombinowania z innymi sterydami. Sklep internetowy Farma Polska – jest godnym zaufania sklepem, sprzedającym tylko oryginalne produkty.

Turanabol — odpowiedzi na częste pytania:

Turinabol – co to jest?

Turinabol (Oral-Turinabol) (4-chlorodehydromethyltestosteron) jest to jeden z najbardziej popularnych oralnych sterydów anabolicznych. Osiągnął swoją olbrzymią popularność dzięki braku efektów ubocznych w trakcie przyjmowania. Jest idealnym sterydem na pierwszy cykl. Jest produkowany przez ogromną liczbę firm oficjalnie, zarówno jak nielegalnie. Najbardziej popularną marką handlową turinabolu w Polsce jest turinabol oferowany przez Balkan Pharmaceuticals. Turinabol od Balkan posiada zabezpieczenie przed podróbkami w postaci specjalnego kodu, nanoszonego na każdy blister preparatu. Dzięki temu kodowi preparat można się sprawdzić pod względem autentyczności na stronie internetowej producenta.

Turinabol solo – jak się przyjmuje?

Solo oznacza, że turinabol będzie jedynym preparatem w Twoim cyklu, i razem z nim nie będziesz przyjmował żadnych innych sterydów.

Optymalne dawkowanie dla przyjmowania turinabolu solo wynosi 30-40 mg - czyli 3-4 pigułki dziennie. Dawkę dzienną można rozdzielić na dwie części. Dwie tabletki rano i dwie w drugiej połowie dnia. Można przyjmować preparat zarówno jak przed, w czasie, tak i po posiłku. Brak szczególnej różnicy. Optymalny czas trwania cyklu wynosi 6 tygodni. W dniu, następnym od zakończenia przyjmowania turinabolu należy rozpocząć terapię pocyklową.

Ile turinabolu potrzebuję na cykl?

Ilość turinabolu niezbędna na kurs, jest uzależniona od czasu trwania cyklu.

Optymalny czas trwania cyklu dla początkujących powinien trwać sześc tygodni (42 dni). Optymalne dawkowanie wynosi 40 mg dziennie lub 4 pigułki po 10 mg.

Na podstawie tych danych przeprowadzamy proste wyliczenia:

Liczba dni kursu jest mnożona przez liczbę pigułek dziennie, dostajemy wynik (424 = 168 pigułek).

W naszym sklepie jest oferowany turinabol w pojedynczych blistrach, w ilości, której potrzebujesz na cykl.

Jak turinabol wpływa na żołądek (przewód pokarmowy, wątrobę)?

Turanabol jako każdy steryd w postaci doustnej (w pigułkach) cechuje się pewną toksycznością dla wątroby (systematyczne picie alkoholu ma o wiele bardziej negatywne następstwa, niż cykl turinabolu). Jednak negatywne efekty przyjmowania preparatu przejawiają się bardzo rzadko. Zazwyczaj wszystkie negatywne przejawienia w trakcie kursu turinabolu wiążą się z zastojem żółci. Zastój żółci może powodować ciągnący ból w prawym podżebrzu, co może wywołać myśli o uszkodzeniu wątroby. Lecz mogę Cię zapewnić, że z Twoją wątrobą jest wszystko dobrze. Wątroba fizjologicznie nie może powodować uczucia bólu ponieważ brak w niej receptorów bólowych. Jeżeli w trakcie cyklu turinabolu powstał ból w prawym podżebrzu, należy rozpocząć przyjmowanie pewnego z leków żółciopędnych: allocholu, karczochu, cholosasu.

Zazwyczaj w trakcie kursu nie zachodzi konieczności przyjmowania czegokolwiek na odtruwanie wątroby (hepatoprotektorów). To nawet jest szkodliwe! Po cyklu także brak konieczności przyjmowania hepatoprotektorów. Wskaźniki funkcji wątroby wrócą do normy w dość krótkich terminach.

Przyjmowanie turinabolu na “pusty żołądek” może wywołać zgagę. Jest to szczególnie aktualne dla osób, mających nadkwaśność. Bajki internetowe o tym, że przyjmując turinabol ktoś “zniszczył” lub “zepsuł żołądek” są zupełnie bezpodstawne.

Jak turinabol wpływa na serce i ciśnienie ?

Jeden z efektów turinabolu – zabezpieczenie układu sercowo-naczyniowego w czasie cyklu. Tak, turinabol zapobiega powstaniu skrzepów krwi w krwiobiegu i sercu. Także w trakcie cyklu istotnie zwiększa się wydolność krążeniowo-oddechowa. Czyli da się pewnie stwierdzić, że turinabol wywiera wyjątkowo pozytywny wpływ na serce.

Turinabol nie powoduje zatrzymania płynu w organizmie, dlatego nie wpływa na ciśnienie tętnicze.

Jak turinabol wpływa na potencję?

W trakcie kursu turinabol wpływa na libido wyjątkowo pozytywnie. W pewnych czasach w USA turinabol miał nazwę gwarową “sex drug” (pigułka na seks). Czyli w trakcie kursu turinabolu możliwe jest istotne zwiększenie libido.

Jak wynika z opinii atletów, którzy przyjmowali turinabol w trakcie cykli trwających 6 tygodni, nie odnotowano obniżenia libido (w porównaniu do tego, które było przed kursem). W przypadku, kiedy cykl trwał ponad 8 tygodni, po odstawieniu preparatu jest możliwe nieistotne obniżenie libido. Dlatego 3 tygodnie przed zakończeniem długotrwałych kursów jest zalecane stosowanie gonadotropiny i odblok.

Turinabol w podczas długich cykli istotnie obniża produkcję własną testosteronu. Dlatego niezbędna jest pełnowartościowa terapia pocyklowa, stosowana po odstawieniu tego sterydu.

Jeżeli martwisz się o swoje libido po cyklu, zalecamy zastanowić się nad zakupem Cialisu (Eskulapa).

Turinabol – z czym się kombinuje?

Turinabol, zarówno jak metandienon, jest bardzo uniwersalnym preparatem. Da się go skombinować ze wszystkimi środkami do wstrzykiwania. Takie podejście pozwala na osiągnięcie efektu synergicznego — kiedy preparaty wzajemnie wzmacniają efekty od stosowania. (Efekt 1+1=3)

Nie jest zalecane stosowanie w tym samym czasie 2 preparatów stosowanych doustnie. Na przykład, stanazololu i turinabolu, żeby uniknąć nadmiernego obciążenia toksycznego, wywieranego na wątrobę.

Zobacz wiecej