0
0
Porównanie towarów 0

Oxandrolone 10mg Balkan

112PLN140PLN
140PLN
112PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 25 tab
Stężenie: 10 mg/tab
Składniki aktywne: oksandrolon
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Dobry produkt. Polecam!!!!!


Good price and original steroid


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Oxandrolon 10mg (Anavar) firmy Bałkan - (Balkan Pharmaceuticals) – jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych sterydów na świecie. Pierwotnie opracowywany w celu stosowania w medycynie u kobiet i dzieci.

Oxandrolon jest łagodnym sterydem z niskimi właściwościami androgennymi. Dlatego nie możemy polecić go solo atletom, którzy już mieli do czynienia z cięższymi środkami.

Oxandrolon Balkan, jest dość rzadko stosowany(w stosunku do innych, tańszych oralnych SAA) ze względu na wysoką cenę oraz stosunkowo słabe działanie.

Lecz ma określony popyt, wśród tych, kto wie, w jakich celach można wykorzystywać jego właściwości.

Oxandrolon cykl, dawkowanie

Oxandrolon (Anavar) Balkan jest idealny dla początkujących, którzy chcą skosztować „zakazany owoc” farmakologii sportowej, ale są przerażeni dużą ilości opowiedzieć o skutkach ubocznych stosowania metanabolu oraz innych SAA.

Dawka 40mg dziennie podzielona na 2 części, przez 6 tygodni jest optymalną dla osoby początkującej i pozwala zniwelować większość potencjalnych skutków ubocznych.

Inne zastosowania oxandrolonu:

  • Jako most między cyklami
  • Suszenie przed zawodami w połączeniu z innymi SAA
  • Może być bezpiecznie stosowany przez kobiety w dawkach 10-20mg doba
  • Jako środek, dla zwiększenia ilości wolnego testosteronu

Środek, który pomaga przejść kontrolę antydopingową. Czas wykrywalności oxandrolonu jest 3-4 tygodni, co pozwala przejść kontrolę, odłączając wcześniej środek.

Oxandrolon skutki uboczne

Jak już było wcześniej powiedziane, Oxandrolon Balkan jest „bezpiecznym” sterydem, który może być stosowany przez kobiety. Oxandolon absolutnie nie wpływa negatywnie na wątrobę oraz inne podsystemy organizmu. Lecz hamuje produkcję własnego testosteronu podczas cyklów dłuższych niż 6 tygodni. Dlatego prosimy nie wierzyć w bajki, że PCT nie jest potrzebne. Jak również w to, że podczas mostu pomiędzy cyklami używając oxandrolon (oksa steryd) możemy przywrócić normalną produkcję własnego testosteronu.

Kupują razem