0
0
Porównanie towarów 0
99PLN
79PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 40mg/ml +5,4mg/ml
Składniki aktywne: Clenbuterol - 40 μg / ml Johimbina - 5,4 mg / ml
Producent: Sp Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Lipo Fire to spalacz tłuszczu na bazie wody, składający się z mieszanki chlorowodorku klenbuterolu i chlorowodorku johimbiny. Obie substancje są skuteczne w spalaniu tłuszczu, ale robią to na różne sposoby. Clenbuterol bezpośrednio stymuluje spalanie tłuszczu. Yohimbine blokuje receptory alfa-adrenergiczne, które spowalniają spalanie tłuszczu i działa w pewnych obszarach, gdzie te receptory są najbardziej obfite: biodra, talia i brzuch. Dlatego też Lipo Fire jest bardzo popularny wśród kobiet, ponieważ pomaga im zrzucić zbędne kilogramy we wszystkich problematycznych miejscach.

Dawkowanie i sposób przyjmowania

Cykl rozpoczyna się od niskiej dawki 0,5 ml, następnie stopniowo wzrasta do 2, a w połowie cyklu dawka jest ponownie stopniowo zmniejszana do 0,5 ml. To jest właśnie "zasada piramidy".

Zastrzyki powinny być wykonywane w pierwszej połowie dnia, jeśli będą wykonywane w drugiej połowie, prawdopodobnie trudno będzie zasnąć z powodu nadmiaru energii. Optymalny czas przyjmowania Lipo Fire to poranek, na pusty żołądek, przed treningiem. Zaleca się wstrzykiwanie tylko w dni treningowe, ponieważ tłuszcz jest uwalniany i najlepiej eliminowany z organizmu podczas energicznej aktywności fizycznej.

Zaleca się wstrzykiwanie tylko w dni treningowe.

Nie zaleca się przekraczania dawki 2 ml, gdyż wtedy skutki uboczne mogą być już niebezpieczne i mieć znaczący wpływ na procesy fizjologiczne w organizmie.

.

Wstrzyknięcie musi być wykonane za pomocą igły insulinowej, bezpośrednio w obszar, w którym chcesz usunąć tłuszcz. Pojedyncza dawka powinna być równomiernie rozłożona we wszystkich miejscach wstrzyknięcia.

Wprowadzenie wstrzyknięć powinno być wykonane igłą insulinową.

Standardowy przebieg suszenia z Lipo Fire to 2 tygodnie.

. Zaawansowana dieta i zalecenia treningowe

Dieta sprawi, że proces odchudzania będzie jeszcze bardziej efektywny. Ale nie bój się, nie ma potrzeby się głodzić. Trzymaj się odpowiedniej diety, zrównoważ swoją tkankę tłuszczową i wypełnij swoją dietę pokarmami białkowymi i ogranicz pokarmy węglowodanowe.

Skomponuj swój trening wokół cardio. Podczas stosowania Lipo Fire należy unikać forsownych ćwiczeń siłowych.

Skutki uboczne Lipo Fire

  .
 • Drgawki, szczególnie w pierwszych dniach
 • .
 • Napadowe pocenie się
 • Lęki, bezsenność
 • .
 • Czasami mdłości
 • .
 • Szybkie bicie serca
 • .

Ketotifen może pomóc w zmniejszeniu działań niepożądanych. Z nim, przebieg zażywania może wynosić 3-4 tygodnie.

Sól sodowa powinna być używana w celu zmniejszenia pocenia się, a izotoniki powinny być pite.

.

Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki, Lipo Fire można powtórzyć po 2 tygodniach przerwy.

Kupują razem