0
0
Porównanie towarów 0

OxymetholoneAnapolon 50 mg

114PLN


Cena za: - 20 tab / Opakowanie: - 60 tabletek / Stężenie: - 50 mg/tabl / Składniki aktywne: - Oxymetholone (oral) / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Oxymetholone jest jednym z najbardziej silnych sterydów anabolicznych w formie oralnej, obecnych na dzisiejszym rynku. Zwykle jest on wspominany jako Anapolon lub Anadrol.

Anapolon albo Oxymetholone — jest to steryd, cechujący się całym wysokim indeksem androgennym i anabolicznym, co bardzo intensywnie wpływa na przyrost masy mięśniowej. Te czynniki wpływają na szybki przyrost wysokiej jakości masy mięśni, w razie prawidłowego stosowania, przestrzegania harmonogramu ćwiczeń, snu i wyżywienia, przykładowy przyrost masy mięśni może wynosić od 4 do 6 - 7 kg w ciągu dwóch tygodni.

Preparat jest prezentowany na rynku farmakologii sportowej pod nazwami: Anadrolic, Anadrol, Anapolon, Anadrollic, Anadroll, A50, Abombs, Oxydex, Hemogenin, Oxyanabolic, Oxa

Po rozpoczęciu stosowania, organizm zaczyna gromadzić płyny, co ze swojej strony, powoduje zwiększenie objętości mięśni. Zwiększenie płynu w mięśniach nadaje ciału atlety potężnego wyglądu. Nagromadzenie płynu w organizmie sprzyja łagodzeniu obciążenia więzadeł i stawów, co pozwala na zmniejszenie urazów podczas pracy z dużymi ciężarami.

Także Oxymetholone 50 sprzyja dopływowi krwi do mięśni i zwiększeniu komórek krwi, dających mięśniom wystarczająco tlenu, zwiększa to wytrzymałość mięśni. Prościej mówiąc, w czasie ćwiczeń, po wykonaniu kilku podejść, na przykład ćwiczeń na bicepsy, Twoje mięśnie będą napełnione krwią i wyglądają jakbyś miał pęknąć, poczujesz w sobie nadzwyczajną moc.

Oxa steryd sprzyja szybkiej regeneracji po trudnych ćwiczeniach.

Te wszystkie czynniki są bardzo ważne pod względem psychologicznym, ponieważ będziesz rósł dosłownie na oczach, i Twoja motywacja wobec ćwiczeń będzie jeszcze bardziej silna, co spowoduje nieunikniony wzrost wskaźników siły i zwiększenie mięśni. Uwierz, Twoi przyjaciele i znajomi na pewno zauważą, że zmieniłeś się na lepsze i jestes dużo większy. Tych pozytywnych czynników całkiem wystarczy na rzecz tego, żeby kupić Anapolon.

Co to jest Oxymetholone \ Anadrol?

Anapolon jest sterydem, wykorzystywanym w sporcie od lat sześćdziesiątych. W składzie tego preparatu główną substancją czynną jest Oxymetholone. Popularność preparatu wyjaśnia się przez to, że ma łagodne właściwości androgenne, co zapewnia dobry przyrost mięśni i siły, lecz powoduje nagromadzenie wody w mięśniach, co jest traktowane jako zaleta. Woda w organizmie nie pozwala na zerwanie i zbytnie obciążenie mięśni i więzadeł.

Czasem nagromadzenie wody w organizmie jest traktowane jako wada preparatu. Odbywa się tak z tej przyczyny, że u sportowców możliwy jest rozwój ginekomastii, także podwyższone ciśnienie tętnicze. Mimo tego, na zakup Anapolonu decyduje się wiele sportowców, żeby ulepszyć swoje mięśnie, sprawić, żeby były bardziej atrakcyjne.

Oxymetholone w dawce 50 mg ma szereg pozytywnych właściwości, wśród których:

  • Zwiększenie objętości mięśni;
  • Zwiększenie siły;
  • Spalanie podskórnego tłuszczu;
  • Nasilenie apetytu;
  • Zwiększenie liczby erytrocytów we krwi;
  • Rozwój unaczynienia.

Te czynniki, ze swojej strony, pozwalają na zwiększenie intensywności treningów.

Kulturyści, stosujący ten preparat, w ogóle nie wyczuwają zmęczenia, nawet trenując codziennie. Proces regeneracji mięśni po ćwiczeniach przebiega szybciej. Dzięki temu ulega skróceniu okres między treningami, co jest specjalnie ważne dla ćwiczących regularnie.

Zanim kupisz środek, musisz zastanowić się nad tym, jakie negatywne skutki uboczne może spowodować i jak zrobić tak, żeby obniżyć ryzyko ich pojawienia. Dlatego musisz brać środek w niedużej dawce i obserwować swój organizm.

Oxymetholone cykl

Dawka dobowa: od 50 do 150 mg codziennie (1 mg na 1 kg wagi) albo od 1 do 3 pigułek codziennie.

Nie zaleca się przyjmowania ponad 3 pigułek.

Można zaczynać od 50 mg (1 tab) - codziennie, po 1 tygodniu przyjmowania, w zależności od reakcji, można zwiększyć dawkę do 100 mg (2 tab) – codziennie. Zalecany okres przyjmowania preparatu wynosi około 4 tygodni. Organizm bardzo szybko przyzwyczaja się do Anapolonu i wkrótce przestaje reagować na niego, w wyniku czego oddziaływanie preparatu szybko się obniża i możesz stracić na wadze, po zakończeniu stosowania szybki wzrost mięśni natychmiast znika. Możesz zwiększyć dawkę, czego się bardzo NIE ZALECAMY, albo stosować Anapolon z Testosteronem enanthatem lub Sustanonem.

Oxymetholone opinie

Anapolon jest bardzo silnym preparatem i początkującym lepiej go nie stosować. Lecz jednak jeżeli chcesz rozpocząć swój pierwszy cykl od Anapolonu, to możesz zacząć od 25-50 mg na dobę. Jeżeli nie jest to Twój pierwszy cykl, możesz spróbować 50-100 mg na dobę. Czas trwania cyklu wynosi 4-6 tygodni.

Czas, w ciągu którego można stosować Anapolon, powinien wynosić nie więcej niż 6 tygodni, ponieważ na skutek dłuższego stosowania mogą powstać działania niepożądane.

Doświadczeni sportowcy już wiedzą, że po przyjmowaniu Anapolonu i zakończeniu cyklu masa szybko spada. Utrata wynosi co najmniej 30 - 40% od łącznej pozyskanej wagi. Akurat z tego powodu natychmiast po zakończeniu cyklu zaleca się przejście do innego sterydu. Wybiera go albo personalny trener, albo lekarz, czuwający nad Twoim organizmem. Jeżeli po stosowaniu Anatoponu nie przechodzi się do bardziej lekkiego środku, nie da się zapobiec nagłemu spadkowi wskaźników siły.

Oxymetholone (Oxa) z czym brać

Ten preparat da się stosować w połączeniu z innymi sterydami podobnego typu i działania. Cykl, w którym Anapolon jest połączony z innymi preparatami, jest bardziej skuteczny i sportowiec zyskuje mięśnie lepszej jakości. Pod tym względem ważne jest, by zwrócić uwagę na połączenie substancji z innymi.

Jako najbardziej silny jest traktowany kurs Anapolonu i Winstrolu, daje doskonały przyrost masy – do 8 kilogramów w ciągu 1,5 miesiąca stosowania. Przy tym Anapolon bierze się po 1 tabletce na dobę aż do końca cyklu. Winstrol jest stosowany tylko 1 raz na 2 doby jako zastrzyk po 50 mg substancji czynnej. Dodatkowo można stosować Prowiron po 50 mg codziennie. Jest on niezbędny do tego, żeby istotnie zmniejszyć poziom estrogenu, który ulega istotnemu obniżeniu, kiedy bierze się pierwsze dwie substancje.

Dzięki Winstrolowi, retencja wody nie jest aż taka duża. Jest to dobre szczególnie dla tych, kto nie chce nabrać zbyt dużej masy niskiej jakości. Przyrosty są równiemierne.

Jeżeli Anapolon i Winstrol Ci nie odpowiadają, wtedy da się połączyć preparat z nandrolonem. W czasie stosowania ostatniego zachodzi konieczność kontrolowania aromatyzacji, która może wypełnić organizm dosłownie w kilka minut. Warto stosować zastrzyk nandrolonu po 200-400 mg jeden raz w tygodniu lub raz na dziesięć dni. Takie połączenie będzie skuteczne dla sportowca, który stosuje dopingi już nie pierwszy rok i nie doznaje żadnego działania niepożądanego. Kategorycznie nie zaleca się dla początkujących stosowanie tak ciężkich cykli, ponieważ reakcja organizmu może być nieprzewidywalna. Niżej opiszemy w szczegółach cykl Anapolon-Nandrolon.

Żeby zwiększyć skuteczność Anapolonu wiele sportowców stosuje go razem z innymi preparatami. Anapolon-Nandrolon jest stosowany w przypadku, kiedy sportowiec pragnie osiągnąć bardziej wyraźny efekt i pozyskać mięśnie w krótkim czasie.

Ilość nandrolonu wynosi 400 mg dziennie, zaś Anapolonu 100 mg dziennie. Należy stosować ten cykl przez 4-6 tygodni, lecz nie zaleca się wydłużenia tego okresu z powodu ewentualnego rozwoju działań niepożądanych.

Przed zakupem nowego preparatu wielu sportowców interesuje istnienie działań niepożądanych w trakcie jego przyjmowania. W razie stosowania Anapolonu, jeżeli dawka została dobrze dobrana i sportowiec jest zdrowy, możliwość pojawienia sie działań niepożądanych jest minimalna. Ewentualne działania niepożądane zostały opisane poniżej:

  • Wypadanie włosów;
  • Negatywny wpływ na wątrobę;
  • Trądzik.

Zabrania się stosowanie tego srodku osomom z przebytą żółtaczka albo inną chorobą wątroby, ponieważ dany środek dosć silnie wpływa na pracę wątroby.

Mimo tego, że środek ma silne działania niepożądane, opinie w jego sprawie są głównie pozytywne, ponieważ efekt tych preparatów jest dosyć wyraźny. Składnik może wywierać w organizmie objawy negatywne z reguły w tym przypadku, jeżeli atleta nie zastanawia się nad dawkowaniem albo przebył choroby wątroby, które postanowił zignorować i stosować Anapolon.

Oxymetholone gdzie kupić

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment różnorodnych towarów na przyrost masy i zwiększenie siły i wytrzymałości. Oferujemy tylko oryginalne preparaty na przyrost, wyróżniające się wyprodukowaniem przez znane firmy. Nasz sklep sterydów oferuje Ci ogromny asortyment do wyboru sterydów dla rożnych celów: na przyrost mięśni, zarówno jak dla zwiększenia ich jakości i definicji.

Zobacz wiecej