0
0
Porównanie towarów 0

Anastrozol (Anastrozole) Balkan 1 mg/tab 25 tab

114PLN
114PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 25 tabl.
Opakowanie: 100 tabl
Stężenie: 1 mg/tabl
Składniki aktywne: anastrozol
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Anastrozol jest lekiem niesteroidowym produkowanym przez mołdawską firmę Balkan Pharmaceuticals.

Nazwa handlowa Anastrozole jest również nazwą substancji czynnej - anastrozol.

Anastrozol jest wysoce selektywnym inhibitorem aromatazy (estrogenu) trzeciej generacji.

Jest produkowany w postaci kwadratowych tabletek żółtego koloru. 1m składnika aktywnego w jednej tabletce.

Dostępny w blistrach po 25 tabletek. Opakowanie zawiera 100 tabletek, ale u nas możesz kupić dowolną ilość blistrów, zaczynając od jednego.

Cena anastrozolu w aptekach jest znacznie zawyżona, ok 10 razy wyższa, niż w naszym sklepie internetowym. Kupując u nas anastrozol nie ryzykujesz jakości, ponieważ Anastrozol Bałkan jest preparatem sprzedawanym również w aptekach.

Anastrozole w kulturystyce, dlaczego?

Dobrą decyzją będzie stosowanie anastrozolu podczas cyklu na sterydach, które mocno aromatyzują się(preparaty o wysokim indeksie androgenowym).

Jak już wiemy, nadmierna aromatyzacja sterydów może powodować różnorodne działania niepożądane, tzw estrogenozależne skutki uboczne.

To między inymi:

  • Rozwój ginekomastii
  • Zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej w miejscach typowych dla kobiet(pośladki, biodra, klatka piersiowa).
  • Zatrzymywanie płynów w organizmie.
  • Podwyższone ciśnienie tętnicze

Zakup i stosowanie anastrozolu na cyklu sterydowym pomaga uniknąć działań niepożądanych, związanych z aromatyzaczją. Oprócz tego, stosowanie anastrozolu w kulturystyce podczas stosowanie AAS, pozwala uzyskać mięśnie lepszej jakości(mięśnie są twardsze), zwiększyć ilość wolnego testosteronu we krwi sportowca, prowadząc do większej skuteczności wykorzystywanych preparatów.

Anastrozol, dawkowanie, jak stosować?

Zazwyczaj kulturyści zaczynają przyjmować anastrozol dopiero wtedy, gdy pojawiają się objawy ginekomastii, albo ginekomastia już się uformowała(Podobnie przyjmuje się i inne leki na zwalczenie ginekomastii).

Najbardziej optymalnym podejściem do tematu będzie zbadanie w laboratorium poziomu estrogenu po 10 dniach stosowania krótkich środków(testosteron propionat, methandienone) albo za 3-4 tygodni jeżeli stosowane są długie preparaty(enantat, cypionat, sustanon).

Jeżeli nie zaobserwowano objawów ginekomastii wystarczy pół tabletki(0.5mg) anastrozolu przyjmowanego co drugi dzień. Takiej dawki w zupełności wystarczy aby zahamować aromatyzację i zapobiec skutkom ubocznym.

Po kolejnych 10-14 dniach zaleca się ponowne wykonanie badania na estradiol i jeżeli będzie to niezbędne - skorygować dawkę w stronę zwiększenia albo zmniejszenia. Jeżeli nadmiernie zahamujesz aromatyzację, przyjmując zbyt duże dawki leku, obniżasz tym samym efektywność cyklu sterydowego, ogólny stan sportowca pogarsza się, jak i jego libido.

Anastrozol Bałkan można przyjmować o każdej porze, przed jedzeniem, czy po. Lecz najbardziej optymalną opcją będzie przyjmowanie go za 30 minut przed jedzeniem. W tym przypadku substancja aktywna szybciej trafi do krwiobiegu.

W celach profilaktycznych anastrozol przyjmuje się w dawce 0.5mg co drugi dzień. Jeżeli rozpoczął się rozwój ginekomastii, należy przyjmować po 1 tabletce codziennie. Po ustąpieniu objawów należy kontynuować przyjmowanie leku w dawkach profilaktycznych.

Anastrozol w dawkach 1mg dziennie przyjmuje się na cyklach, gdzie stosowane aromatyzujące się preparaty oraz duże ich dawki.

Anastrozol kupić możesz składając zamówienie w naszym sklepie internetowym. Cena anastrozolu jest najniższa w Polsce.

Kupują razem