0
0
Porównanie towarów 0

SP Sustanon 250mg/ml 10ml

137PLN171PLN
171PLN
137PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 250 mg/ml
Składniki aktywne: mieszanina estrów testosteronu, dekanian testosteronu 100 mg, fenylopropionian testosteronu 60 mg, izokapronian testosteronu 30 mg, propionian testosteronu 30 mg.
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Sustanon SP Laboratories to preparat sterydowy zawierający cztery estry testosteronu: dekanian testosteronu, izokapronian, fenylopropionian i propionian, o łącznym stężeniu 220 mg na ml. Jego cechą wyróżniającą jest długotrwały i jednocześnie dość równomierny efekt po iniekcji (wysoki poziom testosteronu utrzymuje się przez większość okresu aktywności, tj. do 3 tygodni).

Sustanon (220mg/ml) jest produktem szeroko stosowanym przez sportowców. Może być skutecznie stosowany w wielu dyscyplinach, takich jak kulturystyka, podnoszenie ciężarów oraz innych dyscyplinach siłowych i wytrzymałościowych. Jest on stosowany głównie do budowania masy mięśniowej szybko, ale także dla jego zdolności do poprawy siły, wytrzymałości, apetytu, a nawet libido / seksualnej wydajności.

SP Sustanon: właściwości sterydów

Tego produktu nie można kupić w drogerii, ale jest on szeroko dostępny w naszym sklepie za rozsądną cenę. Pierwszy produkt tego typu został wydany w drugiej połowie ubiegłego wieku. Mieszanka kilku testosteronów została opracowana w celu zapewnienia przedłużonego działania hormonu. Został wyprodukowany wyłącznie do celów medycznych, z szerokim wachlarzem wskazań do jego stosowania (od zaburzeń układu płciowego po stymulację anabolizmu białek u pacjentów).

Nie powinno być zaskoczeniem, że pierwsze analogi nowoczesnego SP Sustanon szybko znalazł drogę do pola poza tradycyjnej medycyny, w szczególności w praktyce sportowej. Testosteron zawierające zastrzyki zawsze były w doskonałej popytu ze względu na ich nieodłączne skutki. Mieszanki estrów testosteronu w ogóle wydają się być specjalnie zaprojektowane dla kondycji sportowców.

SP Sustanon, jeśli prawidłowo zbudowany, pomaga budować masę mięśniową w krótkim czasie, poprawia sprawność fizyczną i umysłową, a także zwiększa wytrzymałość i poziom siły użytkownika. Zaobserwowano również inne korzystne efekty: zwiększenie apetytu, poprawę sprawności seksualnej, złagodzenie bólu stawów (dzięki lepszemu smarowaniu) oraz wzmocnienie układu kostnego, co jest zawsze ważne dla sportowców ciężko trenujących.

Niektórzy przyjmują go jako środek wzmacniający apetyt i mięśnie.

Niektórzy ludzie martwią się o to, czy powinni kupić SP Sustanon lub PharmaSust 300, czy też powinni rozważyć podobny steryd od innego producenta. Jeśli i Ty nie możesz się zdecydować, polecamy przestudiowanie recenzji, które znajdziesz zarówno bezpośrednio w samym sklepie, jak i na forum. Na to i wiele innych pytań szybko odpowiedzą Państwu nasi doświadczeni konsultanci, w tym zawodowy kulturysta.

Sustanon SP Laboratories (Mołdawia) jest podobno sterydem roboczym, co potwierdzają również wyniki badań. Poprawa jest odczuwalna już na początku kursu i dopiero potem postępuje. Może mieć skutki uboczne (estrogenne lub androgenne skutki uboczne są możliwe u mężczyzn, kobiety mogą doświadczyć maskulinizacji), ale ryzyko jest niskie, jeśli zalecenia są przestrzegane.

Zamkniętą fiolkę sterydu należy przechowywać po zakupie, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych, w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż temperatura pokojowa (nie przekraczającej 25 stopni Celsjusza).

Kurs dla sportowców SP Sustanon

Dla sportowców, to steryd złożony jest zazwyczaj w połączeniu z innymi anabolikami sterydów i androgenów, aby osiągnąć optymalne wyniki. SP Sustanon działa dobrze z szerokiej gamy produktów, od tabletek metandienonu (Danabol lub podobne) do stanozolol w formie iniekcji (Winstrol lub podobne).

Wybór farmakologii złożonej jest sprawą indywidualną, zależną w dużej mierze od poziomu sprawności i preferencji sportowca. Na przykład, jeśli Twoje główne cele to maksymalizacja masy mięśniowej i zyski siły, to połączenie dekanianu nandrolonu i metandienonu, który jest uważany za klasyczny kurs (Sustanon jest głównie zalecane dla doświadczonych podnośników, którzy nie mieli jeszcze żadnego wcześniejszego doświadczenia z sterydami), byłby właściwym wyborem.

Course of use of Sustanon SP Laboratories trwa około 6-8 pełnych tygodni, ponieważ dla większości sportowców jest to optymalny czas stosowania pod względem wyników i nie jest związany z podwyższonym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Zalecane są dawki około 250-500 (750) mg na tydzień (odpowiednio 1-2 (3) ml produktu). 

Kupują razem

Etykiety: 250 мг\мл.