0
0
Porównanie towarów 0

Drostanolone EnanthateSP Drostanol 200 mg
-20%

182PLN228PLN


Cena za: - 10 ml (fiolka) / Stężenie: - 200 mg / ml / Składniki aktywne: - masteron enanthate (enanthate drostanolone) / Producent: - SP laboratories / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)


Drostanolone Enanthate jest popularny steryd anaboliczny. Produkt ten jest często używany przez osoby uprawiające podnoszenie ciężarów. Poprawia wytrzymałość i przyspiesza lipolizę (spalanie tłuszczu).

To nie jest zalecane dla kobiet do korzystania z Masterone Enanthate w celu poprawy wyników sportowych. Kup ten lek powinien tylko mężczyźni z powodu wysokiej aktywności androgennej składnika aktywnego.
Opis leku

Składnikiem aktywnym sterydów o tej samej nazwie jest pochodna dihydrotestosteronu. Hormon ten w organizmie człowieka jest najpotężniejszym androgenem. Charakter pochodzenia Masterone Enanthate stał się znany. Aby zobaczyć na własne oczy, spójrz na profil sterydów leku. Dziś ten AAS jest używany w wielu sportach.

Na przykład, podnośniki i podnoszenie ciężarów mogą go używać do wykonywania potężnych kursów siłowych. W kulturystyce, lek jest stosowany głównie do szybkiego wykorzystania tkanki tłuszczowej. Jednak Masterone Enanthate jest również przydatne w cyklicznych sportów.
Jest to spowodowane zdolnością leku do zwiększenia wytrzymałości.


Profil sterydowy


    Okres półtrwania substancji czynnej wynosi około 5-7 dni.
    Czas życia sterydu po wstrzyknięciu wynosi co najmniej 14 dni.
    Wskaźnik Aktywności Anabolicznej - 40%.
    Indeks aktywności androgennej - 130%.
    Stopień interakcji z enzymem aromatazy (aromatyzacja) - brak.
    Konwersja do dihydrotestosteronu - brak.

Charakter pochodzenia sterydów jest widoczny w stosunku wskaźników aktywności anabolicznej do androgennej. Jednocześnie czyni to Masteron wyjątkowym, ponieważ praktycznie wszystkie AAS są silniejszymi anabolikami niż androgeny. To z tego powodu, że kobiety sportowcy nie powinni używać Drostanolone Enanthate. Tylko mężczyźni mogą być zalecane do zakupu tego sterydu, jak dla nich jest to jeden z najbezpieczniejszych leków na rynku sterydów.

Właściwości Drostanolone Enanthate


Zanim sportowiec zdecyduje się podjąć kurs Masterone Enanthate, powinien zapoznać się z podstawowymi właściwościami tego AAS. Tylko wtedy będzie wiedział, jakich dokładnie efektów może się spodziewać. Ten steryd nie jest przeznaczony do aktywnego przyrostu masy ciała. Aby potwierdzić to stwierdzenie, wystarczy odwiedzić dowolny Masterone Enanthate forum. Jednakże, gdy jest stosowany w połączeniu z innymi anabolikami, Masteron może osiągnąć wzrost mięśni, a jakość przyrostu masy będzie wysoka.

Niektóre z wielu pozytywnych właściwości produktu obejmują:


    Aktywnie stymuluje procesy utylizacji tkanki tłuszczowej.
    Jest silnym antykatabolikiem.
    Sprzyja szybkiemu wzrostowi potencjału siłowego.
    W połączeniu z innymi AAS może być stosowany do zdobywania beztłuszczowej masy.
    Zwiększa wykorzystanie płynów.

Te właściwości sprawiły, że lek ten stał się popularny w sporcie.

Potencjalne skutki uboczne


Pomimo wysokiego wskaźnika aktywności androgennej, Enanthate Masterone bardzo rzadko powoduje rozwój tego typu skutków ubocznych w organizmie mężczyzny. Wynika to z braku zdolności sterydów do konwersji do dihydrotestosteronu. Poza tym lek nie ulega aromatyzacji i nie ma właściwości progestagennych. W rezultacie, nie ma żadnych skutków ubocznych odpowiednich typów podczas korzystania z tego AAS.

Jednakże, lek nie jest odpowiedni do stosowania przez kobiety właśnie z powodu jego wysokiej aktywności androgennej. Od momentu wprowadzenia na rynek, Drostanolone jest aktywnie wykorzystywany w medycynie do leczenia raka piersi. Mimo dobrych wyników takiej terapii, lekarze byli zmuszeni z niej zrezygnować. Powodem były częste skutki uboczne.

Wielu sportowców wie, że wszystkie AAS mają negatywny wpływ na wydajność osi przysadki mózgowej. Masteron Enanthate nie jest bez tej wady. Jednak jego wpływ na oś GYA jest minimalny. Nawet przy stosowaniu sterydów przez okres do trzech miesięcy w zalecanych dawkach, tempo produkcji endogennego testosteronu pozostaje praktycznie niezmienione. Jednak to stwierdzenie jest prawdziwe tylko wtedy, gdy lifter jest za pomocą solo Masteron Enanthate. Kurs obejmujący kilka anabolików może prowadzić do obniżenia wydajności osi przysadki mózgowej.
Drostanolone Enanthate Recenzje

Początkujący sportowcy powinni dokładnie przyjrzeć się Masterone Enanthate opinie. Z ich pomocą będą w stanie szybciej zrozumieć specyfikę aplikacji AAS. Doświadczeni budowniczowie często dzielą się swoimi wrażeniami na temat stosowania różnych AAS. Aby się z nimi zapoznać, wystarczy odwiedzić dowolne specjalistyczne forum. Jeśli chodzi o opinie Drostanolone, prawie wszystkie z nich są pozytywne.

Wśród pozytywnych cech leku, sportowcy podkreślają przede wszystkim jego dobrą skuteczność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, steryd ma długi okres półtrwania, co oznacza niską częstotliwość wstrzyknięć. W efekcie Drostanolone może być polecany początkującym, którzy zdobyli już wystarczającą masę, a teraz chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Zobacz wiecej