0
0
Porównanie towarów 0

Anavar - Oksandrolon (Oksa steryd)Oxandrolon 10mg
-20%

112PLN140PLN


Cena za: - 25 tab / Stężenie: - 10 mg/tab / Składniki aktywne: - oksandrolon / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Szukasz najbezpieczniejszych sterydów dla beztłuszczowej masy?

Następnie zakup oxandrolone będzie właściwą decyzją. Lek ten jest idealny nawet dla kobiet. Istnieje wiele analogów w sprzedaży na Ukrainie, których cena jest również bardzo zróżnicowana. Działanie oxandrolone jest tak łagodny, że praktycznie nie występują skutki uboczne. Nie grozi Ci ginekomastia, łysienie, zatrucie wątroby i inne problemy związane z przyjmowaniem sterydów. Oczywiście, jeśli nie połączyć oxandrolone i alkoholu, ale nawet wtedy, szkoda będzie większa tylko od picia alkoholu. Trudno będzie mieć okazję do zakupu oxandrolon w aptece, ponieważ Ukraina nie dostarcza tego preparatu oficjalnie. Można go kupić tylko w specjalistycznych sklepach, jakim jest nasza strona.

Anavar (Oksa ) jest steryd doustny, który pojawił się w USA w 1964 roku. Charakteryzuje się słabym komponentem androgenowym. Zauważono, że jeśli ten steryd jest używany w rozsądnych dawkach, to nie ma skutków ubocznych, ponieważ został pierwotnie wyprodukowany dla kobiet i dzieci. Jest to jeden z niewielu sterydów, który nie powoduje przedwczesnego zahamowania wzrostu dziecka. Odpowiednio, Oksaandrolone steryd jest używany w medycynie dla dzieci, aby stymulować ich wzrost i dla kobiet w leczeniu osteoporozy. Kulturyści i powerlifters wolą kupić ten szczególny steryd. Pomaga szybko budować siłę, ponieważ indukuje syntezę fosforanu kreatyny w komórkach mięśniowych i nie gromadzi płynów.

Oxandrolone może być podjęte wraz z Andriol. Optymalna dawka wynosi do 240 mg na dobę. W tym połączeniu Andriol nie przekształca się w estrogeny, więc nie wpływa na produkcję testosteronu przez organizm. Ponieważ ten anabolik nie gromadzi wody, nie będzie widać skutków ubocznych, takich jak wzrost ciśnienia krwi. Ponadto należy zauważyć, że ten szczególny steryd nie wpływa na produkcję testosteronu w organizmie.

Innym powodem korzystania z Oxandrolone jest to, że sterydy nie aromatyzuje bez względu na to, jak wysoka dawka jest. Po użyciu Oxandrolone, nie będzie widoczny aspekt wody w mięśniach, dlatego mieszanka może być bardzo skuteczna w treningu przed zawodami. Bardzo ważne jest, aby utrzymać niski poziom estrogenów, ponieważ estrogeny powodują gromadzenie się płynów w organizmie, nawet jeśli sportowiec jest na diecie niskokalorycznej. W połączeniu z dietą, Oxandrolone pozwala na uzyskanie siły mięśni i elastyczności. Choć mieszanka ta nie pomaga w spalaniu tłuszczu, to pełni rolę pomocniczą, czyli zmniejsza apetyt. Efekty uboczne - Oxandrolone może powodować poważne dyskomfort żołądka i nudności, jeśli tabletki są używane z posiłkami

Oksandrolone - Anavar cykl


Będziesz miał żadnych problemów w ogóle z jak wziąć oxandrolone. Kurs przyjmowania go może być łączony z prawie wszystkimi sterydami. Solo jest używany głównie dla kobiet i dziewcząt, ale efekt jest również bardzo słaby. To będzie o wiele bardziej wydajne, aby połączyć Primobolan i Oxandrolone lub Stanozolol podczas wykonywania kursu suszenia. Taki preparat jak Boldenone jest lepiej być połączone z oxandrolone w kursie wagi. Nasi konsultanci pomogą Państwu dobrać optymalne dawki dla każdego klienta.

Oksandrolon Opinie

Recenzje do oxandrolone są bardzo różne. Z jednej strony jest to bardzo łagodny i bezpieczny steryd, z drugiej strony, ze względu na jego niską aktywność androgenną, wynik nie zawsze jest zadowolony. Z drugiej strony, oxandrolone jest bardzo łagodny i bezpieczny steryd, a ze względu na jego niską aktywność androgenną, nie zawsze daje satysfakcjonujące wyniki.

Zobacz wiecej