0
0
Porównanie towarów 0

Nandrolone Decanoate (deca durabolin)Decandrol 200 mg

258PLN


Cena za: - 10 amp / Stężenie: - 200 mg/ml / Składniki aktywne: - Dekanian nandrolonu / Producent: - Balkan Pharmaceuticals / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
SP Nandrolone D 200mg
-20%

182PLN228PLN


Cena za: - 10 ml (fiolka) / Stężenie: - 200 mg/ml / Składniki aktywne: - dekanian nandrolonu / Producent: - SP Laboratories / Kraj pochodzenia: - Mołdawia /
Pokazuje 1 do 2 z 2 (1 Stron)

Informacje dla tych, którzy chcą kupić Nandrolone Decanoate


Na obecnej stronie naszego sklepu internetowego z sterydami oferujemy Państwu zakup Dekanianu Nandrolonu - jednego z najbardziej popularnych sterydów iniekcyjnych w świecie sportów zawodowych i amatorskich z wykorzystaniem farmakologii sportowej. Lek jest często określane po prostu jako Deca, i to jest nazwa, przez które produkt jest najczęściej spotykane w rozmowach sportowców.

Specyfika dekanianu nandrolonu

Nandrolon Decanoate różni się od klasycznego Testosteronu w tym, że nie zawiera atomu węgla w 19 pozycji, co wyjaśnia jego mniej wyraźny efekt androgenny, który jest tylko 30% w porównaniu do Testosteronu. Jego efekty anaboliczne są, przez kontrast, znacznie silniejsze, na około 150%, że z testosteronu, który jest jednym z głównych powodów, dlaczego jest wysoce zalecane do stosowania w sporcie.

Nandrolon Decanoate jest również szeroko stosowany, ponieważ nie przekształca się w estrogeny i nie jest toksyczny dla wątroby.

Czas trwania Nandrolone Decanoate jest 15 dni i jako takie, to jest wstrzykiwany raz w tygodniu w celu utrzymania poziomu substancji czynnej w organizmie na cały czas wysoki, ponieważ jego okres półtrwania wynosi 7 dni. Te warunki sprawdzają się w przypadku większości sportowców, ponieważ zastrzyki są często bolesne, a zbyt częste zastrzyki raczej nie są przyjemnym doświadczeniem.

Efekty Nandrolonu Decanoate

Korzystanie Nandrolon Decanoate podczas jednego kursu szkolenia można zbudować do 8 kg masy mięśniowej w tylko jeden kurs trwający 8-10 tygodni, w tym, "zjawisko odbicia" po zastosowaniu tego leku jest bardzo mało wyraźne i nie stracisz dużą ilość masy mięśniowej z nim. Wpływa również na wzmocnienie kości, chrząstek i więzadeł, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji o dużym obciążeniu, zwiększa odporność organizmu, a także przyspiesza wchłanianie niezbędnych witamin i aminokwasów.

Nandrolon Decanoate cykl

Jak już wspomniano, czas trwania szkolenia z Nandrolone Decanoate jest zwykle 8-10 tygodni, wstrzykiwany w dawce od 200 do 600 mg raz w tygodniu. Tylko ekspert jest w stanie obliczyć dokładną wymaganą dawkę, ponieważ zależy ona od indywidualnych parametrów doświadczenia treningowego i aktualnej sprawności fizycznej. W trakcie kursu może być również zalecany zakup Cabergoline w celu wyeliminowania aktywności progesteronu, a pod koniec kursu zalecany jest również zakup Clomidu.

Energiczny trening powinien być również połączony z kursem odżywiania sportowego lub specjalnymi dietami, aby zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania oczekiwanej ilości masy mięśniowej.
Możliwe skutki uboczne dekanianu nandrolonu

W przypadku znacznego przekroczenia zalecanej dawki, Nandrolon Decanoate może powodować takie skutki uboczne jak: trądzik, przyspieszony wzrost włosów na ciele i łysienie na głowie, ale jeśli używasz tego leku w umiarkowanych dawkach, nie będziesz miał takich problemów.

Jeśli chodzi o skutki uboczne Nandrolone Decanoate związane z estrogenami, nie można oczekiwać, aby wystąpić, ponieważ lek ten jest 5 razy mniej prawdopodobne, aby być przekształcony w estrogeny niż testosteron i to jest dość wysoki współczynnik bezpieczeństwa. Choć z drugiej strony, przy znacznym przekroczeniu dopuszczalnej dawki leku estrogenne skutki uboczne w postaci zatrzymania płynów w organizmie i ginekomastii mogą nadal mieć miejsce.

Najczęstsze skutki uboczne Nandrolon Decanoate są katar lub duszności, drażliwość, bóle głowy, reakcje alergiczne, zwiększone ciśnienie krwi i ból w dolnej części pleców. Wszystkie te efekty uboczne znikają jednak po zakończeniu kursu.

Jest całkiem możliwe, że podczas podejmowania Nandrolone Decanoate można napotkać takie problemy, jak hamowanie hormonów gonadotropowych i zwiększenie produkcji prolaktyny, co może prowadzić do obniżenia libido, chociaż ten efekt uboczny nie jest problemem, ponieważ libido jest zwykle odzyskane w ciągu miesiąca po zakończeniu szkolenia z Nandrolone Decanoate.


Zobacz wiecej