0
0
Porównanie towarów 0
114PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 20 tab
Opakowanie: 60 tabletek
Stężenie: 50 mg/tabl
Składniki aktywne: Oxymetholone (oral)
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Anapolon 50 jest dobry. Paczka wysłana szybko. Oryginalny lek.


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Anapolon Bałkan (Oxa) jest na prawdę jednym z najsilniejszych sterydów anabolicznych na świecie. Tylko anapolon -anadrol jest w stanie dosłownie “wysadzić” twoje mięśnie w krótkim czasie.

Anapolon (anapol steryd) - substancją czynną jest oksymetholon, jest produkowany w tabletkach po 50mg, co jest bardzo wygodne pod względem przyjmowania preparatu.

SC Balkan Pharmaceuticals zaangażowała najlepszych specjalistów do opracowania leku i uzyskali bardzo dobrej jakości produkt. Dawka substancji czynnej jest zgodna z deklaracją producenta.

Anapolon - Anadrol 50 jakie efekty?

  • Ogromny przyrost masy mięśniowej(do 8kg) na cyklu anapolonu solo dość częstą sytuacja. Znaczne zatrzymywanie płynów w mięśniach pozytywnie wpływa na worki stawowe, dzięki czemu eliminuje wszelkie dolegliwości związane ze stawami.
  • Znaczny wzrost siły
  • Anadrol również obiniża Globulinę więżącą hormony płciowe(SHBG). Dzięki tej właściwości łączenie anapolonu z testosteronem albo innymi sterydami daje efekt synergii, pozostałe środki działają znacznie lepiej.
  • Bardzo mocny efekt napompowania mięśni

Anapolon cykl, dawkowanie

Standardową dawką roboczą anapolonu jest 50mg dziennie. Biorąc pod uwagę okres półtrwania, jedna tabletka może być podzielona na 2 części. Jedna przyjmuje się rano, drugą - wieczorem. Często anapolod od Bałkana przyjmuje sie w dawce 100mg dziennie, dzielone na 2 dawki przez 6-8 tygodni. Taka długość cyklu pozwala osiągnąć znaczny wzrost masy mięśniowej oraz siły.

Jeżeli zdecydujesz się na przyjmowanie anapolonu w dawce 100 mg/dzień, przez pierwszy tydzień przyjmuj po 50mg, a od drugiego przejdź na 100.

Jeżeli używasz anapolon solo, zaleca się stosowanie po nim przez jakiś czas inny środek w celu “utwardzenia” wyników. Może nim być stanozolol. Inaczej , po odstawieniu tego sterydu najprawdopodobniej stracisz do 70% uzyskanej masy.

Anadrol 50 jest bardzo dobrym środkiem do łączenia z następującymi sterydami:

  • Testosteron - najlepszy przyjaciel anapolonu, ponieważ leki nawzajem się wzmacniają.
  • Stanozolol - stosowany po anapolonie stabilizuje wyniki po cyklu usuwając nadmiar płynów z organizmu.
  • Primobolan - przyjmowany wraz z anapolonem, o dziwo, eliminuje prawie wszystkie jego skutki uboczne.

Anapolon skutki uboczne

Potężny efekt napompowania mięśni wynika z faktu, że lek w znacznym stopniu zwiększa liczbę krwinek czerwonych. Efekt bywa tak silny, że mięśnie stają się nabite już po pierwszej serii. Może to być bardzo uciążliwe.

Chociaż anapolon nie jest środkiem, który konwertuje się w estrogeny, lecz osobiście może wiązać i aktywowywać receptory estrogenowe. Powoduje to znaczne zatrzymywanie płynów w organizmie. Podczas przyjmowania anapolonu, jeżeli jest to konieczne, należy użyć inhibitorów aromatazy - anastrozolu albo letrozolu.

Anapolon wąrtoba

Badania nie wykazały znacznego pogorszenia czynności wątroby nawet po przyjmowaniu anapolonu w ciągu 30 dni.

Anapolon cena, gde kupić.

Anapolon kupić zawsze można w naszym sklepie internetowym. Oferujemy oryginalne towary w najlepszych cenach w Polsce. Autentyczność środku można zawsze sprawdzić na stronie producenta. Opinie naszych klientów można przeczytać w zakładce Opinie.

Kupują razem