0
0
Porównanie towarów 0

SP Cut Stack 150 mg

190PLN
190PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: propionian drostanolonu 50 mg. Octan trenbolonu 50 mg. propionian testosteronu 50 mg.
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Cut - Stack 150 to nowa i jedna z pierwszych mieszanek sterydowych od SP Laboratories Moldova. Ta kompozycja sterydów jest przeznaczona do suszenia i spalania podskórnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym utrzymaniu uzyskanej masy mięśniowej.

Debiut producenta SP Lab powiódł się w 100%, ponieważ w składzie Cat - Stack trzy główne hormony, których celem jest zachowanie włókien mięśniowych i osiągnięcie walki z tkanką tłuszczową.

Co jest takiego wspaniałego w tej mieszance?

Mamy świetną okazję, aby przyjrzeć się temu i dowiedzieć się, co to zrobi dla kulturysty na kursie sterydowym. Jak wspomniano powyżej, w skład anabolików wchodzą trzy sterydy anaboliczne, a mianowicie - propionian testosteronu - 50mg - propionian drostanolonu (masterone) - 50mg - octan trenbolonu - 50mg. Całkowita ilość substancji czynnej w 1 ml preparatu wynosi 150mg. Omówmy pokrótce każdy z komponentów osobno, aby zrozumieć ich działanie i pomóc w suszeniu.

►Testosteron Propionate - jeden z najważniejszych męskich hormonów, który przyczynia się do zachowania i rekrutacji masy mięśniowej, a także dobrze stopniuje wpływ trenbolonu na organizm, który może nieznacznie zwiększyć prolaktynę, ale nie martw się o to, że testosteron w kursie.

► Drostanolone Propionate, lub jak wielu ludzi są przyzwyczajeni do - masterone - jest czysty anaboliczny do suszenia, jak sama substancja czynna wpływa na wycofanie płynu z organizmu i mięśni w szczególności, więc otrzymujemy bardziej sztywne i kształtne mięśnie, patrząc chude, wysokiej jakości i dobrze narysowane.

► Trenbolone Acetate - steryd trenbolonu od dawna jest znany ze swoich właściwości spalania tłuszczu, a jego octan estrów jest jednym z najczęściej używanych w kursach suszenia. Z odpowiednią dietą, tren jest w stanie usunąć tłuszcz w problematycznych obszarach bez zmniejszania wydajności siłowej.

Jak widać, każda substancja osobno jest w stanie uzyskać w kształcie ciała, a Cut - Stack SP i jeszcze więcej ... Jeśli zdecydujesz się na ten szczególny steryd, nie należy zapominać o diecie i utrzymanie diety odchudzającej. Należy również dodać inhibitory aromatazy, takie jak Anastrozol, a także kombinację Clenbuterol + Triiodothyronine + Yohimbine. Takie manipulacje nie pozostawią szansy na podskórny tłuszcz! Czas trwania kursu zależy od stanu zdrowia na początku kursu i celów, które chcesz osiągnąć na koniec cyklu. Zazwyczaj można rozwiązać główną część problemu w ciągu 6 do 9 tygodni, a na koniec kursu można zrobić pkt. Również w kursie Cut - Stack nie zbędne będzie Winstrol lub jego postać tabletki Stanozolol. Optymalna dawka dla sportowca poniżej 95kg to 1ml co drugi dzień. Przy większych masach ciała testosteron powinien być wstrzykiwany oddzielnie, gdyż dawka z samego Mixa nie będzie wystarczająca. Dla post-course, Clomid + Cabergoline przez 3 - 4 tygodnie będzie działać dobrze. Clomid - 40 tabletek 50mg - Cabergoline - 4 tabletki 1mg. Dla tych, którzy nie chcą "męczyć się" z mieszanką Cut - Stack SP Lab. będzie idealną i nie drogą opcją, bo kupując te trzy sterydy osobno, wydasz wielokrotnie więcej pieniędzy i uzyskasz takie same rezultaty.

Kupują razem