0
0
Porównanie towarów 0

Cytomel T3 (Citomed) Balkan 50 mcg/tab 20 tab

42PLN53PLN
53PLN
42PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 20 tab
Opakowanie: 60 tabl.
Stężenie: 50 mcg/tab
Składniki aktywne: T3 (liothyronine)
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Citomed Balkan Pharmaceuticals (Cytomel T3) jest preparatem zawierającym substancję czynną liotyroninę. Jest to syntetycznie produkowany hormon tarczycy (hormon tyreotropowy), izomer trójjodotyroniny, znany również jako T3. Pod względem aktywności biologicznej i ogólnych właściwości jest praktycznie identyczny z jego naturalnym odpowiednikiem. Jego pierwotnym przeznaczeniem było stosowanie w hormonalnej terapii zastępczej w medycynie, ale obecnie jest również szeroko rozpowszechniony jako doping sportowy (ze względu na jego wyraźny efekt spalania tłuszczu).

Citomed: właściwości leków

Tyroid (hormon tarczycy) leki oparte są dostępne dla lekarzy od ponad 100 lat (nie były to pełnoprawne leki w ich obecnej formie, ale ekstrakty / wyciągi z tarczycy zwierząt, jednak skuteczne, aby przepisać do ludzi).

Nowoczesny Cytomed jest już pełnoprawnym produktem hormonalnym, oprócz bezpośredniego zastosowania medycznego, wykorzystywanym również w sporcie do odchudzania i odchudzania. Bliższe analogi tego leku (produkty na bazie tyroksyny lub trójjodotyroniny; tabletki; łatwe w użyciu i produkcji) zaczęły być dostępne dopiero w połowie i pod koniec XX wieku.

W kulturystyce Citomed jest przede wszystkim doceniany jako silny spalacz tłuszczu. Gdy podjęte prawidłowo promuje odchudzanie i utratę tkanki tłuszczowej, anabolizm (choć nie tak wyraźne, jak sterydy anaboliczne i androgenne), zwiększa metabolizm podstawowy (metabolizm białek, tłuszczów i węglowodanów), poprawia funkcjonowanie CNS (ośrodkowy układ nerwowy), układ krążenia, nerki i wątrobę, a jako lek może uzupełnić naturalny system hormonów tarczycy.

Cytomed firmy Balkan Pharma charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem i silnym efektem spalania tłuszczu. Mówi się, że jego działanie przewyższa nawet wiele specjalistycznych sportowych spalaczy tłuszczu. Szczegółowe opinie na temat produktu można znaleźć na forum naszego sklepu. Możesz również pozostawić własne komentarze na temat produktu i Belsteroid po jego zakupie.

Jakkolwiek Cytomed (liothyronine) jest analogiem naturalnego hormonu tarczycy, nie jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Działania niepożądane dotyczące układu sercowo-naczyniowego (takie jak arytmia i tachykardia), reakcje alergiczne (takie jak zwiększona potliwość i gorączka), zaburzenia czynności tarczycy, zahamowanie produkcji TSH, zwiększony katabolizm i inne zaburzenia, jeśli dawka i czas podawania są nadużywane. W przypadku przedawkowania, leczenie jest zwykle objawowe, pod nadzorem lekarza.

Warunki przechowywania tabletek Citomed: w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, w ciemnym, suchym miejscu.

Citomed: Cykl na odchudzanie

Kurs Cytomedu powinien być prowadzony w indywidualnie dobranym dawkowaniu. Dla spalania tłuszczu, średnia dawka 25 mcg jest dozwolone, ale nie więcej niż 200-400 mcg dziennie. Stosowanie leku może trwać do 6 pełnych tygodni, ale dłużej zazwyczaj się nie przyjmuje, ponieważ rozwija się niewrażliwość na substancję i wzrasta ryzyko wystąpienia skutków ubocznych dla sportowca. Kurs można rozpocząć od minimalnej ilości (5-25 mcg), a następnie stopniowo zwiększać dawkę roboczą do optymalnej.

Stosowanie Citomedu na odchudzanie jest skuteczne w połączeniu z innymi produktami farmakologii sportowej. Może to być na przykład clenbuterol lub sterydy stosowane w celu utraty wagi. Aby uzyskać indywidualną poradę dotyczącą sposobu postępowania, odwiedź forum, gdzie w razie pytań możesz zadać je profesjonalistom, w tym swojemu lekarzowi sportowemu.

Dla celów medycznych zalecane dawki Cytomedu (Liothyronine) są mniej wyraźne, średnio od 5 do 100 mikrogramów dziennie. Dawkowanie, częstotliwość i czas trwania podawania zależą od wskazań, indywidualnej wrażliwości i stanu ogólnego pacjenta. Przed rozpoczęciem kursu należy wykluczyć przeciwwskazania, do których należą nadwrażliwość, zaburzenia sercowo-naczyniowe, tyreotoksykoza, cukrzyca, ciąża/laktacja oraz zaawansowany wiek.

Częstymi wskazaniami do podawania liotyroniny, którą reprezentuje Citomed produkowany przez Balkan Pharmaceuticals, są: diagnostyczna niedoczynność tarczycy, pierwotna lub wtórna niedoczynność tarczycy, choroby mózgowo-hipofizjologiczne, ale charakteryzujące się niedoczynnością tarczycy, a nawet rak tarczycy. Również wole endemiczne i sporadyczne, kretynizm lub obrzęk śluzowaty. Stosuje się wyłącznie doustnie. Po podaniu doustnym substancja jest prawie całkowicie wchłaniana - 95 % jest wchłaniane w ciągu 4 godzin, z okresem utajenia wynoszącym od 4 do 8 godzin

Kupują razem