0
0
Porównanie towarów 0

SP Parabolan 100 mg/ml

249PLN311PLN
311PLN
249PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 100 mg/ml
Składniki aktywne: tren hexahydrobenzylcarbonate
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

SP Labs Parabolan jest stosunkowo młody steryd. Ale w kulturystyce i powerlifting jest jednym z ulubionych leków, a nie bez powodu, nie bez powodu. Parabolan jest silny, androgenne steryd, który również ma wysoką jakość anaboliczne. Jego osobliwością jest to, że w przeciwieństwie do innych wysoce androgenne sterydy, to nie aromatyzuje. Aktywny składnik leku nie przekształca się w estrogeny, dzięki czemu osoba podnosząca ciężary nie musi walczyć z wysokim stężeniem estrogenów we krwi i zjawiskami feminizującymi. Ten, kto używa Parabolan również wie, że nie ma gromadzenia się wody w tkankach. Te właściwości sprawiają, że Parabolan wybitny steryd dla przygotowania do zawodów. W połączeniu z dietą wysokobiałkową jest bardzo skuteczny w tej fazie. Jeśli niski procent tłuszczu został już osiągnięty poprzez dietę niskobiałkową, Parabolan daje sportowcowi ogromną twardość mięśni.

Wysokie działanie androgenne SP Labs Parabolan zapobiega ewentualnemu syndromowi przetrenowania, przyspiesza regenerację, a jednocześnie sprawia, że mięśnie wyglądają na pełne, męskie i o ostrym zarysie. Parabolan daje tych, którzy biorą go niezwykły wzrost siły, co jest szczególnie wyraźne, gdy biorąc Parabolan w połączeniu z Oxandrolone. Ponieważ Parabolan nie pobiera wody, nie ma nagłego przyrostu masy ciała, ale jest zysk jakości mięśni. Sportowcy, którzy biorą Parabolan na kilka tygodni zgłosić ogólną poprawę twardości mięśni bez diety. Parabolan jest szczególnie dobry w połączeniu z Winstrol długo działające i daje lifter wyraźny wzrost w solidne, wysokiej jakości mięśni ton wraz z ogromnym zyskiem w strength.

PSP Labs Parabolan

SP Labs Parabolan nie jest octanowa wersja trenbolanu, i teoretycznie nie jest możliwe, aby wstrzyknąć tyle. Większość zawodników wstrzykuje go co najmniej dwa razy w tygodniu. Są sportowcy, którzy w ostatnich 3 do 4 tygodni przed zawodami wstrzykują sobie dwie ampułki dziennie. Dawka dla większości ludzi wynosi 300 mg na tydzień, co odpowiada trzem fiolkom na tydzień. Doświadczenie pokazuje, że najlepsze wyniki osiąga się stosując dawkę jednej ampułki 100-miligramowej co 2 do 3 dni. Bardzo skuteczny jest zestaw 100 mg Parabolan co 2 dni + 50-100 mg Winstrol co drugi dzień, lub 50 mg Testosteron Propionate codziennie. Sportowcy zainteresowani silnym szybkim przyrostem masy często używają 30 mg metanu dziennie, jak również, podczas gdy ci, którzy są zainteresowani w bardziej jakości i siły chętnie dodać 25 mg oxandrolone dziennie.

SP Labs Parabolan nie jest sterydem dla rocznego kursu, jak to jest dość toksyczne. Czas stosowania powinien być ograniczony do maksymalnie 8 tygodni. Parabolan został znaleziony, aby być przede wszystkim obciążenie nerek, a nie wątroby. Sportowcy biorąc go w dużych dawkach i przez kilka tygodni często zgłaszają niezwykle ciężkie ciemnienie moczu. W skrajnych przypadkach w moczu może pojawić się nawet krew, co jednoznacznie wskazuje na uszkodzenie nerek. Osoby biorące Parabolan powinny pić dodatkowe 3 litry wody dziennie, jak to pomaga przepłukać nerki. Ponieważ Parabolan nie powoduje retencji wody i soli, wzrost ciśnienia krwi jest rzadki. Co ciekawe, trądzik i wypadanie włosów są bardzo rzadkie, powodem jest najwyraźniej to, że aktywny związek chemiczny leku nie jest przekształcany w dihydrotestosteron. Jak lek jest przerwany, jest wyraźny spadek siły, podczas gdy zbudowane mięśnie są zachowane na dłużej. Ponieważ Parabolan zmniejsza endogennej produkcji testosteronu, zaleca się stosowanie leków stymulujących testosteron na koniec kursu leku.

Nowicjusze do kursów sterydów nie powinny korzystać z Parabolan. To samo dotyczy kobiet. A jednak istnieje wystarczająca liczba sportowców biorąc Parabolan. Przede wszystkim dotyczy to zawodniczek wielkich sportów, które są w fazie przygotowań do zawodów. Kobiety, które przyjmują nie więcej niż 1 ampułkę tygodniowo i ograniczają jej przyjmowanie do 4 do 5 tygodni, mogą uniknąć lub zminimalizować skutki wirylizacji.

W odniesieniu do opakowania, parabolan był dostępny w ampułkach 1ml, każda ampułka zawierała 100 mg substancji czynnej. Czas półtrwania tego estru trenbolonu był znacznie dłuższy niż octanu; zakładając, że łańcuch estrowy produktu zawierał 7 atomów węgla, można by przypuszczać, że zgodnie z tym wskazaniem, parabolan był blisko enanthate testosteronu. Zwykle stosowano 200-300 ml zastrzyków parabolanu (2-3 ampułki) co 3-4 dni.