0
0
Porównanie towarów 0

SP Nandrolone D 10ml 200mg (nandrolone decanoate)

182PLN228PLN
228PLN
182PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 200 mg/ml
Składniki aktywne: dekanian nandrolonu
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Sp Nandrolone-D, co potwierdzają recenzje, jest silnym sterydem anabolicznym. Jego aktywny składnik, dekanian nandrolonu, jest sterydem o wyższej aktywności anabolicznej niż testosteron i umiarkowanej aktywności androgennej (150% i 30% testosteronu, odpowiednio). Czas działania substancji jest przedłużony do 15 dni przez dekanian.

Nandrolon-D jest nie tylko skutecznym środkiem dla sportu, ale także potencjalnie działającym lekiem. Nandrolon Decanoate od dawna dostępny jest wyłącznie w medycynie tradycyjnej (nie stracił na znaczeniu dzisiaj) z następujących wskazań: poważne zabiegi chirurgiczne i ciężkie urazy, przewlekłe choroby zakaźne, niedokrwistość, której towarzyszy przewlekła niewydolność nerek, miopatia steroidowa, zmiany szpiku kostnego różnego typu, opóźnienie wzrostu u dzieci z powodu niedoboru hormonu wzrostu.

SP Nandrolone-D dla sportowców

.

Pierwszy produkt tego typu trafił do sprzedaży na początku lat sześćdziesiątych. To było nazywane Deca Durabolin. Produkt szybko zyskał popularność w praktyce sportowej i był stosowany w różnych dyscyplinach, od podnoszenia ciężarów po piłkę nożną. Następnie nazwa ta stała się prawie pseudonimem dla wszystkich dekanian nandrolonu. Jest ona używana również dzisiaj.

Jaki jest efekt Nandrolone Decanoate SP Laboratories? Produkt, podobnie jak jego odpowiedniki innych producentów, doskonale nadaje się do kursów podnoszenia ciężarów. Jego główne działanie to: zwiększenie masy mięśniowej, poprawa wydolności i siły, zmniejszenie bólu stawów, wzmocnienie układu kostnego, poprawa funkcji więzadeł i stawów. Poprawia się również transport tlenu (dzięki lepszemu ukrwieniu) oraz zwiększa się odporność organizmu.

SP Nandrolone-D działa przede wszystkim jako steryd anaboliczny, i ma prawie żadnych androgenne skutki uboczne. Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest jednak niskie, więc kobiety stosujące go w celach sportowych powinny uważać na rozwój wirylizacji (efekty męskiego wzorca, od owłosienia ciała do wydłużenia szczęki).

Skutki uboczne Nandrolonu-D mogą również obejmować objawy ginekomastii spowodowane zwiększoną aktywnością progestagenną (w tym względzie nandrolon jest podobny do trenbolonu), zmniejszone libido/aktywność seksualną i zanik jąder.

Z drugiej strony produkt jest prawie nie dotknięty aromatyzacji (minimalne), tak, że nie powinno być strach masywnej retencji płynów w umiarkowanych dawkach (tylko przedawkowanie więcej niż 400 mg tygodniowo towarzyszy retencji wody). Rzadko występuje również toksyczne działanie na wątrobę (hepatotoksyczność).

Zgodnie z recenzjami Nandrolone-D SP Laboratories (200 mg/ml, 10 ml) jest prezentowany jako steryd jakości, odpowiedni dla sportowców o różnym poziomie treningu dla wyraźnego przyrostu masy mięśniowej. Możesz przeczytać konkretne referencje lub wyrazić swoją opinię o produkcie na stronie sklepu lub na forum. Rejestracja na forum jest tak prosta, jak to tylko możliwe, nie zajmuje nawet pięciu minut.

SP Nandrolone-D jak stosować

Ten produkt działa stopniowo tak, że jego efekty anaboliczne są znaczące, ale nie gwałtowne, jak w przypadku sterydów krótko działających. Innymi słowy, nie należy oczekiwać wyraźnych rezultatów w pierwszych tygodniach kursu. Będą tam, ale pod koniec kursu, nie od razu.

Dla mężczyzn zalecana dawka SP Nandrolone-D wynosi około 200-400 mg/tydzień (możliwe jest stosowanie do 600 mg/tydzień, ale w tym przypadku istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia skutków ubocznych). Ta ilość jest ogólnie wystarczająca do budowania wydajności sportowej, chyba że mówimy o długoterminowych profesjonalnych sportowców.

Dozowanie produktu nie powinno być trudne. Stężenie substancji czynnej jest jak najbardziej dogodne, więc trudno jest pomylić się w obliczeniach. Dla zalecanych dawek potrzebujesz: 1 ml dla 200 mg, 2 ml dla 400 mg, 3 ml dla 600 mg.

Przebieg stosowania SP Nandrolone-D jest częściej łączony. Produkt łączy się dobrze z praktycznie wszystkimi AAS, zapewniając efekt synergii. Wyjątek stanowią środki o aktywności progestagennej lub ją nasilające (są to przede wszystkim trenbolon i oksymetalon).

Kurs SP Nandrolon-D wraz z metandienon (tabletki lub zastrzyki według preferencji) można nazwać klasycznym dla przyrostu masy mięśniowej. Jest to silna wiązka anaboliczna popularna w kulturystyce. Dawki leków są około 400mg na tydzień i 30-50mg dziennie odpowiednio. Extended-acting testosteronu (cypionate, enanthate, lub sustanon) mogą być również dodawane do tej wiązki dla największego efektu.