0
0
Porównanie towarów 0

Fenandrol (Nandrolona F) 100mg

190PLN
190PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 amp
Stężenie: 100 mg/ml
Składniki aktywne: nandrolon fenylopropionian
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Nandrolona F (Fenandrol) jest sterydem anabolicznym. Jego aktywność androgenna jest umiarkowana, na porządku 30% testosteronu. Aktywność anaboliczna, dla porównania, jest około 150% testosteronu.

Jeśli chodzi o czas działania preparatu, to nie jest on długi (ok. 2-4 dni), ale nie wymaga codziennych zastrzyków. Z reguły stosuje się go z częstotliwością iniekcji co drugi dzień lub co trzy dni dla celów sportowych.

Opis leku Nandrolona F

Pierwszy podobny steryd pojawił się na rynku z powrotem w latach sześćdziesiątych pod nazwą Durabolin. To rozprzestrzenił się dość szybko, a dziś jego nowoczesne odpowiedniki są w dobrym popytu ze względu na ich silne działanie anaboliczne, szeroki zakres skutków i niskie ryzyko skutków ubocznych.

Jakie efekty ma Nandrolon F? Preparat stymuluje anabolizm, dlatego dobrze nadaje się na kursy podnoszenia ciężarów. Retencja wody nie jest w nim nieodłącznym elementem (tylko bardzo wysokie dawki powodują retencję wody), co oznacza, że promuje wzrost jakości mięśni. Ogólny efekt jest następujący: zwiększenie masy mięśniowej, wzmocnienie układu kostnego, zwiększenie zdolności do pracy i siły, poprawa funkcji stawów i więzadeł, złagodzenie bólów stawów. Dodatkowe efekty to stymulacja układu odpornościowego i poprawa transportu tlenu.

- Nandrolona F (100 mg/ml, 1ml) firmy Balkan Pharmaceuticals posiada szerokie spektrum działania, co czyni ją idealną dla niemal wszystkich nowoczesnych dyscyplin sportowych. Może być stosowany w dyscyplinach siłowych (od kulturystyki do powerliftingu), lekkoatletycznych, a nawet w grach (piłka nożna, hokej, tenis). Można go polecić nie tylko doświadczonym sportowcom, ale również początkującym. Fenylopropionian nandrolonu może być sklasyfikowany jako łagodny steryd (w umiarkowanych dawkach), a ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niskie.

Jakie działania niepożądane może powodować Nandrolona F? Prawdopodobne są nieprawidłowości androgenne i związane ze zwiększoną aktywnością progestagenną. Do tych pierwszych należą: trądzik pospolity, łojotok, wzmożona agresja, łysienie typu męskiego, łysienie; do tych drugich - objawy ginekomastii, spadek libido, zanik jąder.

Estrogenne skutki uboczne, które obejmują również zatrzymanie płynów, są praktycznie wyeliminowane, jeśli zalecenia są przestrzegane. Steroid ten jest łagodnie aromatyczny (konwersja do estrogenów przez enzym aromatazę jest niska).

Jak inne estry nandrolonu, fenylopropionian nandrolonu został pierwotnie opracowany do użytku medycznego, a nie sportowego. Innymi słowy, Nandrolona F firmy SC Balkan Pharmaceuticals SRL może być uważana nie tylko za skuteczny środek dopingujący, ale również za działający lek.

Recenzje opisują Nandrolonę F jako dobry wybór dla osiągnięcia wysokiej jakości wzrostu mięśni i wzmocnienia ciała. Możesz przeczytać konkretne opinie i swobodnie zostawić własną na naszym forum lub w sklepie.

Zalecane warunki przechowywania: Ampułki ze sterydami powinny być przechowywane z dala od dzieci i zwierząt domowych, w całkowicie suchym i ciemnym miejscu.

Jak stosować Nandrolonę F? (Fenandrol)

W praktyce medycznej wskazaniami do stosowania preparatu są: retinopatia cukrzycowa, rekonwalescencja po urazach, miopatia steroidowa, ciężkie zabiegi chirurgiczne, choroby zakaźne, zespół Werdniga-Hoffmanna, niedokrwistość, dystrofia mięśniowa, a także zahamowanie wzrostu u dzieci z niedoborem STH.

Jeśli chodzi o sport, to kurs iniekcji Nandrolonu F jako środka dopingującego jest zalecany wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety, które używają sterydów do celów sportowych narażają się na ryzyko wystąpienia zespołu wirylizmu (nieprawidłowości typu męskiego, począwszy od owłosienia twarzy i ciała do powiększonych szczęk).

Zalecane dawki Nandrolon F dla sportowców są w kolejności 100-200 mg co drugi dzień. Ta ilość jest zazwyczaj wystarczająca do uzyskania widocznej poprawy, chyba że mówimy o profesjonalnych sportowcach wysokiego szczebla. Średni czas stosowania wynosi około 6 do 8 pełnych tygodni (indywidualnie, podobnie jak dawki).

Sposób stosowania Nandrolonu F jest częściej łączony, choć preparat może być stosowany solo do określonych celów. Ze względu na jego dobrą kompatybilność jest on zazwyczaj stosowany w połączeniu z stanozolol, metandienon, testosteron propionate lub fenylopropionian, turinabol i innych preparatów AAS.

Kurs kombinacje z krótko działające testosteronu są dobre dla jakości wzrostu mięśni. Sterydy praktycznie nie mają retencji wody i promować spalanie tłuszczu bez wysokiego ryzyka skutków ubocznych. Ta kombinacja może być zalecana dla mniej doświadczonych sportowców. Połączenie z stanozololem może być również wybrane dla kursu suszenia (należy zauważyć, że stanozolol jest uważany za antagonistę progesteronu, zmniejszając jego negatywne skutki).

Kupują razem