0
0
Porównanie towarów 0

Clenbuterol 40µg

55PLN68PLN
68PLN
55PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 100 tab
Opakowanie: 100 tab
Stężenie: 40 mcg/tab
Składniki aktywne: clenbuterol
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Clenbuterol dobry, kody się zgadzają. Polecam.


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Clenbuterol (Klen) - tabletki na spalanie tłuszczu - jest nazwą handlową jak również nazwą substancji czynnej w leku produkcji Balkan Pharmaceuticals.

Clenbuterol jest produkowany w tabletkach po 40 mcg (mikrogramy), zwykle cena za niego nie przekracza 8 dolarów za 100 tabletek.

Oryginalny Clenbuterol Bałkan, które jest sprzedawany w naszym sklepie internetowym można sprawdzić pod kątem autentyczności na stronie internetowej producenta używając specjalnego kodu (UPIC code) umieszczonego na każdym blistrze leku. Po wpisaniu zostanie wyświetlone potwierdzenie, że nabyłeś u nas oryginalny środek.

W arsenale kulturystów clen pojawił się stosunkowo niedawno, ale bardzo szybko go polubili nie tylko sportowcy, ale również zwykli ludzie, którzy wykorzystują clenbuterol dla odchudzania.

Początkowo lek był opracowywany w celu leczenia astmy oskrzelowej, lecz dla nas, kulturystów ważna jest inna właściwość - spalanie tłuszczu, a także antykataboliczne działanie leku(zapobiega rozpadowi mięśni).

Od razu musimy wyjaśnić niektóre nieporozumienia, związane z tym preparatem:

W niektórych sklepach można zobaczyć informację, że clenbuterol jest sterydem. To jest nieprawda. Clen nie jest sterydem i w żaden sposób nie wpływa na procesy anaboliczne w ludzkim ciele.

Błędne przekonanie, że Clen jest sterydem opiera się na jednym badaniu, przeprowadzonym na szczurach. W trakcie tych badań stwierdzono, że klenbuterol powoduje znaczny wzrost anabolizmu u zwierząt doświadczalnych. Ale, jak później wykazaly inne badania przeprowadzone przez MKOI, osoba po prostu nie ma wystarczającej ilości receptorów zwanych beta-3, by móc odczuć w pełni działanie anaboliczne klenbuterolu.

Clenbuterol należy do klasy leków zwanych “naśladującymi”. W naszym przypadku clen naśladuje działanie adrenaliny i noradrenaliny w ludzkim ciele.

Wiążąc się z receptorami beta-2, clenbuterol przyśpiesza lipolizę - proces uwalniania kwasów tłuszczowych z liposomu o około 30%. Clenbuterol jest również w stanie tłumić działanie lipazy lipoproteinowej. Wskutek tego procesu odkładanie tłuszczu w tkance tłuszczowej nie jest możliwe w trakcie przyjmowania klenbuterolu. Dlatego Clenbuterol do odchudzania jest bardzo często stosowany przez sportowców w procesie redukcji.

Kolejną pozytywną właściwością klena jest działanie antykataboliczne, co jest potwierdzone badaniami oraz przez doświadczenie wielu atletów na całym świecie. Dana własciwość sprawia, że klenbuterol jest prawie niezbędnym środkiem podczas cykli, mających na celu redukcję oraz w trakcie przygotowania do zawodów.

Clenbuterol (Clen) efekty

Opierając się na opinie naszych klientów, po zastosowaniu clenbuterolu można oczekiwać utraty od 5 do 8 kg w ciągu cyklu. Oczywiście, pod warunkiem, że był prawidłowo stosowany i w odpowiednich dawkach oraz z odpowiednio dobraną dietą.

 • Spalanie tłuszczu
  • Wzrost temperatury ciała(nie u wszystkich)
  • Zmniejszony apetyt
  • Aktywacja umysłowa - działanie podobne do efektu przedtreningówki.
  • Działanie antykataboliczne - odpowiedni na PCT

Clenbuterol skutki uboczne

Należy również zaznaczyć, że clenbuterol ma szereg działań niepożądanych, takich jak:

 • Drżenie kończyn(20%) - może pojawić się, albo nie. Stosuje się ketotifen
 • Zwiększone pocenie się (10%)
 • Bezsenność(7%) - eliminuje się po zastosowaniu ketotifenu
 • Lęk(6%) - eliminuje się po zastosowaniu ketotifenu
 • Tachykardia (6%) - jest eliminowana poprzez przyjmowanie beta-1 blokerów: metoprololu w dawce 50mg rano i najlepiej 5mg bisoprololu rano.
 • Zwiększenie ciśnienia krwi(6%) - również jest eliminowane poprzez przyjmowanie beta-1 blokerów.
 • Biegunka(5%) - może występować w pierwszych dniach przyjmowania. Mija sama.
 • Nudności(3%)

Clenbuterol dawkowanie, cykl

Dla mężczyzn maksymalna dawka dzienna clenbuterolu dla odchudzania wynosi 120-140mcg. Co odpowiada 3.5 tabletkom dziennie.

Dla kobiet 80-100mcg. Tzn 2-2.5 tabletki. Wynika to przez niższą masę ciała kobiet, ale w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 120mcg.

Clenbuterol instrukcja - czyli jak przyjmować clenbuterol (tabletki na redukcje tkanki tłuszczowej)?

Osobiście zaczynam przyjmować go następująco:

Jedną tabletkę 40mcg dzielę na dwie części. Uzyskuje po 20mcg w kazdej

Biorę jedną rano za 30 minut przed posiłkiem.

Następnego dnia biorę całą tabletkę 40mcg rano. Osobiście zaczynam odczuwać clen już od 20mcg. Strasznie mnie telepie, dlatego jednocześnie biorę ketotifen, który można kupić w aptece. Jest to bardzo tani lek, lecz jest na receptę.

Zaczynam przyjmować ketotifen od pierwszego dnia. Kiedy dawka clena zwiększa się do 80-120mcg biorę 2 tabletki ketotifenu dziennie. I tak do końca cyklu. Pomaga to zniwelować tachykardię oraz drżenie rąk.

Ważna wskazówka: nie należy brać clenbuterolu po godzinie 14. Inaczej będziesz miał problemy ze snem.

Standardowy schemat przyjmowania clenbuterolu na odchudzanie wygląda następująco:

Pierwszy dzień: pół tabletki - 20mcg

Drugi dzień: cała tabletka 40mcg + 1 tabletka ketotifenu(w razie potrzeby)

Trzeci: 1.5 tabsa, czyli 60mcg.

Czwarty: 2 tabletki - 80mcg

Piąty: 2.5 tabletki + 2 tabletki ketotifenu.

Od szóstego do dwunastego dnia należy przyjmować po 3 tabletki clenbuterolu.

Od trzynastego dnia zmniejszamy dawkę - 80 mcg

Czternasty dzień: 40mcg

Od piętnastego dnia robimy przerwę na 2 tygodni, potem możemy zaczynać od nowa.

Chcę również zauważyć, że na cyklu clena trzeba pić co najmniej 3 litry wody dziennie. Niedawno biorąc clen zapomniałem o tej rekomendacji i się popłaciłem. Podczas napinania każdego mięśnia łapał mnie skurcz. Zacząłem pić wodę - minęło.

Ważna uwaga:

Nie zapominaj, że nie istnieje magicznych pigułek! Siedząc na kanapie nic nie zmieniając w diecie, pewnie uzyskasz minimalny wynik albo wcale. Najlepszy efekt uda się osiągnąć po podłączenie cardio treningu albo interwałów. Dostosuj dietę i zlikwiduj jedzenie śmieciowe. Wtedy tłusz będzie znikać na oczach. Dla osób zaawansowanych zaleca się przejść na dietę niskowęglowodanową. Zazwyczaj klen przyjmują razem ze sterydami, które nie zatrzymują płynów w organizmie: testosteron propionat, turinabol. Sterydy nie pozwolą razem z tłuszczem spalić wasze mięśni.

Parę słów odnośnie skutków ubocznych.

Tak się złożyło, że ludzie uważają skutki uboczne za wskaźnik oryginalności środka. Im mocniejsze skutki - tym lepiej działa. Chcę tylko dodać, że drżenie rąk wcale nie wskazuj na to, że środek działa. Tylko 20% osób spotykają się z danym skutkiem ubocznym. Więc jeżeli nie napotkasz drżenie rąk - nie oznacza to, że kupiłeś fake. Nasze preparaty są w 100% oryginalne i można je łatwo sprawdzić na stronie internetowej Balkan Pharmaceuticals.

Clenbuterol i Johimbina jak przyjmować?

Istnieje sposób na kilkukrotne zwiększenie efektywności spalania tkanki tłuszczowej przez clenbuterol - połącz go z johimbiną. Stosowane razem leki nawzajem wzmacniają swoje działanie, dany efekt nazywa się synergią.

Jak przyjmować clenbuterol i johimbinę?

Pierwsze - nie śpiesz się. Rozumiem, że chce się wszystko i od razu. Ale zacznij od dawki johimbiny 5mg oraz 20mcg clenu dziennie. Stopniowo zwiększaj dawkę johimbiny do 20mg, a clenu do 80mcg.Nie warto przyjmować dużych dawek, również nie warto przyjmować te środki w drugiej połowie dnia. Inaczej gwarantuję bezsenną noc. Schemat jest podobny do clenbuterolu solo, 2 tygodni on - 2 tygodni off.

Clenbuterol i johimbina to bardzo mocne połączenie, dzięki któremu osiągniesz niesamowitych rezultatów.

Clenbuterol opinie

Oto kilka recenzji o cyklu jednego z naszych klientów.

“Działa! Brałem według schematu z ketotifenem oraz asparaginą dziennie + na pusty żołądek brałem 10mg l-karnityny.

Tak brałem 24 dni. 3 treningi w tygodniu po jednej godzinie. Trening na redukcję. Bez kardio. Ze skutków ubocznych miałem tylko silne drżenie rąk pierwsze 5-6 dni, po czym zaczęło zanikać. Po 12-tym dniu nie odczuwam już żadnych problemów. Spałem jak niemowlę ponieważ ketotifen brałem przed snem. Zaczynałem z wagi 87, skończyłem na 82. Podczas treningu jest pewność, że dasz radę zrobić więcej i więcej. A najlepsze jest to, że rzeczywiście możesz. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z rezultatu, w porównaniu z clenbuterolem Lipo 6 to po prostu bełkot. Przynajmniej w moim przypadku ledwo działał. W następnym roku na pewno będę używał tylko clen.”

Kupują razem