0
0
Porównanie towarów 0
76PLN
61PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 tabl.
Stężenie: 100 mg/tabl
Składniki aktywne: sildenafil
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
Apollo 50 jest lekiem stosowanym w zaburzeniach erekcji. Stosowany jest przez mężczyzn jednorazowo lub systematycznie w celu zwiększenia aktywności seksualnej. Jest to lek niesteroidowy i niehormonalny.

Oferujemy do zakupu Apollo (50 mg/tab, 20tab) z jakości usług AthleticPharma. W asortymencie sklepu internetowego dostępne są wyłącznie oryginalne produkty firmy Balkan Pharmaceuticals. Dla potwierdzenia autentyczności na blistrze tabletek znajduje się kod UPIC. Autentyczność można sprawdzić na oficjalnej stronie firmy produkującej - www.b-p.md.

.

Właściwości, Cechy

Lek ma aktywny składnik sildenafil, analog tadalafilu, lepiej znany pod nazwą handlową "Viagra". Obecnie sildenafil jest sprzedawany wyłącznie jako środek pobudzający erekcję, ale pierwotnie został opracowany jako lek na choroby układu krążenia. Oficjalne wskazania do jego stosowania to: tłumienie funkcji erekcji o różnej genezie, czyli niezdolność do osiągnięcia i utrzymania wzwodu prącia.

Oficjalne wskazanie to: tłumienie funkcji erekcji o różnej genezie.

Mechanizm działania Apollo 50 jest naturalny, oparty na receptorach. Jest selektywnym modulatorem cGMP-specyficznego FDE5. Już po jednorazowym zażyciu tabletki przywraca ona funkcje erekcyjne mężczyzny, dając odpowiedź na naturalne podniecenie seksualne. W szczególności pozytywny efekt uzyskuje się dzięki zwiększonemu działaniu tlenku azotu (rozluźnienie) na ciała jamiste penisa.

W przeciwieństwie do popularnych błędnych przekonań, Apollo 50 i jego odpowiedniki w jego składnik aktywny nie powodują spontaniczne, niekontrolowane erekcji.

Szczególnie, Apollo 50 nie powoduje spontaniczne, niekontrolowane erekcji.

Niemniej jednak, lek jest daleki od bycia całkowicie nieszkodliwym. Przy systematycznym stosowaniu tabletek mogą wystąpić działania niepożądane w obrębie układu pokarmowego, oddechowego, mięśniowo-szkieletowego, ośrodkowego układu nerwowego i wzrokowego. Nudności, biegunka, nieżyt nosa, bóle głowy, uderzenia gorąca, bezsenność czy zapalenie spojówek to tylko niektóre z nich.

Apollo 50 (Balkan Pharma) jest stosunkowo bezpieczny dla organizmu dorosłego w zalecanych dawkach.

.

Wskazówki dotyczące podawania

.

Apollo 50 jest uważany za ważny środek towarzyszący w sportach siłowych, ponieważ większość sterydów anabolicznych (i innych farmaceutyków sportowych) ma zdolność do hamowania produkcji męskich hormonów płciowych, tłumiąc libido i potencję.

Pojedyncza dawka w celu wzmocnienia erekcji wynosi 50 mg. Podaje się go nie częściej niż raz dziennie, na około 1 godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. W razie potrzeby ilość leku zmniejsza się do połowy tabletki lub zwiększa do 2 tabletek na dobę. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wrażliwość swojego organizmu na sildenafil.

Ważne: Jest to lek bez recepty, ale przed zażyciem Apollo 50 zdecydowanie zalecamy wykluczenie przeciwwskazań opisanych w instrukcji, od zaburzeń widzenia do jednoczesnego stosowania z donorami tlenku azotu.

Nie są to leki na receptę. Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Kupują razem