0
0
Porównanie towarów 0

SP Gonadotropin 1000 IU

76PLN
76PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 5 amp*1000 IU
Składniki aktywne: gonadotropina kosmówkowa
Producent: Sp laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
SP Gonadotropina 1000 I.U. jest naturalnym hormonem ludzkim występującym w łożysku kobiety w czasie ciąży. Aby uzyskać hCG w postaci preparatu, wykorzystuje się mocz kobiety ciężarnej, który jest oczyszczany w laboratorium. Gonadotropina ludzka w swoim działaniu jest podobna do hormonu luteinizującego, który jest prekursorem testosteronu.

Gonadotropina w swoim działaniu na organizm jest całkowicie podobna do hormonu luteinizującego. Podobnie jak hormon luteinizujący, gonadotropina sygnalizuje przysadce mózgowej zwiększenie produkcji testosteronu. Oprócz zdolności do zwiększenia produkcji testosteronu, poprawia jakość spermy i może sprawić, że drugorzędne cechy płciowe bardziej wyraźne zarówno u mężczyzn jak i kobiet. U kobiet, efektem działania gonadotropiny kosmówkowej jest zwiększenie produkcji progesteronu i przyspieszenie dojrzewania oocytów. Wspomaga również tworzenie się łożyska.

In vivo, ilość gonadotropiny kosmówkowej jest regulowana przez sprzężenie zwrotne w łańcuchu interakcji pomiędzy podwzgórzem, przysadką mózgową i jądrami. Brak hCG w organizmie prowadzi do zmniejszenia wielkości i funkcjonalności jąder. Sztuczne podawanie syntetycznego testosteronu i jego analogów daje znać układowi podwzgórzowo-przysadkowo-testykularnemu, że gonadoliberyna i produkcja gonadotropin są zbędne. W konsekwencji jądra tracą swoje funkcje i z czasem kurczą się.

Stosowanie i dawkowanie

Stosowanie gonadotropiny kosmówkowej w kulturystyce do celów anabolicznych zostało udowodnione, że jest nieuzasadnione. Co więcej, jego stosowanie może powodować problemy zdrowotne. Stymulacja produkcji testosteronu przez ten lek jest znacznie niższa niż przez syntetyczne formy testosteronu, a skutki uboczne są znacznie wyższe. W przypadku stosowania gonadotropiny w profilaktyce kurczenia się jąder, dawki wymagane do wywołania jej efektów anabolicznych są znacznie niższe niż dawki wymagane do wywołania jej efektów. W konsekwencji minimalizuje się ryzyko zdrowotne przy jednoczesnej maksymalizacji korzyści płynących z zastosowania leku. Gonadotropina kosmówkowa ma również zdolność do łagodzenia i eliminowania skutków ubocznych niektórych środków anabolicznych. Stosowanie leku jest dopuszczalne na etapie "wysychania" w celu zachowania masy mięśniowej. W przypadku długotrwałego kursu sterydów, HCG jest niezbędne do zapobiegania utraty funkcjonalności osi podwzgórze-przysadka-gonady. HCG nie jest zalecany do stosowania na PKT.

HCG można kupić w aptece bez recepty, jako zastrzyk podskórny lub domięśniowy. Lek musi być rozcieńczony wewnątrz ampułki specjalnym płynem dołączonym do produktu. Gonadotropina kosmówkowa musi być wstrzykiwana domięśniowo i jest szybko wchłaniana. Czas działania wynosi 5-6 dni.

Jeśli czas trwania leczenia sterydami anabolicznymi jest krótszy niż 5-6 tygodni, nie jest konieczne stosowanie HCG.

W przypadku dłuższego okresu stosowania AC lub przy stosowaniu wysokich dawek sterydów, HCG należy przyjmować raz w tygodniu w dawce 1000 j.m. Jeśli HCG nie był używany podczas ciężkiego kursu, zaleca się włączenie go do terapii po kursie. Podczas SCT należy stosować dawki 1000-3000 IU. Zastrzyki co 5 dni!

Dla profesjonalnych sportowców, którzy stosują sterydy anaboliczne niemal bez przerwy, zaleca się włączenie preparatu na stałe. Po 5 tygodniach stosowania preparatu należy zrobić 1-2 tygodniową przerwę.

Kupują razem