0
0
Porównanie towarów 0
247PLN
197PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 75 mg/ml
Składniki aktywne: octan trenbolonu
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis
Trenbolon produkowany przez SP Laboratories (Mołdawia) jest silnym sterydem, który można łatwo kupić w Polsce na naszej stronie internetowej. Produkt jest godny uwagi ze względu na wysoką aktywność anaboliczną i silne właściwości androgenne, szybki, ale nie bardzo długi czas działania i szeroki zakres efektów, od spalania tłuszczu do zwiększenia siły.

Głównym obszarem jego zastosowania jest praktyka sportowa. Sportowcy w wielu różnych dyscyplinach mogą korzystać z takiego sterydu anabolicznego dla szybkiego i wysokiej jakości przyrostu masy mięśniowej, wzrost siły, lub pochylenia. Zakres efektów zapewnianych przez produkt obejmuje również inne ważne działania zwiększające wydajność w sporcie.

Trenbolone Acetate, jego skutki i właściwości

Składnikiem aktywnym w tym produkcie jest steryd, pierwotnie stosowany w praktyce weterynaryjnej. Podobno używano go do zwiększania masy i siły zwierząt. Dopiero później octan trenbolonu, podstawa produktu SP Laboratories, stał się znany w sporcie, w tym kulturystyce, i zaczął być regularnie używany przez sportowców do celów sportowych.

Właściwości Trenbolonu, który jest dostępny w naszym sklepie w Polsce, sprawiają, że jest to silny anaboliczny androgenny. Jego wskaźnik aktywności anabolicznej wynosi 400% endogennego testosteronu. W tym samym czasie wskaźnik aktywności androgennej osiąga 200% testosteronu, czyli bardzo dużo. Akcja nie jest zbyt długa, ale za to bardzo szybka (aktywność odczuwalna jest praktycznie od samego początku kursu). Czas działania wynosi od 1 do 3 dni.

Jaki jest efekt Trenbolonu 75, gdy jest on stosowany prawidłowo? Podczas jego stosowania obserwuje się następujące znaczące usprawnienia dla sportowca:

- Jakość i szybki przyrost mięśni;

- Efekt spalania tłuszczu;

- Zwiększenie poziomu wytrzymałości;

- Zwiększenie poziomu IGF i obniżenie poziomu kortyzolu;

- Zwiększone libido podczas kursu.

Ale należy pamiętać, że Trenbolon może mieć również skutki uboczne, a nie tylko pozytywne. Trenbolon wykorzystanie w szczególności ryzyko zmniejszenia ciała własnej produkcji testosteronu, co może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji dla sportowca. Ponadto, zaburzenia takie jak bezsenność, wyższe ciśnienie krwi, tłusta skóra, zwiększona agresja i pobudliwość, wypadanie włosów i trądzik są bardziej prawdopodobne do wystąpienia.

Z powodu znacznej aktywności androgennej Sp's, octan trenbolonu powinien być stosowany tylko przez mężczyzn; kobiety mogą doświadczyć efektów wirylizacji podczas przyjmowania go. Efekty wirylizacji obejmują zmiany kształtu męskiego ciała, owłosienie, zmiany jakości skóry, a nawet zmiany głosu.

Warunki przechowywania: są dość proste: utrzymuj produkt w temperaturze pokojowej i przechowuj go w ciemnym, suchym miejscu. To jest zwykle sposób, aby przejść.

Trenbolon Cycle 75?

W sportach, takich jak kulturystyka, lek ten jest ogólnie stosowany w celu osiągnięcia jakości wzrostu mięśni i siły, lub do suszenia. Jest on używany tylko przez mężczyzn. Kobiety nie stosują go ze względu na ryzyko wirylizacji (mogą pojawić się nieprawidłowości od zmiany głosu po trądzik i zmiany męskiego kształtu ciała).

Dla mężczyzn sportowców, dawka octanu trenbolonu około 50-100 mg co drugi dzień jest zalecane. Dawka większa niż ta lub zwiększona częstotliwość stosowania spowodowałaby zwiększone ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, a mniejsza dawka miałaby niewielki wpływ na sportowca. Dlaczego lek powinien być przyjmowany co drugi dzień? Ponieważ nie ma zbyt długiego czasu działania - od 1 do 3 dni po wstrzyknięciu.

Należy zauważyć, że kurs Trenbolon 75 jest prawie nigdy nie podjęte solo. Jest on najczęściej w połączeniu z innymi sterydami w celu uzyskania optymalnych wyników na koniec kursu. Z jakimi sterydami należy go łączyć? Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć - przyrost masy ciała, siły, wysuszenie lub coś innego - od twojej wiedzy i dostępnych środków finansowych.

Kurs octan trenbolonu i winstrol (stanozolol iniekcji) może być wybrany przez doświadczonych sportowców do pochylania. Jest to potężne połączenie utrata masy ciała, które może nie działa dla początkujących, ale które z pewnością daje wspaniałe rezultaty dla doświadczonych sportowców. Jakie są inne popularne kombinacje? Na przykład, z propionianem testosteronu. Ogólnie rzecz biorąc, wiele jest ograniczone tylko możliwościami i wyobraźnią sportowca.