0
0
Porównanie towarów 0

SP Supertest 450mg

179PLN224PLN
224PLN
179PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 1 fiolka (10ml)
Stężenie: Octan testosteronu 32 mg. Propionian testosteronu 73 mg. Fenylopropionian testosteronu 73 mg. Testosteron Cypionate 125 mg. Dekanian testosteronu 147 mg.
Składniki aktywne: 450 mg/ml
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Czym jest Supertest 450?

SP Laboratories Supertest 450 - 5  różnych estrów testosteronu o różnym stopniu inkluzji i półtrwania w jednym produkcie! 450mg substancji czynnej na ml.

  • Test octanu  32 mg.

  • Test propionianu 73 mg.

  • Test fenylopropionianu 73 mg.

  • Test cypionate 125 mg.

  • Test decanoate  147 mg.

Supertest 450 może być ściśle porównany z Sustanonem. Podobieństwo w działaniu na organizm, oraz obecność dwóch podobnych estrów. Główna różnica polega na tym, że Supertest 450 SP nie ma "dołów hormonalnych", co jest jego największą zaletą, a także na tym, że posiada estry octanu i cipionianu.

Dlaczego warto kupić SP Supertest 450

  • Startup w  minuty po wstrzyknięciu

  • Płynne przejście z krótkiego na długi ester pozwala na utrzymanie stabilnego "roboczego" stężenia testosteronu w organizmie.

  • Oszczędności rzędu 30-40%. W fiolce 10ml, zasadniczo równowartość zawartości 2 fiolek każdego innego testosteronu. Wystarczająco dużo, aby starczyło na długi czas.

  • Super jakość od SP Lab

  • Mocny wpływ na procesy anaboliczne w organizmie

Supertest 450 zastosowanie, cykl, opinie

Supertest 450   jest najbardziej "długotrwały" pod względem czasu trwania efektu. Po 1 zastrzyku, produkt będzie działał przez prawie miesiąc. Dlatego nie zaleca się rozpoczynania krótkich kursów Supertestu trwających do 10 tygodni.

Kurs Supertestu 450  powinien trwać 10  tygodni, aby w pełni uświadomić sobie efekty działania produktu. W ten sposób można osiągnąć efekt synergii z tym produktem i poprawić wyniki kursu.

Supertest skutki uboczne, terapia po kursie

Supertest podlega aromatyzacji tak jak każdy inny testosteron, więc  jeśli planujesz kurs na Supertest, powinieneś zacząć przyjmować anastrozol, aby zrównoważyć skutki uboczne związane  z konwersją SP Supertest do estrogenów.

Obowiązkowe stosowanie gonadotropiny 3 tygodnie przed końcem kursu. Podawanie gonadotropin należy rozpocząć wraz z ostatnim wstrzyknięciem supertestu.

Leki SCT należy dobrać w zależności od tego, z którym lekiem połączono supertest. Jeśli nie nandrolony lub trenbolonu były używane na kurs  następnie tamoxifen byłyby główne preps dla SCT.