0
0
Porównanie towarów 0

Propandrol (Testosterona P) 100mg

99PLN
99PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 amp
Opakowanie: 10 ampułek (oryginalne fabryczne opakowanie z hologramem)
Stężenie: 100 mg/ml
Składniki aktywne: testosteron propionat
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Dzięki wszystko się zgadza pozdrawiam .pełen profesjonalny sklep.


Kupiłem Propandol. bardzo dobry lek 3 opakowania. polecam


Przesyłka kontrolna dotarła, wszystko ok. Po majówce zamawiam dalej


надёжные продавцы.никакого обмана.посылку получил без задержки


Doszlo wszystko OKi ;) kody wchodza jak powinno ,


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Uwaga! Balkan Pharmaceuticals zmieniła design opakowania i nazwę swojego testosteronu propionatu. Było Testosterona P - obecnie Propandrol

Propandrol opis

Jednym z najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych preparatów na rynku farmakologii sportowej jest Testosterona P (Propandrol) - testosteronu propionat, producenta Balkan Pharmaceuticals. Jak każdy inny ester testosteronu, propionat Bałkana jest wykorzystywany w celu zwiększenia siły w trójboju siłowym oraz w celu uzyskania wysokiej jakości i beztłuszczowej masy mięśniowej w kulturystyce. Tak się złożyło, że testosteronu propionat zyskał sławę sterydu, który stosuje się głównie w cyklach, mających na celu zmniejszenie procentu tkanki tłuszczowej(“suszenie się”). Cena propionatu testosteronu od Bałkana w naszym sklepie jest akceptowalna dla każdego.

Sklep internetowy Farma ceni swoją reputację i posiada wyłącznie oryginalną produkcję Balkan Pharmaceuticals. Zweryfikować zakupiony u nas Testosterona P (Propandrol) można łatwo na stronie producenta. Po wprowadzeniu kodu, znajdującym się na ampule albo fiolce, na oficjalnej stronie producenta, Państwo zobaczą, że zakupili oryginalną produkcję.

Testosteron propionat Bałkan opinie

Testosteron propionat Bałkan włącza się do pracy, dosłownie kilka godzin od momentu wstrzyknięcia pierwszej injekcji. Zwiększa siłę, skutecznie spala tłuszcz. Znacząco zwiększa twardość i definicję mięśni sportowca.

Ze względu na krótki okres półtrwania - dwa do trzech dni, preparat prawie nie zatrzymuje wody w organizmie, dzięki czemu masa mięśniowa, zbudowana na propionacie jest zdecydowanie bardziej sucha i ma lepszą jakość.

Ponadto, ze względu na krótki okres półtrwania, zmniejsza się ryzyko pojawienie się wielu skutków ubocznych, między innymi ginekomastia, trądzik i inne.

Jedyną wadą preparatu jest konieczność częstych iniekcji, które trzeba robić co drugi dzień.

Prop Bałkan nie działa toksycznie na wątrobę, obniża ryzyko rozwoju chorób serca, pomaga szybciej zregenerować się po wysiłku. Świetnie pasuje zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Testosteron propionat cykl -

Testosteron uważany jest za najlepszy środek, ponieważ może być wykorzystywany w każdym cyklu, jak solo, tak i w miksach.

Najczęstszą kombinacją jest połączenie testosteronu propionatu razem ze stanazololem w formie oralnej albo iniekcyjnej.

Propandrol balkan dawkowanie

Dawka testosteron w tym przypadku wynosi 50-100 mg co drugi dzień.

Stanazolol - 40-50 mg dziennie.

W przypadku stanazololu w formie iniekcyjnej(winstrol) dawka wynosi 50mg co drugi dzień.

Cykl testosteronu propionatu trwa od 6 do 8 tygodni. Dla najlepszego efektu zaleca się przyjmowanie inhibitorów aromatazy.

W naszym przypadku(suszenie się) najbardziej odpowiednim środkiem będzie proviron.

Podczas PCT zazwyczaj stosuje się tamoksyfen w połączeniu z boosterem testosteronu, np tribulus terrestris.

Również testosteron propionat doskonale działa solo(jedyny środek na cyklu).

Zazwyczaj prop balkan jest podawany do górnej części pośladka, w dawce od 50mg co drugi dzień. Jest to doskonały schemat podawania środka, który pozwoli utrzymać stabilne stężenie preparatu w krwiobiegu sportowca.

Testosteron propionat Kupić oryginalny Testosterona P (Propandrol) można w naszym sklepie. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce.

Również możesz liczyć na bezpłatne konsultacje przed zakupem.

Kupują razem