0
0
Porównanie towarów 0

Trójjodotyronina (T3)Cytomel T3 (Citomed) 50 mcg
-20%

42PLN53PLN


Cena za: - 20 tab / Opakowanie: - 60 tabl. / Stężenie: - 50 mcg/tab / Składniki aktywne: - T3 (liothyronine) / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Thyroid Liothyronine T3 jest jednym z dwóch hormonów tarczycy. Jednocześnie wyróżnia się dużą siłą oddziaływania na organizm człowieka. Hormon T3 w atrakcyjnej cenie można nabyć w naszym sklepie internetowym. Na rynku są również dostępne zamienniki Trijodotyroniny, na przykład Triacana i Citomel. W kulturystyce niedrogi hormon T3 służy do redukcji tkanki tłuszczowej. Przy tym sportowcy najczęściej stosują go w połączeniu z innymi środkami, a nie solo. Dzisiaj porozmawiamy o każdym ze sposobów stosowania Trijodotyroniny.

Właściwości środka T3

Substancja czynna tego środka jest pochodzenia sztucznego, niemniej jednak jest całkowicie identyczna hormonom endogennym. Podobnie jak sterydy, hormon tarczycy został opracowany do wykorzystywania w medycynie. Jednak, biorąc pod uwagę jego właściwości spalania tłuszczu, sportowcy po prostu nie mogli nie zwrócić uwagi na dany środek farmaceutyczny.

Trijodotyronina może wywierać następujące korzystne działanie na organizm:

  • Przyspiesza procesy metaboliczne.
  • Zwiększa produkcję ciepła w ciele.
  • Aktywnie spala tkankę tłuszczową.
  • Stymuluje pracę układu nerwowego.
  • Zwiększa wydajność.

Dzisiaj Trijodotyronina jest łatwa do nabycia i wcale nie posiada skutków ubocznych. Środek ten jest aktywnie stosowany w sporcie od wielu lat, a naukowcy są świadomi wszystkich jego zalet i wad. Dlatego, chociaż instrukcja stosowania Trijodotyroniny mówi o potencjalnych skutkach ubocznych, należy natychmiast wykluczyć efekty estrogenowe i androgenowe, ponieważ T3 nie jest sterydem.

Najczęściej sportowcy, którzy decydują się na Trijodotyroninę po raz pierwszy i nie wiedzą wszystkich szczegółów stosowania tego środka, doświadczają drżenia, gorączki, niepokoju, a nawet biegunki.

Dlatego przed rozpoczęciem cyklu należy dokładnie przeczytać wszystkie przeciwwskazania i ściśle przestrzegać zaleceń.

Trijodotyronina. Sposób zastosowania

W naszym sklepie nie tylko kupisz Trijodotyroninę w najlepszej cenie w Polsce, ale także możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Chociaż środek ten jest stosunkowo rzadko stosowany solo, to jednak taki schemat zastosowania danego spalacza tłuszczu zalecany jest sportowcom początkującym. Każdy cykl rozpoczynaj od minimalnej dawki, która wynosi 25 mcg. Stopniowo zwiększaj dawkę do maksymalnej 100 lub 150 mcg.

Taka ilość środka jest maksymalnie dozwolona. Należy również pamiętać, że przy użyciu od 50 mcg dzienną dawkę należy podzielić na dwie – poranną i południową. Czas trwania cyklu wynosi średnio od 4 do 7 tygodni.

Najbardziej popularny jest cykl obejmujący jednocześnie trzy środki. Oprócz Trijodotyroniny zawiera Clenbuterol i Johimbinę. Ta kombinacja charakteryzuje się bardzo mocnym efektem spalania tłuszczu. Aby uprościć opis schematu ich zastosowania, wprowadzimy pojęcie jednostki warunkowej. W taki sposób na 1 jednostkę weźmiemy następujące dawki Trijodotyroniny, Clenbuterolu i Johimbiny – odpowiednio 20 mcg, 40 mcg i 5 mcg.

W ciągu następnych 3 dni przyjmuje się 1 jednostkę, a następnie zwiększa się dawkę do 1,5 jednostki (i bierze się przez kolejne trzy dni) i 2 jednostki dzielone na dwie części (od 7 do 9 dni). Następnie co dwa dni dawkę zmniejsza się w następującej kolejności – 1,5 jednostki, 1 jednostka, 0,5 jednostki i 0,25 jednostki. W rezultacie czas trwania cyklu kombinowanego wyniesie trzy tygodnie. Należy również powiedzieć, że podczas przyjmowania Trijodotyroniny konieczne jest regularne monitorowanie tętna i ciśnienia krwi.

Trijodotyronina. Opinie

Duża liczba opinii pozostawionych przez sportowców wskazuje na popularność tego środka. Wielu kulturystów w Polsce decyduje się na stosowanie Trijodotyroniny, ponieważ jest to jeden z najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu. Sportowcy często twierdzą, że jeśli wszystkie zalecenia będą przestrzegane, hormon nie może zaszkodzić zdrowiu. Jeśli zdecydowałeś się na zakup T3 online w naszym sklepie i masz pytania dotyczące jego zastosowania, nasi menedżerowie szczegółowo na nie odpowiedzą. Przy tym konsultacje są bezpłatne. Nasza cena czyni hormon T3 dostępny dla szerokiego kręgu kulturystów.

Zobacz wiecej