0
0
Porównanie towarów 0

Enandrol 10x1ml 250mg/ml - Testosteron enanthate Balkan

194PLN
194PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 amp
Stężenie: 250 mg/ml
Składniki aktywne: testosteron enantat
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Рекомендую.Быстрая доставка. Адекватные цены. Онлайн консультации.Оригинальная продукция(товар бьется на сайте компании)
Масло хорошо вводится в шприц.
Инъекции энантата тестостерона Balkan Pharmaceuticals "Enadrol" не болезненныe . При введении препарата ощущается небольшое давление, которое не вызывает дискомфорта. Место инъекции не беспокоит после.При грамотном использовании и диете не столкнулся с побочками. Скажу так, в Польше много подделок и перед покупкой много сайтов просмотрел . farma-pl.com внушили доверие своими фото-отчетами продукции. На которых были обновлённый дизайн упаковок и самой продукции с новыми методами защиты.голограмма и несколько десяток сложных деталей.( чего я не встретил на других сайтах!!!) Ребята обслуживают как Поляков , так и русскоговорящих (для тех кто боится языкового барьера))) Постоянное обновление товара -огромный плюс!большой выбор ,под любой курс!Ставлю 10 из 10!


Polecam! Szybka dostawa! Cena jest dobra. Konsultacje online. Oryginalne produkty.
Olej jest dobrze wprowadzany do strzykawki.
Zastrzyki enantanu testosteronu „Enadrol” firmy Balkan Pharmaceuticals nie są bolesne. Miejsce wstrzyknięcia nie przeszkadza później. 10/10


Miła i profesjonalna obsługa , towar działa jak należy , szybka przesyłka.


Fachowe podejście do klienta. Na pierwsze zamówienie dostałem 15 zniżki. Enan dobry, kody się zgadzają. Polecam.


Lek jest oryginalny. Otrzymane w ciągu 4 dni od zapłaty. Najlepsza cena, jaką znalazłem.


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Oferujemy Państwu zamówienie Enandrolu od producenta Balkan (Mołdawia). Substancją czynną tego produktu jest enanthate testosteronu. Kupując Enandrol masz gwarancję oryginalności produktu.

Enandrol (Testosterona E - Testosterone Enanthate Balkan) jest jednym z estrów testosteronu. Kulturyści uważają, że jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na uzyskanie masy mięśniowej, dlatego produkt znalazł swoją niszę wśród popularnych sterydów. Enandrol ma długi czas działania, w zależności od indywidualnych parametrów sportowca, w tym metabolizmu i tła hormonalnego. Lek działa średnio przez 2 do 3 tygodni. Okres półtrwania wynosi od 6 do 7 dni. Ponieważ lek ma długi okres działania, zbyt częste wstrzyknięcia są niewłaściwe. Tak więc wielu kulturystów, ciężarowców i zapaśników przyjmuje zastrzyki Enandrolu raz lub dwa razy w tygodniu, aby utrzymać mniej lub bardziej wysokie i stabilne stężenie produktu w organizmie.

Efekt Enandrolu (Testosterona E)

Jak już wspomniano, preparat ten jest bardzo popularny w wielu krajach świata. Wielu sportowców nie wahają się podjąć Testosteron Enanthate.

Dlaczego warto kupić Enandrol

Pierwszą i chyba najważniejszą rzeczą jest przyrost masy mięśniowej, który jest uzależniony od dawki produktu. Równie ważnym efektem jest również przyrost pompy i siły, dlatego lubią go powerlifterzy i ciężarowcy. Poza działaniem anabolicznym, produkt posiada wysoki współczynnik androgenny. Fakt, że masa mięśniowa jest zdobyte dość szybko z powodu akumulacji płynów w organizmie, co występuje z powodu retencji sodu, jak również estrogenowe skutki leku. Po zaprzestaniu korzystania z Enanthate z Balkan Pharma, może wystąpić zauważalny spadek zdobytej masy.

W powerlifting najczęściej używane Sustanon i Testosteron Enanthate.

Poza zwiększeniem włókien mięśniowych i zwiększenie siły Testosteron Enanthate z Balkan Pharma skutecznie eliminuje ból w stawach. Ponieważ preparat zatrzymuje płyny w organizmie, zwiększa ilość mazi stawowej.

Enandrol przyspiesza również procesy regeneracyjne w organizmie i jest doskonałym produktem w profilaktyce przetrenowania oraz pomaga poprawić zaopatrzenie mięśni w tlen.

Kurs Enandrolu (Testosterona E)

Widoczne efekty anaboliczne Testosteronu Enanthate są w pełni zależne od przyjętej dawki. Optymalna dawka wynosi około 250 do 500 mg/tydzień, ale dawka powinna być zwiększona wraz ze wzrostem masy ciała. Zastrzyki podawane są raz lub dwa razy w tygodniu, zwykle w pośladki.

Kurs trwa zwykle 8-10 tygodni, a po 2-3 tygodniach można przeprowadzić terapię pozabiegową. Często Enanthate jest stosowany przez dłuższy okres.

W celu uniknięcia skutków ubocznych związanych z działaniem estrogenów, konieczne jest stosowanie Provironu lub inhibitorów aromatazy od drugiego-trzeciego tygodnia. Inhibitory należy odstawić tydzień po zakończeniu kursu. W przypadku dawek większych niż 250 mg i czasu trwania kursu dłuższego niż 8 tygodni, należy zastosować gonadotropinę.

Poza tym, blokery kortyzolu mogą być stosowane jako CPB po zakończeniu kursu w celu uniknięcia efektu "blowback" i maksymalnego zachowania wyników uzyskanych podczas kursu. Nie zapominaj również o odżywianiu: jedzenie, które przyjmujesz powinno być wysokokaloryczne, zawierać dużo białka. Możliwe jest przyjmowanie specjalnych odżywek sportowych.

Jakie kombinacje najlepiej stosować i jak je stosować?

W celu szybkiego zbudowania dużej ilości masy mięśniowej można stosować następujące kombinacje:

Enandrol + Anapolon;

Enandrol + Metandrostenolon;

Enandrol + Nandrolon;

Testo Enanthate (Enandrol) + Trenbolon.

Przykłady spożywanych dawek:

Testosteron Enanthate firmy Balkan - 250 mg na tydzień + Nandrolon - (200 mg na tydzień).

Z powodu stosowania antyestrogenów i gonadotropin.

Aby uzyskać chude, użyj Anavar lub Winstrol w małych ilościach.

Najczęstsze skutki uboczne:

Największym problemem z wykorzystaniem Testosteron Enanthate jest silna tendencja leku do aromatyzacji.

Skutki przyjmowania preparatu często obejmują:

  • Aromatyzację
  • Różne obrzęki
  • Rozrost tkanki tłuszczowej zależny od płci
  • Depresję osi podwzgórze-przysadka-jajniki

Od pewnego czasu problemy te można było rozwiązać poprzez przyjmowanie antyestrogenów. Obecnie, w celu utrzymania poziomu estradiolu pod kontrolą, często stosujemy

Kupują razem