0
0
Porównanie towarów 0

Tamoximed 10 mg (tamox)

30PLN
30PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 20 tabl.
Stężenie: 10 mg/tabl
Składniki aktywne: Tamoxifen citrat
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
Tamoximed 10 jest nowoczesnym lekiem antyestrogenowym produkowanym przez Balkan Pharmaceuticals (Mołdawia). Lek ten może być skutecznie stosowany zarówno w praktyce sportowej, jak i w celach medycznych.

Tamoximed jest stosowany w sporcie, w tym kulturystyce, przez sportowców, aby pomóc im w przyjmowaniu sterydów. Jest on zazwyczaj stosowany w terapii po stosunku, aby pomóc chronić przed ewentualnymi negatywnymi skutkami, takimi jak efekt odbicia od zmniejszonej produkcji testosteronu.

W medycynie ten doustny preparat antyestrogenowy może być stosowany w leczeniu różnych stanów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Liczne wskazania medyczne (głównie onkologiczne) do stosowania leków opartych na tej substancji czynnej obejmują ginekomastię, raka piersi u mężczyzn, raka piersi u kobiet w okresie menopauzy, guzy przysadki mózgowej oraz mięsaki tkanek miękkich.

Tamoxifen, co to jest, jakie są jego skutki?

Właściwości i działanie tego leku są podobne do cytrynianu klomifenu. W rzeczywistości tamoksyfen, podobnie jak cytrynian klomifenu, należy do grupy trenerów-etylenów (oba są stosowane przez sportowców podczas przyjmowania AAS, zwykle po zakończeniu kursu). W skrócie, produkt ten jest anty-estrogenów zdolnych do zwiększenia poziomu hormonu luteinizującego i testosteronu (w celu ochrony sportowców przed nieprawidłowościami związanymi z ich zmniejszeniem), jak również zapobiegania / eliminacji estrogenowe skutki uboczne.

Podsumowując, powiedzmy, że tabletki Tamoxifenu mają kilka istotnych cech, które sprawiają, że są preferowane do stosowania:

- Pierwszy to jego właściwości antyestrogenowe (lek może blokować receptory estrogenowe, hamując ich (estrogenów) skutki);

To nie jest jedyny efekt Tamoxifen ma, ale ma również moc, aby podnieść CVD (cholesterol o wysokiej gęstości), podczas gdy również dramatycznie zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia. Dodatkowo, ze względu na swoje działanie antyestrogenowe może zapobiegać retencji nadmiaru płynów, co sprawia, że mięśnie stają się bardziej zwarte.

A czy sam tamoksyfen może wykazywać efekty uboczne? Może się tak zdarzyć, w szczególności istnieje możliwość zmniejszenia produkcji IGF-1. W niektórych przypadkach mogą również wystąpić takie zaburzenia jak utrata apetytu, osłabienie, bóle głowy, a czasami gorączka. W dużych dawkach lub przy zbyt częstym przyjmowaniu może dojść do zaburzeń ostrości widzenia i spadku libido.

Istnieje kilka warunków przechowywania: pierwszym z nich jest przechowywanie w temperaturze pokojowej (nie należy narażać tabletek na działanie temperatur krytycznych), drugim jest przechowywanie w ciemnym i suchym miejscu, aby jak najdłużej zachować skuteczność leku.

Tamoximed instrukcje, jak przyjmować

W praktyce sportowej ten lek antyestrogenowy jest stosowany głównie przez mężczyzn, aby zapobiec/wyeliminować skutki uboczne i odrzuty związane z przyjmowaniem sterydów. Jednocześnie jest najczęściej wykorzystywany w terapii pozabiegowej. Czas stosowania może wynosić od jednego do kilku tygodni. Wiele zależy od różnych czynników, w tym od kursu sterydowego, który został przeprowadzony.

Powinniśmy zauważyć, że stosowanie takiego antyestrogenu przez kobiety w praktyce sportowej zazwyczaj nie jest prowadzone. Z kolei w medycynie preparaty tamoksyfenu i ogólnie antyestrogeny są rutynowo przepisywane kobietom w leczeniu różnych chorób (w medycynie antyestrogeny są zalecane przez lekarza, nie powinny być przyjmowane samodzielnie).

Stosowanie tamoksyfenu, który jest dostępny w tabletkach od Balkan Pharma, może z kolei przynieść znaczne korzyści mężczyznom. Jak wspomniano, produkt wykazuje właściwości antyestrogenowe i zwiększa poziom testosteronu. Jest to duży plus dla sportowców biorąc kursy sterydów, które mogą zmniejszyć ciała produkcji testosteronu i / lub mają estrogenowe skutki uboczne.

Zalecana dawka tamoksyfenu wynosi 10-40 mg na dobę. Ten antyestrogen na terapii post-course powinny być podejmowane na co dzień, ponieważ nie ma bardzo długi czas działania. Ponownie: Czas trwania, schemat, częstotliwość podawania i stosowane dawki mogą się różnić w zależności od różnych czynników, w tym trwającego kursu steroidowego i leków stosowanych w jego trakcie.

Kupują razem