0
0
Porównanie towarów 0
106PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 20 tabl.
Opakowanie: 60 tabl.
Stężenie: 50 mg/tabl
Składniki aktywne: mesterolon
Producent: Balkan Pharmaceuticals

Towar zgodny z opisem, wszystko w porządku.
Polecam jak najbardziej.


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Provimed - jest to marka handlowa, pod którą kryje się substancja czynna pod nazwą Mesterolone. Jest produkowany przez mołdawską firmę farmaceutyczną Balkan Pharmaceuticals.

Provimed (proviron Bałkan), który sprzedaje się w naszym sklepie jest oryginalnym produktem. Na każdym blistrze znajduje się unikatowy kod, dzięki któremu możesz sprawdzić autentyczność produktu na stronie producenta. Po wykonaniu tej operacji zostanie wyświetlony komunikat i tym, że posiadasz oryginalny Provimed Bałkana.

Provimed nie jest preparatem sterydowym, który w rzeczywistości jest metylowanym dihydrotestosteronem(Mesterolon). Oznacza to, że Provimed jest androgenem w najczystszej postaci.

W praktyce medycznej Provimed jest stosowany podczas leczenia oligospermii u mężczyzn, a także w androgenowej terapii zastępczej w zaburzeniach erekcji, związanych z niskim poziomem androgenów.

Provimed cykl. Wykorzystywanie w kulturystyce

  1. W kulturystyce proviron znalazł zastosowanie w kilku przypadkach.
  2. Jak słaby antyestrogen, który zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych podczas cyklu SAA.
  3. Oraz jako androgen na cyklach, gdzie stosujemy środki o niskim indeksie androgenowym, które mogą obniżać libido(nandrolon, trenbolon).
  4. Może być stosowany jako środek przed zawodami, w okresie kiedy trzeba zwiększyć twardość mięśni i ich definicję.
  5. Jako wzmacniacz sterydów na cyklu. Provimed potrafi wiązać globulinę hormon płciowy, który ze swojej strony wiąże testosteron.

Zastosowanie Provironu jako antyestrogenu na PCT po cyklu sterydowym jest błędne. Proviron Bałkan powinien być stosowany po cyklu tylko w przypadku spadku libido. Jako preparat główny na PCT nie nadaje się. W przypadku zastosowania Provimedu po ciężkim cyklu, ryzykujesz nie tylko uzyskać estrogenozależne działania niepożądane, ale również spóźnisz przywrócenie produkcji własnego testosteronu. Ponieważ badania wskazują, że Provimed może nieznacznie hamować produkcję własnego testosteronu.

Jak przyjmować Provimed, dawkowanie

Zazwyczaj, podczas cyklów sterydowych Provimed przyjmuje się w dawce 50mg dziennie w dawce dzielonej podczas posiłków. Pierwszą porcję rano, drugą wieczorem. Atleci zaawansowani mogą przyjmować po 100mg provironu dziennie.

Proviron skutki uboczne

Jak każdy inny lek, oparty na dihydrotestosteronie, może powodować łysienie typu męskiego oraz przerost prostaty. Dane skutki uboczne pojawiają się niezwykle rzadko, dlatego można ich nie obawiać się.

Gdzie kupić Provimed, cena

Zawsze możesz kupić Provimed w naszym sklepie internetowym w najlepszej cenie w Polsce. Nasze towary są zawsze oryginalne i może je sprawdzić na stronie producenta. Provimed opinie możesz przeczytać we wkładce Opinie.

Kupują razem