0
0
Porównanie towarów 0
342PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 amp
Stężenie: 100 mg/ml
Składniki aktywne: Methenolone Enanthate
Producent: Balkan Pharmaceuticals
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Primobol - jest to nazwa rynkowa sterydu iniekcyjnego produkowanego przez firmę Balkan Pharmaceuticals, którego składnikiem aktywnym jest enantan methenolonu.

Primobolan Balkan jest dostępny w dwóch wersjach:

Iniekcyjny - ampułki po 1 ml po 100 mg substancji aktywnej w każdej, a od niedawna prima balkana jest dostępna również w fiolkach i tabletkach (50mg).

(Jeśli chodzi o opis Primobolu w tabletkach, możesz przeczytać jego opis, klikając w ten link).

Primobolan Bałkan można śmiało nazwać “sterydem elitarnym”. Wskazuje na to bezpośrednio jest cena. jest jednym z najdroższych sterydów nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Cena primobol za jedną ampułke w naszym sklepie internetowym wynosi ok 7 dolarów za sztukę. Choć przeciętnie ceny na rynku są znacznie wyższe.

Dlaczego cena primy bałkan jest znacznie wyższa niż innych sterydów?

Polityką cenową w świecie farmakologii rządzi następująca reguła: im lek jest bezpieczniejszy, tym jest droższy.

Primobolan efekty

Primobolan Balkana jest uważany za najbezpieczniejszy steryd na świecie. Przy aktywności anabolicznej wynoszącej ok 88% od testosteronu i blisko 44% aktywności androgennej, methenolon nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych.

Dany steryd nie aromatyzuje się, tzn można nie obawiać się za ginekomastię, lek również nie zatrzymuje wody w organizmie. Preparat nie jest toksyczny dla wątroby(dotyczy to tabletek jak i formy iniekcyjnej).

Jeżeli portfel na to pozwala, zazwyczaj prima jest rekomendowana na pierwszy cykl sterydowy.

Ze względu na brak skutków ubocznych Primobol Bałkan jest powszechnie stosowany przez kobiety.

Środek jest stosunkowo słaby. Jeżeli porównamy primę z takim potworem jak metanobol, to jest moc będzie 4 razy słabsza niż od metki. Możliwe skutki uboczne methandienonu często przerażają początkujących, dlatego wielu sięga po primę.

Prima Balkan opinie

Kupując primobolan Bałkana i bazując na niej swoje cykle można oczekiwać następujących efektów:

  • Niewielki wzrost najwyższej jakości masy mięśniowej do 3kg.
  • Zwiększa definicję, mięśnie stają się bardziej nabite.
  • Wzrost siły
  • Pomaga utrzymać zdobytą masę mięśniową(mostek pomiędzy cyklami sterydów albo w okresie redukcji)

Primobol(Primobolan) cykl

Jak już wcześniej wspominaliśmy, kurs bazujący na primobolanie solo jest najbardziej odpowiedni dla osób początkujących, którzy chcą spróbować sterydy po raz pierwszy, ale boją się możliwych skutków ubocznych.

Drugą hipostazą primobolanu jest zastosowanie go na redukcji. Zastosowanie danego sterydu pozwoli uniknąć spadku masy mięśniowej podczas diety niskokalorycznej oraz nada mięśniom twardość i definicję. Okres półtrwania preparatu z organizmu wynosi blisko 5-7 dni. Po 14 dniach przestaje działać całkowicie.

Zazwyczaj steryd stosuje się solo(bez innych sterydów) w dawce 400mg tygodniowo. Ponieważ środek jest dość słaby mniejsze dawki nie mają sensu.

W celu zwiększenia masy mięśniowej Primę można łączyć z innymi sterydami. Na przykład nandrolony, methandienone, testosteron czy sustanon. Podczas redukcji łączy się ze stanozololem w formie iniekcyjnej.

Terapia pocyklowa(PCT) po cyklu Primobolanu Solo zaczyna się 2 tygodni po ostatniej iniekcji.

Primobolan dla kobiet

Primobolan można uznać za środek idealny dla kobiet.

Dawki primobolanu dla kobiet wynoszą 150-200 mg tygodniowo. Czas trwania cyklu wynosi 6-7 tygodni.

Kupić Primobolan Bałkan w najlepszej cenie można w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy oryginalność sprzedawanego przez nas preparatu.

Kupują razem