0
0
Porównanie towarów 0
167PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (1 fiolka)
Stężenie: 200 mg/ml
Składniki aktywne: cypionat testosteronu
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

SP Cypionate (200 mg/ml, 10 ml) to cypionat testosteronu od SP Laboratories (Mołdawia). Ma silne działanie anaboliczne, jak również androgenne, dlatego polecany jest wyłącznie dla mężczyzn do celów sportowych. Czas działania steroidów jest wydłużony, do 15-16 dni po zastosowaniu (semiejection - ok. 6-8 dni), dlatego w trakcie kursu nie są wymagane częste iniekcje.

Cypionate SP Laboratories jest istotny dla większości popularnych dziś dyscyplin. Podobnie jak jego odpowiedniki oparte na enanthate testosteronu, może być skutecznie stosowany w sportach siłowych (od podnoszenia ciężarów do kulturystyki), lub poza nim, aby zapewnić wyraźny przyrost masy mięśniowej i zwiększenie wytrzymałości i siły. Testosteron enanthate i cypionate estry są podobne: mają identyczne właściwości, zapewniają porównywalne wyniki, a nawet są uważane za wymienne.

SP Cypionate: Opis sterydu

.

Prawie wszystkie estry testosteronu zostały pierwotnie opracowane do użytku medycznego (od propionianu do enantanu). Nie straciły swojego leczniczego przeznaczenia, a dziś są aktywnie wykorzystywane w leczeniu mężczyzn i kobiet. Nawet Sustanon (mieszanka testosteronu) ma zastosowanie medyczne.

Innymi słowy SP Cypionate może być traktowany nie tylko jako silny doping sportowy, ale również jako wysoce ukierunkowany (do terapii substytucyjnej) produkt leczniczy. Wskazaniami do jego przepisywania mogą być: u mężczyzn - zaburzenia funkcji rozrodczych i niedorozwój płciowy, menopauza u mężczyzn i związane z nią objawy, przerost gruczołu krokowego, akromegalia; u kobiet - rak piersi lub jajnika, zaburzenia krwawienia z macicy, menopauza. Jakie efekty SP Cypionate ma dla sportowca? Stosowanie preparatu zapewnia widoczną poprawę: wzrost masy mięśniowej, wzrost poziomu siły, wzrost wydolności i wytrzymałości, zmniejszenie bólu stawów, poprawę regeneracji, efekt pompy oraz wzrost libido/apetytu seksualnego.

W organizmie SP Cypionate (cypionian testosteronu) działa jak naturalny hormon testosteronu, o działaniu anabolicznym i androgennym. Z drugiej strony jego stosowanie może wiązać się z szeregiem pozytywnych efektów, ale także z działaniami niepożądanymi, które nasilają się przy większych dawkach.

Ponieważ SP Cypionate może mieć skutki uboczne estrogenne (ze względu na aromatyzowanie substancji), jak również androgenne natury. Pierwsze z nich obejmują nadmierne zatrzymywanie płynów, nadciśnienie i objawy ginekomastii; te ostatnie obejmują trądzik, wzrost agresji, bardziej tłustej skóry i owłosienia męskiego wzorca.

Kobiety powinny być szczególnie uważne na wirylizację. Wirylizacja lub zespół wirylizacyjny to zespół objawów charakteryzujący się rozwojem cech męskich u kobiet w wyniku wzrostu aktywności androgenów (hormonów męskich).

Cypionate SP Laboratories jest opisywany przez wielu recenzentów jako silny produkt sterydowy. Jego stosowanie wiąże się ze znaczną poprawą w praktyce sportowej i niskim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Praktycznie nie występują żadne efekty, pod warunkiem, że przestrzegane są podstawowe zasady i wykonywany jest prawidłowy SCT.

SP Cypionat: Profil użycia

.

Produkt ten jest doskonałym wyborem do treningu siłowego i poprawy wytrzymałości. Łączy się dobrze z prawie każdym innym sterydem i wielu sportowców podjąć go w połączeniu z nandrolonu, metandienonu, drostanolonu, metenolonu, stanozolol, trenbolonu i innych leków wspomagających wydajność.

Dla celów sportowych zalecana dawka SP Cipionate jest rzędu 400-600 mg na tydzień (czyli odpowiednio 2-3 ml na tydzień). Zwykle wstrzykuje się go nie częściej niż 1-3 razy w tygodniu ze względu na jego długotrwałe działanie (zbyt częste iniekcje nie są konieczne do utrzymania optymalnego stężenia substancji czynnej).

Czas trwania kursu Cypionate SP Laboratories wynosi średnio około 8 pełnych tygodni. Po zakończeniu kursu obowiązkowo należy przeprowadzić SCT (terapia po kursie może obejmować tamoksyfen lub cytrynian klomifenu). Jeżeli przebieg jest długi, a dawki steroidów duże, może być konieczne zastosowanie farmakologii wspomagającej, w szczególności Provironu lub jego analogów, a w niektórych przypadkach gonadotropiny (Choragon lub jego analogi).

Przykłady kursów łączonych:

Z dekanianem nandrolonu i / lub metandienonu w celu zwiększenia masy mięśniowej i siły więcej. Ta silna kombinacja sterydów anaboliczno-androgennych, który jest prawie powszechnie uważany za klasyczny w sportach siłowych, ma potencjał, aby produkować dramatyczne wyniki. Dawki: testosteron około 500 mg na tydzień, nandrolon około 200-400 mg na tydzień, a metandienon około 30-50 mg na dzień.