0
0
Porównanie towarów 0
1,110PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 fiolek (1 opakowanie)
Składniki aktywne: Somatropin (rDNA origin)
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Dany preparat jest produkowany przez mołdawską firmę SP Labs i jest syntetycznym hormonem wzrostu. Producent SP Labs zdobył dobrą reputację i jego produkcja jest bardzo popularna wśród sportowców. SP Tropin jest skutecznym preparatem, dzięki któremu możesz zwiększyć masę mięśniową oraz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

SP Tropin efekty

Leku jest zbudowany na bazie syntetycznej somatotropiny, uzyskiwanej za pomocą technologii rekombinacji. Dana substancja została opracowana w celu rozwiązywania niektórych problemów medycznych, ale z czasem znalazła szerokie zastosowanie w niektórych dyscyplinach sportowych.

SP Tropin posiada dokładnie te same właściwości jak i endogenny hormon wzrostu. Przypomnijmy, że tą substancję produkuje jeden z oddziałów przysadki mózgowej, a maksymalna szybkość jej wydzielania jest obserwowana w nowy.

Lek wywołuje ogromną ilość pozytywnych efektów na organizm. Zacznijmy od tego, że w naszym organizmie hormon wzrostu, pełni rolę jednego z najmocniejszych anabolików. Oprócz tego somatotropina pomaga spowolnić rozpad białek, co świadczy o aktywności antykatabolicznej. Stosując HGH(hormon wzrostu) firmy SP Labs można nie tylko budować masę mięśniową czy pozbywać się tłuszczu, ale również aktywować procesy przerostu włókien mięśniowych. W wyniku uzyskujemy większą ilość komórek w tkankach, które następnie można pompować. A więc można powiedzieć, że hormon wzrostu SP Tropin można kupić aby zwiększyć swój potencjał genetyczny. Nie mniej ważną cechą leku jest jego zdolność do poprawy jakości kości i tkanek łącznych. Ponadto można zauważyć znaczną poprawę pracy elementów więzadła stawowego.

Na tle tylu zalet hormonu wzrostu jest on prawie pozbawiony wad. Skutki uboczne mogą pojawić się tylko w wyniku nieprzestrzegania zaleceń. Przy pierwszym użyciu leku może pojawić się dyskomfort w stawach. Lecz dany skutek uboczny mija samodzielnie w ciągu kilku dni.

Jak przyjmować SP Tropin

Jeszcze niedawno, preparaty na bazie somatotropiny wykorzystywany był tylko przez profesjonalnych sportowców. Związane to było z ich wysoką ceną. Obecnie większość kulturystów-amatorów jest w stanie pozwolić sobie kupno hormonu wzrostu, ponieważ jego cena stała się dość przystępna.

Rzecz jasna, w chwili obecnej cena somatotropiny w dalszym ciągu jest dużo wyższa od ceny niektórych sterydów, ale już nie jest lekiem elitarnym. Okres stosowania hormonu powinien wynosić co najmniej 3 miesiące. Przy tym warto unikać zbyt długich cyklów, ponieważ wzrasta ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Ponieważ okres półtrwania substancji jest dość krótki, konieczne jest podawanie zastrzyków dwa razy dziennie. Przy tym dawka dzienna wynosi od 10 do 30 jednostek. Fanom sportu zalecamy ograniczenie dawek do 10-15 j. Danej ilość preparatu powinno wystarczyć dla uzyskania dobrych wyników. Również każdy nowy cykl warto rozpoczynać od 5 jednostek, po czym zwiększać dawkę.

Zauważmy, że cykl solo somatotropiny jest bardzo skuteczny w okresie redukcji. Jeżeli środek był kupowany w celu zbudowania masy mięśniowej, lepiej połączyć go z testosteronem (Cypionatem, Enantatem, Sustą) albo Boldenonem. W tym przypadku dawka testosteronu ma wynosić 500mg/tyg, a boldenonu - 600mg/tyg.

SP Tropin opinie

Znaleźć opinie o hormonie wzrostu SP Tropin jest bardzo proste. Wszystkie produkty tego labu są bardzo popularne, HGH nie jest wyjątkiem. Sportowcy wyróżniają dobrą jakość somatotropiny i bezpieczeństwo jej stosowania. Również często jest wspominana atrakcyjna cena.

Kupują razem

Etykiety: hgh