0
0
Porównanie towarów 0
78PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 100 mg/ml
Składniki aktywne: testosteron propionate
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Propionate SP Laboratories to produkt sterydowy o silnym działaniu anabolicznym i androgennym o szybkim działaniu. Aktywnym składnikiem jest tutaj propionian testosteronu, który pozostaje do dziś jednym z najbardziej popularnych i skutecznych estrów testosteronu dostępnych.

Ten steryd jest głównie używany przez sportowców (aby osiągnąć wzrost mięśni lub nawet do wysuszenia), ale może również mieć pewne zastosowania medyczne. Testosteron zawierające zastrzyki podobne do niego są rutynowo przepisywane na zaburzenia układu płciowego w raka i innych chorób.

SP Propionate (100mg/ml, 10ml): opis

Efekty tego produktu są zróżnicowane pod względem poprawy, jaką wywołuje. Nie tylko mogą one pomóc w budowaniu wysokiej jakości masy mięśniowej, ale mogą również pomóc w spalaniu tłuszczu, a nawet poprawić elastyczność (więzadeł, stawów, kości, itp.). Jednak ze względu na silne właściwości androgenne, polecany jest głównie dla mężczyzn. Kobiety, które wykonują te zastrzyki, narażają się na ryzyko rozwoju maskulinizacji. Jest to rozwój i gromadzenie się męskich cech u kobiet, takich jak szorstki głos.

Propion

SP Propionate zatrzymuje mniej wody w porównaniu do preparatów opartych na długich estrach testosteronu, dzięki czemu zapewnia lepszy przyrost masy mięśniowej. Inne wyniki to poprawa wytrzymałości i poziomu siły, lepsza definicja i gęstość mięśni, a nawet silniejsze libido podczas kursu.

Propionian jest stosunkowo bezpieczny i skuteczny, ale udowodniono również, aby zwiększyć siłę i wytrzymałość osób biorących go.

Jest to stosunkowo bezpieczny steryd dla mężczyzn, tak długo, jak dawki i czas trwania użytkowania nie są nadużywane. Działaniom niepożądanym, które mogą wystąpić podczas stosowania SP Propionate, można zazwyczaj łatwo zapobiec lub przynajmniej je zminimalizować, bez poważnych konsekwencji. Nie ma wyraźnego działania toksycznego na wątrobę. Terapia po kursie jest obowiązkowa na zakończenie kursu.

Jakie specyficzne efekty uboczne może powodować SP Propionate? Możliwe działania niepożądane obejmują zaburzenia estrogenowe w wyniku aromatyzacji (zwiększone ciśnienie krwi, zatrzymanie płynów, ginekomastia u przedwcześnie dojrzałych mężczyzn), zmniejszenie produkcji testosteronu oraz androgenne działania niepożądane (takie jak trądzik). Skargi na dyskomfort lub bolesne zastrzyki są dość rzadkie.

Zgodnie z opiniami JV, Propionate jest sterydem roboczym, który powinien być brany pod uwagę nie tylko przez początkujących, ale również przez doświadczonych podnosicieli. Jest to dobry wybór dla początkujących, ponieważ jest to stosunkowo nieszkodliwe, gdy przestrzegać zaleceń, a jednocześnie daje zauważalne rezultaty. Dla doświadczonych profesjonalistów, działa świetnie w połączeniu z praktycznie każdym sterydem, od turinabol do trenbolonu.

Warunki przechowywania Propionate z SP Laboratories (Mołdawia): suche i całkowicie ciemne miejsce przechowywania, ponieważ ekspozycja na światło i wilgoć może mieć negatywny wpływ na jakość iniekcji; temperatura pokojowa nie przekraczająca 25 stopni; dla ostrożności zaleca się również przechowywanie go poza zasięgiem zwierząt lub dzieci.

Cykl Propionate SP Laboratories

Produkt ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sportowców. Podobnie jak jego odpowiedniki na bazie testosteronu, Propionate może być skutecznie stosowany w leczeniu menopauzy u mężczyzn, niedoczynności tarczycy, niedorozwoju seksualnego (w celu stymulowania rozwoju drugorzędnych, a nawet pierwszorzędnych męskich cech płciowych), raka gruczołu sutkowego, dysfunkcji metrorrhagia i menopauzy u kobiet.

Dla sportowców zalecane są dawki SP Propionate rzędu 100 mg, z częstotliwością stosowania co drugi dzień lub co trzeci dzień. Kurs stosowania może efektywnie trwać do 6-8 tygodni. Przy dłuższym czasie trwania lub dawkach istnieje ryzyko, że skutki uboczne sterydów mogą być bardziej widoczne.

Obliczenie, ile leku jest potrzebne dla danej dawki nie jest na ogół trudne, ponieważ ma wygodne stężenie substancji. Na przykład, będziesz potrzebował dokładnie 1ml dla zalecanej dawki 100mg lub 0,5ml dla dawki 50mg.

Propionate jest używany częściej w kombinacji kursów niż jako solo sterydów, chociaż może uzyskać dobre wyniki, nawet gdy używany samodzielnie. Niektóre przykłady kombinacji są: z stanozolol dla chudego, z turninabol lub boldenone dla jakości wzrostu mięśni, z nandrolonu lub trenbolonu dla znacznego wzrostu masy mięśniowej.

Stosowanie SP Propionate ma swoje własne przeciwwskazania. Produkt ten nie jest zalecany w przypadku raka prostaty, ginekomastii, a w celach leczniczych powinien być stosowany z ostrożnością u młodych kobiet i mężczyzn poniżej pełnoletności (z odsłoniętymi obszarami wzrostu kości).