0
0
Porównanie towarów 0

Parabolan 100mg (trenbolone hexahydrobenzylcarbonate Balkan)

323PLN
323PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 amp
Stężenie: 100 mg/ml
Składniki aktywne: trenbolone hexahydrobenzylcarbonate
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
Parabolan Bałkan - jest to trenbolon w postaci węglanu heksahydribenzylu. Dana forma trenbolonu jest produkowana wyłącznie w ampułkach po 1ml roztworu zawiera 100mg substancji aktywnej.

Parabolan Bałkan jest sterydem o wyjątkowej mocy.

Jeżeli porównamy skuteczność parabolanu w stosunku do testosteronu, wówczas trenbolon 5-krotnie mocniej stabilizuje receptory androgenowe, a zatem jest najsilniejszym anabolikiem.

Parabolan efekty, opinie

Najsilniejszy efekt anaboliczny - do 10 kg przyrostu wysokiej jakości masy mięśniowej w ciągu 8-10 tygodniowego cyklu.

Znaczny wzrost siły i wytrzymałości siłowej. Pod tym względem tren nie ma sobie równych.

Zwiększa produkcję insulino podobnego czynnika wzrostu w organizmie o 200%.

Spala tłuszcz zarówno sam, jak i poprzez stymulację produkcji IGF-1 w organizmie.

Zwiększa libido na cyklu. Po cyklu jednak może być sytuacja odwrotna, tak zwany tren-dick.

Parabolan cykl, jak przyjmować

Trenbolon nie jest sterydem dla początkujących. Polecany do stosowania tylko przez doświadczonych sportowców powyżej 21 roku życia.

Dawki robocze trenu wahają się pomiędzy 150-300 mg na tydzień. Tego wystarczy, by utrzymać wysokie stężenie we krwi danego środka.

Może być stosowany jako jedyny steryd na cyklu, lecz zazwyczaj łączy się z innymi sterydami, które zwiększają efektywność cyklu na bazie parabolanu.

Ogólne rekomendacje dotyczące stosowania parabolanu:

  • Czas trwania cyklu 5-6 tygodni bez stosowania gonadotropiny.
  • Rozpocznij cykl od dawki minimalnej -150mg.
  • Nie przekraczaj dawki 300mg.
  • Najlepiej łączyć z testosteronem

Parabolan skutki uboczne

Parabolan jak żaden inny steryd hamuje produkcję własnego testosteronu. Dlatego nie zalecamy stosowania danego środka powyżej 6 tygodni bez stosowania gonadotropiny.

Chociaż parabolan nie aromatyzuje się, potrafi łączyć się z receptorami progesteronu. Rezultatem takiego połączenia może być zmniejszone pożądanie seksualne(szczególnie jeżeli lek przyjmowany jest w większych dawkach). W tym przypadku stosuje się Provimed jak podczas cyklu, jak i po nim w trakcie PCT. Obniżyć poziom prolaktyny pomoże kabergolina.

Również podczas stosowania wysokich dawek trenbolon balkan może wywoływać androgenne skutki uboczne. Choć jest to zjawisko bardzo rzadkie.

Parabolan PCT

Dana forma trenbolonu jest aktywna w organizmie przez 10 dni po wstrzyknięciu. Dlatego terapia po cyklowa powinna rozpocząć się nie wcześniej niż po tym okresie.

Jeżeli planujesz branie trenbolonu powyżej 5 tygodni, zdecydowanie zalecamy stosowanie gonadotropiny na 3 tygodnie przed końcem cyklu.

Klomifen(Clomid) powinien być środkiem głównym podcza PCT.

Stosowanie Tamoxifenu po cyklu trenbolonu jest zabronione, ponieważ może nasilać działania niepożądane związane z progesteronową aktywnością Parabolanu.

Jeżeli po cyklu trenbolonu odczuwasz spadek libido, warto zastosować Proviron. Oprócz tego, jednocześnie trzeba zacząć przyjmować Kabergolinę(Dostinex).

Parabolan kupić, cena

W naszym sklepie internetowym zawsze możesz kupić Parabolan Bałkana w najlepszej cenie w Polsce. Nasze środki są zawsze oryginalne. Każdą fiolkę czy ampułkę możesz sprawdzić pod kątem autentyczności na stronie producenta. Opinie o przyjmowaniu Parabolanu możesz przeczytać w zakładce Opinie.

Kupują razem