0
0
Porównanie towarów 0

Boldenon UndecylenateSP Equipoise 200 mg (Boldenone)
-20%

124PLN156PLN


Cena za: - 10 ml (fiolka) / Stężenie: - 200 mg/ml / Składniki aktywne: - boldenone undecylenate / Producent: - SP Laboratories / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
SP Equipoise 400 mg
-20%

213PLN266PLN


Cena za: - 10 ml (fiolka) / Stężenie: - 400 mg/ml / Składniki aktywne: - boldenone undecylenate / Producent: - SP Laboratories / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 2 z 2 (1 Stron)

Boldenon Undecylenate (Enan)

Boldenon Enanthate – jednym z najbardziej wybitnych reprezentantów sterydów anabolicznych, który w ostatnich latach jest coraz bardziej popularny w Polsce.

Przez dłuższy czas ze względu na to, że Boldenon był bardzo rzadkim i mało dostępnym na naszym rynku preparatem, kulturyści nie potrafili właściwie ocenić jego skuteczności.

Wkrótce sytuacja uległa radykalnej zmianie. Pojawiło się więcej producentów farmakologii sportowej. I Boldenon (Boldenone) zajął swoje miejsce, w arsenale większości sportowców.

Kupić Boldenon, zalety stosowania?

Boldenon w swojej istocie jest modyfikacją iniekcyjną Methandienonu - «nieudanej» próby tworzenia iniekcyjnej, «długiej» wersji Metki.

Naukowcy wzięli cząsteczkę methandienonu i odcięli jej grupę 17–alfa mety-lową. To, co powstało w wyniku, zostało nazwane Boldenone Undecylenate.

Środek pozyskał zupełnie inne właściwości, w porównaniu do Methandienonu.

Najpierw Boldenon zaczął być stosowany dla potrzeb weterynarii jako środek na przyrost masy i zwiększenie apetytu bydła.

W tym zakresie Boldenon wykazał nadzwyczajną skuteczność.

Niedługo po tym Boldenon znalazł się w “apteczkach” kulturystów i atletów wszystkich gatunków.

Wyniki stosowania Boldenonu na tyle spodobały się społeczności kulturystów, że Boldenon trwale i na zawsze utrwalił się w “zasobach” farmakologicznych zachodnich atletów.

Do niedawna Boldenon był bardzo mało znany na przestrzeni postradzieckiej, lecz powoli, w miarę dostępności i zdobycia większego doświadczenia stosowania tego preparatu, Boldenon, zyskał zamiłowanie także po stronie polskich kulturystów.

Boldenon opinie

Przyrost masy i siły po stosowaniu Metandienonu i Boldenonu jest praktycznie jednakowy. Lecz atleci zauważyli, że pozyskana masa cechuje się o wiele lepszą jakością. Brak zatrzymania zbędnego płynu.

Atleci po zakupie Boldenonu odnotowali powolny, lecz dobrej jakości wzrost masy mięśni.

Boldenon efekty :

  • Przyrost suchej masy mięśniowej
  • Zwiększenie apetytu
  • Znaczny wzrost siły
  • Wzrost unaczynienia mięśni
  • Nie ma estrogennych i androgennych skutków ubocznych
  • Może być stosowany przez kobiety

Boldenon cykl

Boldenon jest jednym z “najdłuższych” sterydów na rynku farmakologii sportowej.

Działa w organizmie człowieka w ciągu trzech tygodni po podaniu

Dlatego, dany sterdy ma sens stosować tylko i wyłącznie na długich cyklach.

Zalecana długość cyklu Boldenonu wynosi 8-10 i więcej tygodni.

Skuteczne dawki Boldenonu solo zaczynają się od 400 mg i mogą osiągać 1 gram tygodniowo.

Zakres preparatów, które mogą być stosowane razem z Boldenonem jest bardzo szeroki.

Boldenon da się kombinować praktycznie z każdym sterydem.

Najbardziej popularne cykle na podstawie Boldeno-nu:

  • Boldenon 400-600 mg Turanabol 40 -50 mg na 8-10 tygodni.
  • Boldenon 400-600 mg + Testosteron. Enanthat, Cypionat na zwiększenie masy mięśni, zaś Propionat na redukcję.
  • Boldenon 400-600 mg + Metandienon 30-50 mg.

Boldenon działania niepożądane

Dla osób, którzy chcą po raz pierwszy spróbować zalet farmakologii sportowej, lecz obawiających się jakichkolwiek działań ubocznych, jawnych bądź ewentualnych, Boldenon będzie pięknym preparatem na pierwszy cykl.

I nie tylko na pierwszy.

Equipoise da się pomyślnie stosować także podczas kolejnych cykli. Jeżeli mówić o działaniu niepożądanym Boldenonu, to go po prostu nie ma.

Boldenon praktycznie nie ulega aromatyzacji, nie wykazuje aktywności progestynowej, nie jest toksyczny dla wątroby, nie utrzymuje wody i nie ma żadnych uzaeżnionych od androgenów lub estrogenów działań niepożądanych, nawet jeżeli dawka preparatu sięga 1 grama i więcej!

Dzięki niskiej androgennej aktywności preparat może być stosowany przez kobiety, ponieważ nie wykazuje zjawiska maskulinizacji.

Z opisanego wyżej da się wyciągnąć wniosek, że Boldenon jest jednym z nie-wielu «bezpiecznych» anabolików, i jest mile widzianym preparatem na cyklach, na masę, zarówno jak na przygotowanie Twojego ciała do letniego sezonu.

Boldenon kuracja pocyklowa (PCT)

Jak pisaliśmy wyżej, Boldenon nie ma skutków ubocznych. Lecz Boldenon, zarówno jak każdy inny, nawet najbezpieczniejszy steryd, stosowany w czasie długie-go cyklu, będzie chamował produkcję własnego testosteronu. Dlatego konieczne jest stosowanie PCT po cyklu Eqipoise.

PCT należy rozpoczynać nie wcześniej, zanim steryd skończy swoje oddziaływa-nie w organizmie. W przypadku Boldenonu ten okres dorównuje 28 dni. Czyli musisz zacząć stosowanie Tamoxifenu miesiąc po ostatnim zastrzyku Boldenonu. Nie wcześniej. Stosowanie antyestrogenów do usunięcia sterydu z organizmu jest po-zbawione sensu. Jeżeli Twój cykl trwał 10 i więcej tygodni, zalecane jest stosowanie Gonadotropiny 3 tygodnie przed zakończeniem cyklu, do restartu osi podwzgórze-przysadka-jądra.

Możesz kupić oryginalny Boldenon z gwarancją jakości w naszym sklepie interetowym.

Zobacz wiecej