0
0
Porównanie towarów 0

Turanabol 10mg

152PLN190PLN
190PLN
152PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 100 tab
Stężenie: 10 mg/tab
Składniki aktywne: Chlorodehydromethyltestosterone
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Turanabol Bałkany dostarczony po 4 dniach. Produkt zgadza się z tym dostępnym na zdjęciach sklepu


Pierwsza klasa działa, tylko brać i pompa


Korzystałem i uważam że jeden z lepszych produktow tutaj dostepnych.


Szybka dostawa, wszystko zgodne z opisem, towar oryginalny kody wchodzą, najwyższa półka


Szybka dostawa , środek działa jak powinien - książkowo.


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
Nadszedł czas by zapoznać się, bez wątpienia, z godnym przedstawicielem rodziny anabolików - preparatem o nazwie Turanabol (Turinabol) producenta Balkan Pharmaceuticals.

Oryginalny Turanabol Bałkan (Tura), który można kupić w naszym sklepie internetowym, można sprawdzić na autentyczność na stronie internetowej producenta za pomocą specjalnego kodu UPIC, który znajduje się na każdym blistrze preparatu. Po wpisaniu kodu, zostanie wyświetlone potwierdzenie, że dany środek jest oryginalny.

Przedstawimy krótką historię pojawienia się tego leku i opis jego właściwości farmakologicznych.

Jak już pewnie domyśliłeś się, Turanabol - jest to tylko nazwa handlowa substancji chlorodihydometylo-testosteron. Pierwsze próbki danego preparatu pojawiły się w Niemczech w roku 1964. A po 2 latach Oral - turinabol( VEB Jenafarm) był powszechnie wykorzystywany wśród niemieckich atletów większości dyscyplin. Ze względu na niską aktywność androgenną(tylko 50% od testosteronu), turinabol był również stosowany przez kobiety.

Skuteczność preparatu została udowodniona na igrzyskach olimpijskich w Monachium w roku 1972, kiedy sportowcy z Niemieckiej Republiki Demokratycznej zdobyli trzecie miejsce pod względem zdobytych złotych, a także ogólnej ilości wszystkich medali.

Ogólnie, oral turinabol można scharakteryzować w następujący sposób: jest to metanabol (methandrostenolone), tylko bez skutku ubocznego w postaci zatrzymywania płynów w organizmie. Daną właściwość środek zdobył dzięki niskiej aktywności androgennej, co pozwala nie obawiać się skutków ubocznych, charakterystycznych dla silniejszych sterydów z rodziny testosteronów.

Lek doskonale zwiększa siłę i ilość masy mięśniowej. W tempie przyrostu oczywiście przegrywa metanobolowi, lecz pod względem jakości zdobytej masy jest nieporównywalnie lepszy.

Wybierając turanabol na pierwszy cykl, możesz liczyć na przyrost 5-6 kilo na wadze. Będzie to masa dobrej jakości. Dodam również, że według opinii środek również przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, co jest bardzo cenne podczas przygotowania się do zawodów kulturystycznych. Chciałbym także dodać, że dany środek pierwotnie był stosowany w lekkoatletyce i siłowych dyscyplinach. W kulturystyce zdobył swoje zaufanie wiele później.

W swoim czasie Turanabol był niezwykle popularny w USA. Był środkiem numer 1 na liście sterydów anabolicznych.

Turanabol cykl

Jeżeli zdecydowałeś się na rozpoczęcia swojej przygody z farmokologią, lecz rozum jest przepełniony różnych opinii z forum internetowych. Podpowiemy! Turinabol solo na pierwszy cykl będzie jednym z najlepszych. Jest równie dobry jak i metanabol solo (methandrostenolone).

Co zyskach na cyklu turanabol:

  • Gwałtowny wzrost siły
  • Przyrost suchej, wysokiej jakości masy mięśniowej
  • Na zatrzymuje wody w organizmie
  • Blokowanie produkcji własnego testosteronu jest umiarkowane
  • Spala tłuszcz

Turanabol 10mg - jak przyjmować

Preparat przyjmuje się po 40-50 mg dziennie. Dawkę dzienną zalecamy dzielić na 2 części - pierwszą rano, drugą po 10 godzinach. Przyjmujemy 20 minut przed jedzeniem, popijając dużą ilością wody. Bierzemy środek przez 6 tygodni a po tym przyjmujemy Tamoxifen przez 3 tygodni po 20mg dziennie w celu odblokowania produkcji własnego testosteronu. Następny cykl można rozpocząć po 2 miesiącach i można Turinabol połączyć z testosteronem propionatem. Równie dobrym połączeniem jest Turinabol + Boldenon. 50mg dziennie pierwszy oraz 400mg tygodniowo drugi. Podobne połączenie pozwoli uzyskać masę najlepszej jakości.

Niektórzy zalecają łączyć turinabol i stanozozol. Całkowicie odradzamy tę kombinacje, poniżej opiszemy czemu. Jeżeli jesteś zainteresowany rozpisaniem bardziej zaawansowanego cyklu - napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy Tobie.

Turanabol opinie i skutki uboczne

Moje pierwsze doświadczenie przypadło akurat na turanabol. Oglądając youtuberów strasznie chciałem zrobić super formę. Za plecami miałem 3 lata treningu naturalnego, choć realnie był to 1 rok prawidłowych treningów i diety. Ponieważ, jak większość początkujących popełniałem te same błędy w pogoni za idealną muskulaturą.

Więc, mając 3 lata doświadczenia oraz 90 kg wagi zakupiłem 2 opakowania turinabolu. Dodam, że oprócz turinabolu, trener polecił mi dodać stanozolol. Przy czym w dość dużych dawkach. 50 mg dziennie każdego środka. Dopiero po długim czasie zrozumiałem, jakim byłem frajerem, że ładowałem po 100 mg dziennie środków oralnych. Na drugi dzień przyjmowania środków obudziłem się w nocy z okropnym bólem w prawym podżebrzu. Byłem bardzo przestraszony i wpadłem w panikę. Głowa była zapchana negatywnymi przemyśleniami: “Co teraz mam robić? W życiu więcej niczego nie będę przyjmować jeżeli tylko przeżyję” i td. Pobiegłem do komputera i napisałem na forum.

Bardzo szybko uzyskałem odpowiedź, że mam stosować środki na osłonę wątroby oraz środki żółciopędne. Pilnie zakupiłem wszystko i po krótkim czasie bóle zanikły i dalej kontynuowałem cykl. Na tym cyklu zyskałem 4kg masy mięśniowej. Z uwagi na fakt, że w tym czasie nie trzymałem się prawidłowej diety, był to wynik zadowalający. Lecz siła wzrosła naprawdę zauważalnie, +40 kg w ćwiczeniach bazowych.

Więc, morał mojej historii jest następujący:

Nigdy nie przyjmuj jednocześnie dwa środki doustne. Zawsze konsultuj połączenia preparatów ze specjalistami. Na przykład z naszymi konsultantami.

Turinabol kupić w dobrej cenie możesz w naszym sklepie internetowym Farma Polsca.

Kupują razem