0
0
Porównanie towarów 0

Sterydy anaboliczne w tabletkach - CenaAnapolon 50 mg

114PLN


Cena za: - 20 tab / Opakowanie: - 60 tabletek / Stężenie: - 50 mg/tabl / Składniki aktywne: - Oxymetholone (oral) / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Clenbuterol 40µg
-20%

55PLN68PLN


Cena za: - 100 tab / Opakowanie: - 100 tab / Stężenie: - 40 mcg/tab / Składniki aktywne: - clenbuterol / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Cytomel T3 (Citomed) 50 mcg
-20%

42PLN53PLN


Cena za: - 20 tab / Opakowanie: - 60 tabl. / Stężenie: - 50 mcg/tab / Składniki aktywne: - T3 (liothyronine) / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Oxandrolon 10mg
-20%

112PLN140PLN


Cena za: - 25 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - oksandrolon / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Strombafort 10mg
-20%

104PLN130PLN


Cena za: - 100 tab / Opakowanie: - 100 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - stanozolol (oral) / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Turanabol 10mg
-20%

152PLN190PLN


Cena za: - 100 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - Chlorodehydromethyltestosterone / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Danabol 10mg

155PLN


Cena za: - 100 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - metandienon / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 7 z 7 (1 Stron)

Informacja dla osób chcących zakupić sterydy w formie tabletek:


Sterydy w tabletkach są najbardziej popularną formą sterydów anabolicznych, szczególnie dla początkujących.  

Nie jest to zaskakujące, ponieważ nie każdy początkujący odważyłby się zrobić sobie zastrzyk.
To jest przerażające.

Ale pigułki niektóre szczególnie zdesperowane są gotowe do użycia w ogromnych ilościach.

Oczywiście przesadzam, ale byli tacy nasi klienci, którzy nie byli zainteresowani zalecanym dawkowaniem. I ci ludzie kierowali się zasadą - im więcej tym lepiej, przekraczając zalecane dawki kilkakrotnie.

W rezultacie cierpiały one na ginekomastię, zatykanie mięśni i nadmierne zatrzymywanie wody w mięśniach.

Wydaje się wszystkim początkującym, że przyjmowanie sterydów w tabletkach jest znacznie łatwiejsze niż sterydy w zastrzykach. Jest to częściowo prawda, ale stosowanie sterydów w pigułkach nie zawsze będzie uzasadnione. Zwłaszcza jeśli mówimy o krótkich kursach, trwających nie dłużej niż sześć tygodni. W przypadku dłuższych kursów, sterydy w tabletkach są zawsze stosowane razem z zastrzykami.

Czym są sterydy w tabletkach?


Pytanie jest oczywiście retoryczne... Tak więc, na podstawie nazwy jest jasne, że substancja czynna sterydu jest w postaci tabletek.

A tabletki, jak wszyscy wiemy, są najczęściej przyjmowane doustnie, tj. przez połknięcie tabletki ze sterydem doustnie. Rzadziej podjęzykowo, tj. poprzez umieszczenie pod językiem, gdzie substancja jest wchłaniana do krwiobiegu przez błonę śluzową pod językiem.

Bardzo częstym zaleceniem jest stosowanie sterydów w tabletkach podjęzykowo, co oznacza, że substancja czynna dostaje się do krwiobiegu, omijając przewód pokarmowy.

To zalecenie może być tylko częściowo zaakceptowane, ponieważ tabletki steroidowe są bardzo słabo wchłaniane pod językiem i większość substancji czynnej nadal dociera do przewodu pokarmowego.

Dlatego na częste pytanie naszego doradcy odpowiadamy, że łatwiej jest połknąć tabletki popijając je dużą ilością wody.

Jaki jest prawidłowy sposób przyjmowania sterydów w tabletkach?


Wybierając sterydy w tabletkach na kurs solo lub w połączeniu, bardzo ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dawki.

Dla początkujących zwykle nie przekracza 30-40 mg. (3-4 tabletki) na dobę. Maksymalna dopuszczalna dawka to 100 mg na dobę i dotyczy to tylko niektórych preparatów. W praktyce ustalono, że 50 mg. na dobę jest dawką optymalną, a zwiększenie dawki zwiększa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, ale skuteczność tego nie wzrasta.

To jest bardzo powszechne, aby znaleźć w Internecie kursów, które zawierają dwa więcej sterydów doustnych stosowanych w tym samym czasie. Jest to zasadniczo błędne, ponieważ obciążenie wątroby będzie zwiększone. Wyjątkiem od tej zasady byłyby przykłady, w których całkowita dawka tabletek nie przekraczałaby 50 mg.

Szczegółowe zalecenia dotyczące dawkowania można przeczytać w opisie każdego składnika aktywnego na naszej stronie internetowej.

A jeśli nie masz ochoty na czytanie, mamy konsultanta online, który pomoże Ci ułożyć kurs sterydów stołowych prawidłowo.

Dlaczego nie zaleca się przekraczania zalecanej dawki?


Aby steryd doustny mógł dostać się do krwiobiegu, musi ominąć nasz naturalny filtr, wątrobę, która będzie próbowała zniszczyć wszystko, co uzna za obce.

Aby zapobiec niszczeniu przez wątrobę składnika aktywnego (DV), w produkcji tabletek ATS stosuje się tzw. alkilację - rodzaj modyfikacji sterydu, która pozwala mu ominąć wątrobę, nie niszcząc jej całkowicie.

Około połowa DV przechodzącego przez przewód pokarmowy trafia do miejsca przeznaczenia - do krwiobiegu. Połowa z nich jest niszczona przez wątrobę i traci swoją aktywność biologiczną.

Tak więc prawie wszystkie leki doustne są potencjalnie hematotoksyczne dla wątroby. Szczególnie te stosowane w bardzo wysokich dawkach. Niektóre leki są bardziej toksyczne dla wątroby, inne mniej.

Dla przykładu, powszechny i "niewinny" paracetamol ma najwyższą toksyczność wątrobową spośród wszystkich leków.

Jeśli chodzi o steroidy w tabletkach, to mają one raczej niską hepatotoksyczność. Jeśli AAS są podejmowane w zalecanych dawkach tabletek, wartości wątroby w testach rzadko wykraczają poza wartości referencyjne.

Istnieje wiele badań naukowych z przedmiotów biorąc sterydy tabletki w dawkach znacznie wyższych niż zalecane. I nawet w tych przypadkach, nie wykryto toksycznego uszkodzenia wątroby przy długotrwałym stosowaniu (w niektórych eksperymentach, czas stosowania był tak długi, jak 6 miesięcy do 1 roku).

Zobacz wiecej