0
0
Porównanie towarów 0

SP Stanoject 50mg/ml 10 ml

94PLN118PLN
118PLN
94PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 50 mg/ml
Składniki aktywne: płynny stanozolol (suspension)
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
SP Stanoject jest sterydem anabolicznym o umiarkowanych właściwościach androgennych w porównaniu do testosteronu. Stosowany jest głównie w praktyce sportowej jako skuteczny środek dopingujący o szerokim spektrum działania, od poprawy siły po efekt spalania tłuszczu. Zalecany jest głównie mężczyznom do celów sportowych: pomimo stosunkowo niskiej aktywności androgennej, w przypadku wstrzykiwania go przez kobiety pozostaje ryzyko maskulinizacji.

SP Stanoject: skutki i działania niepożądane


Produkt polecany jest zarówno dla doświadczonych sportowców, którzy ukończyli kurs sterydowy, jak i dla początkujących, którzy dopiero zapoznają się z farmakologią sportową.

Stanoject przez SP Laboratories (Mołdawia) może być z powodzeniem łączony z praktycznie każdym aktualnym sterydem w sporcie, od estrów testosteronu do nandrolonu, w zależności od celów użytkownika. Według recenzji wypada on korzystnie w porównaniu z większością odpowiedników innych producentów, a przynajmniej jest co najmniej tak dobry jak wiele z nich pod względem jakości produkcji i wyników osiąganych w trakcie kursu.

Efekty SP Stanoject są wielorakie i wyraźne: promuje wzrost mięśni wysokiej jakości, poprawia wydajność fizyczną, siłę i wytrzymałość. Podczas iniekcji następuje poprawa gęstości i definicji mięśni, steryd ma efekt spalania tłuszczu i pomaga wypłukać nadmiar płynów ustrojowych.

Oprócz efektów sportowych, Stanodect (50mg/ml) może mieć również szersze zastosowanie lecznicze. Jego aktywny składnik został początkowo opracowany na potrzeby medycyny (był nawet stosowany w weterynarii). Dopiero później stał się najbardziej popularny jako środek dopingujący dla sportowców. Wskazaniami do jego podawania są: urazy, oparzenia, rekonwalescencja po naświetlaniach, chorobach zakaźnych lub zabiegach chirurgicznych; zaburzona synteza białek; dystrofia mięśniowa, wole toksyczne i inne schorzenia.

Jeśli zalecenia SP Stanoject są przestrzegane, to praktycznie nie ma skutków ubocznych typowych dla sterydów. Możliwe są tu podwyższony cholesterol i ciśnienie krwi (przerost mięśnia sercowego jest prawdopodobny przy predyspozycjach i/lub nadużywaniu). Steryd nie ma androgenne skutki uboczne u mężczyzn i nie ma wyraźne toksyczności wątroby lub aktywności estrogenowej.

Powinniśmy zauważyć, że pierwszy taki produkt został wprowadzony na rynek już na początku lat 60-tych. Został on wyprodukowany przez Winthrop Laboratories. Steryd nie od razu stał się powszechny wśród sportowców amatorskich i zawodowych, ale wystarczająco szybko. Do tej pory, nie tylko stanozolol w formie iniekcji nie stracił na znaczeniu, ale wręcz przeciwnie, stał się jeszcze bardziej popularny.

Stanoject SP Laboratories (50mg/ml) warunki przechowywania: temperatura nie wyższa niż pokojowa (nie więcej niż 25 stopni), suche i ciemne miejsce przechowywania; po zakupie steryd przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.

Sp Stanoject do użytku sportowego

Ten steryd może być uważany za produkt miejscowy dla większości nowoczesnych sportów wysiłkowych. Jego szerokie spektrum działania sprawia, że jest on istotny nie tylko w kulturystyce, gdzie jest regularnie stosowany w treningu szczupłej masy ciała lub do wzrostu jakości mięśni, ale także we wszystkich innych dyscyplinach siłowych, lekkoatletyce, sztukach walki, a nawet w wielkim tenisie.

Przebieg SP Stanoject jest najczęściej łączony. W zależności od Twoich celów, może być skutecznie łączony z prawie każdym innym sterydem. Przykłady kursów łączonych: z nandrolonem, trenbolonem lub boldenonem dla jakościowego przyrostu mięśni, z metandienonem dla szybkiego przyrostu mięśni, z propionianem testosteronu lub turinabolem dla wysuszenia.

Dla mężczyzn, Stanoject SP Laboratories zaleca się dawki około 50-100 mg dziennie/co drugi dzień. Steryd ma krótki okres działania (poniżej doby), dlatego iniekcje w trakcie jego trwania powinny być wykonywane z dużą częstotliwością. Czas stosowania wynosi około 6-8 tygodni. Dłuższy kurs może wiązać się z konsekwencjami (nadużywanie prowadzi do zwiększonego ryzyka wystąpienia działań niepożądanych).

Podczas podawania SP Stanoject proces dawkowania jest nieskomplikowany, ponieważ produkt posiada dogodne stężenie substancji. Aby wstrzyknąć go w zalecanej dawce (50 mg), potrzebujesz dokładnie 1 ml. Dla wstrzyknięcia 100 mg, odpowiednio 2 ml. Tutaj prawie niemożliwe jest popełnienie błędu.