0
0
Porównanie towarów 0

Sustandrol 250mg

182PLN
182PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 amp
Stężenie: 250 mg/ml
Składniki aktywne: mix estrów testosteronu
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Kupiłem na tej stronie. Bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem Sustandrol i Turinabol. W ciągu 10 tygodni przytyłem 10 kg. mięśnie. Bardzo go polecam.


Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Sustandrol (Sustamed 250) - sustanon bałkan Pharma jest to mieszanina czterech(krótkich i długich) estrów testosteronu, które stopniowo włączają się do pracy, zapewniając bardziej stabilne stężenie substancji we krwi niż inne środki zawierające testosteron. Sustandrol lub omka balkan pharma jest jednym z najpopularniejszych sterydów w sportach siłowych. W szczególności w trójboju siłowym, inaczej mówiąc, w powerliftingu, ponieważ pozwala uzyskać znaczny wzrost siły w ciągu jednego cyklu.

Również Sustanon Bałkan jest stosowany w kulturystyce podczas cyklów na masę. Niektórzy kulturyści wykorzystują sustamed podczas redukcji, ponieważ posiada mniej wyraźne estrogenowe skutki uboczne niż enantat czy cypionat.

Sustandrol cykl, dawkowanie

Na cyklu można używać solo, tzn tylko jeden środek, jak i w połączeniu z innymi lekami. Klasycznym schematem budowy cyklu jest połączenie androgenów, czym jest Sustanon bałkan oraz anabolików. Na przykład, sustamed dobrze łączy się z nandrolonem dekanatem czy fenyl propionatem, stanozololem, boldenonem czy trenbolonem.

Podobne kombinacje pozwalają zmniejszyć częstotliwość występowania skutków ubocznych oraz zwiększyć skuteczność cyklu. Często miksy na bazie sustanonu zawierają w sobie miksy z 3-4 środków.

Zazwyczaj sust bałkan jest podawany 1-2 razy w tygodniu po 250-500mg. Naszym zdaniem, najbardziej optymalnym schematem będzie podawanie go raz na 3-4 dni. Cykl zazwyczaj trwa 6-8 tygodni. Terapia pocyklowa zawiera tamoxifen albo klomifen i rozpoczyna się 3 tygodni po ostatniej strzale. Również można dodać booster testosteronu, trubulis i inne. Jeżeli cykl trwa ponad 8 tygodni, może być koniecznym stosowanie gonadotropiny(HCG) w celu aktywacji łuku podwzgórze-przysadka-jądra.

Sustamed skutki uboczne

Sustamed, jak i inne testosterony hamują produkcję własnego testosteronu. Również konwertuje się w estrogeny, co może prowadzić do wystąpienia działań niepożądanych, takich jak zatrzymywanie płynów, trądzik, podwyższone ciśnienie krwi oraz ginekomastia. Aby uniknąć skutków ubocznych, na cyklu może być konieczne wykorzystanie inhibitorów aromatazy, na przykład anastrozolu.

Gdzie kupic Sustandrol, cena

Sustandrol (Sustamed), w najlepszej cenie w Polsce, możesz kupić składając zamówienie w naszym sklepie internetowym.

Na rynku można również spotkać i tańsze wersje sustanonu, lecz ze względu na ogromną popularność danego środka jest często fałszowany. Tylko my możemy zagwarantować, że zakupisz oryginalny preparat. Opinie na temat naszej pracy mówią same za siebie.

Również zapewniamy naszym klientom bezpłatną konsultację dot. użytkowania i łączenia sustanonu od Bałkana.

Kupują razem