0
0
Porównanie towarów 0
155PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 100 tab
Stężenie: 10 mg/tab
Składniki aktywne: metandienon
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Macie kolejnego zadowolonego klienta! Pzdr


Siadło doskonale 100 tab + 8 kg z odblokiem bez spadków szybko wyslano polecam


Sprawdzona i działająca meta


Antek sprawdzony, kody legit, pixy tak jak mają być białe po przecięciu, super stronka


Dziękuję. Danabol dostarczony w 4 dni. Oryginalny lek. Polecam to


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Danabol  - meta steryd Balkan - można nazywać 17-alfa metylotestosteronem. Początkujący sportowiec, który chce kupić i spróbować Danabol powinien wiedzieć, że nawet przy minimalnych dawkach i krótkim czasie przyjmowania, ok. 6 tygodni, można zaobserwować niesamowite rezultaty.

Danabol (dianabol) Balkan można kupić w naszym sklepie w najlepszej cenie na rynku - 89 zł.

Oryginalny Danabol od Balkana, który jest sprzedawany w naszym sklepie, można zawsze sprawdzić pod kątem autentyczności na stronie producenta, używając specjalnego kodu (UPIC kod). Dany kod jest umieszczony na każdym blistrze preparatu. Po weryfikacji zobaczysz potwierdzenie, że Twoja metka jest oryginalna.

Danabol (Meta Balkan) dawkowanie

Przyjmując 30 mg dziennie, sportowiec średnio jest w stanie nabrać 2-3kg masy mięśniowej w ciągu tygodnia. Medycyna twierdzi, że zwiększanie dawek nie prowadzi do lepszych wyników, lecz jest przyczyną występowania skutków ubocznych. Lecz w świecie sportu każdy żąda lepszych wyników i przyjmowanie dawek większych niż jest to zalecane stało się powszechne.

Chociaż medycyna twierdzi, że nie ma sensu zwiększać dawki powyżej 30 mg/doba, w praktyce dawka 50-60 mg/doba daje lepsze wyniki bez jawnych skutków ubocznych. Ale przy zwiększeniu dawek ponad 100mg/doba zaobserwowano bardzo niebezpieczne skutki uboczne.

Działanie Danabolu jest bezpośrednio związane z zatrzymywaniem wody w organizmie, a także wzrostem apetytu i przyśpieszeniem metabolizmu. Podczas stosowania metanabolu sportowiec zaczyna gwałtownie przybierać na wadze. W tym przypadku zalecamy stosować odpowiednią dietę i ograniczenie spożycia węglowodanów. Większość sportowców martwi się, jak utrzymać wagę po ukończeniu cyklu metanabolu. Obecnie kupić oryginalny preparat dość ciężko, a stracić zdobyte wyniki nikt nie chce. Dlatego podczas cyklu trzeba podłączyć lek, który hamuje produkcję hormonów żeńskich, tzw. Estrogenów, które przyczyniają się do zatrzymywania wody w organizmie.

Przyjmując takie leki jak Anastrozol, Clomid oraz Tamoxifen minimalizujesz zatrzymywanie płynów, a pod koniec cyklu straty masy będą mniej zauważalne.

Większość opisów nowych środków i ich dawkowania są oparte na starsze partie, dlatego są bardzo ważne aspekty, na które trzeba zwrócić uwagę. Jeżeli porównamy metkę starszej wersji, gdzie zalecaną dawką jest 20-30 mg dziennie, musimy wiedzieć, że nie będzie to ta sama dawka, co w zakupionym Danabolu. Przyczyną jest to, że tabletka zawiera nie 10, a 7mg składnika aktywnego oraz jego formuła znacząco się różni od tej sprzed lat.

Przyjmowanie Danabolu jest bardziej interesujące, ponieważ dany środek ma łagodniejszy wpływ na organizm oraz dzięki nowej formule zatrzymywanie płynów jest zdecydowanie mniejsze niż w starych wersjach. Dzięki temu, cykl metanabolu pomaga zbudować ładną sylwetkę, bez zbędnej wody i nie odnotowuje się tak dużych strat masy po skończeniu cyklu.

Danabol cykl

Połączenie danabolu z boldenonem, deką oraz sustanonem czy testosteronem enantatem prowadzi do zdecydowanie lepszych wyników. Pamiętaj, że cykl Danabolu musi rozpisywać osoba, która ma doświadczenie w przyjmowaniu tego typu preparatów. Jeżeli decydujesz się osiągnąć lepsze wyniki, to taka kombinacja jak Danabol 100tab. + 5 ampuł deki po 200mg/ml dadzą zdecydowanie lepsze wyniki w zakresie przyrostu masy mięśniowej. Zazwyczaj zalecana średnia dawka nandrolonu to 400mg tygodniowo, tzn 2 ampułki, ale dla osoby początkującej nawet bardzo małe dawki będą dobrze odczuwalne.

Łaczenie Danabolu z Sustanonem 250 nie będzie tak skuteczne pod względem przyrostu masy mięśniowej, ale wzrost siły oraz wytrzymałości będzie zdecydowanie większy niż od deki. Sustanon-250 często jest stosowany przez strongmanów czy tróbojowców przez zawodami w celu zwiększenie siły. Przy łączeniu Danabolu oraz Sustanony zalecaną dawką Sustanonu będzie 500mg tygodniowo, tzn 2 ampuły. Lecz dla początkujących można zmniejszyć dawkę do 250mg tygodniowo.

Metanabol balkan, jest środkiem uniwersalnym i można go łączyć z wieloma innymi sterydami. Po cyklu Danabolu obowiązkowo trzeba przeprowadzić PCT(terapię pocyklową). Lek, który trzeba przyjmować na PCT - to Tamoxifen.

Danabol opinie

Negatywne opinie na temat Danabolu od Balkana zazwyczaj nie są w żaden sposób uzasadnione. Większość nowicjuszy kupują dany środek, ale nie stosują go w sposób prawidłowy.

Kupują razem