0
0
Porównanie towarów 0
159PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 1 fiolka (10ml)
Stężenie: 100 mg/ml
Składniki aktywne: Drostanolone di-propionate
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Masterone 10ml to skuteczny steryd (składnik aktywny to Drostanolone). Ten steryd produkowany przez SP Laboratories jest wysoko ceniony przez wielu sportowców, ponieważ jego efekty obejmują ulepszenia takie jak: zwiększenie wydajności siłowej, zwiększenie gęstości mięśni, a nawet efekt spalania tłuszczu.

Masterone zastrzyki mogą być skutecznie wykorzystywane w praktyce sportowej.

Masterone iniekcje przez SP może być skutecznie stosowany w praktyce sportowej, zwłaszcza w kulturystyce, powerlifting i innych dyscyplinach. Preparat cieszy się dużym zainteresowaniem w wielu nowoczesnych dyscyplinach sportowych i jest regularnie stosowany przez sportowców w celu uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększenia siły bez przybierania na wadze.

Masteron (Drostanolone) i jego działanie

Składnik aktywny w produkcie, Drostanolone Dipropionate, jest pochodną Dihydrotestosteronu. Jest to steryd o umiarkowanej aktywności anabolicznej i wyraźnych właściwościach androgennych. Jego działanie po użyciu jest wystarczająco szybkie, ale efekt jest krótkotrwały. Czas działania steroidu wynosi około 2-3 dni po podaniu ostatniej dawki. Z tego powodu zwykle stosuje się go co 2 lub 3 dni.

Należy zauważyć, że Drostanolone, na którym opiera się Masteron i wiele innych nowoczesnych preparatów, miał pewne zastosowanie medyczne. W szczególności był on stosowany w leczeniu raka piersi u kobiet. Jednak obecnie steryd ten prawie nigdy nie jest stosowany w praktyce medycznej (jego głównym obszarem wykorzystania jest sport, gdzie jest regularnie stosowany w celu poprawy wydajności i kondycji).

Co sprawia, że zastrzyki Masterone (Drostanolone) są tak dobre, że sportowcy regularnie je stosują? Dlaczego, oczywiście, z powodu jego skutków. Przyjmowanie tego produktu promuje całą serię ulepszeń, które w różnym stopniu są znaczące dla sportowca:

Iniekcje tego leku mają szereg skutków dla ciała sportowca

- Zwiększa gęstość mięśni;

- ma działanie spalające tłuszcz;

- ma działanie spalające tłuszcz;

- Zwiększa poziom wytrzymałości;

- Ma działanie antyestrogenowe.

Powinniśmy jednak zwrócić uwagę, że Masterone, który jest dostępny w naszym sklepie w Republice Białorusi może wykazywać nie tylko korzystne, ale również skutki uboczne. Podczas jego stosowania istnieje ryzyko wystąpienia androgennych skutków ubocznych, takich jak trądzik, utrata włosów na głowie i nadmierny wzrost włosów na twarzy i ciele. Zmniejszenie produkcji testosteronu może również wynikać ze stosowania produktu.

Z drugiej strony jego zastrzyki nie powodują estrogenowe skutki uboczne (ginekomastia, retencja płynów i wzrost tkanki tłuszczowej) i toksyczność wątroby Drostanolone jest praktycznie nieistniejące.

Ważne jest, że Masterone 100 (Drostanolone) powinien być używany tylko przez mężczyzn do celów sportowych; kobiety, które dbają o ich wygląd i zdrowie nie powinny go używać, przynajmniej nie w takim stopniu, w jakim robią to sportowcy. Kobiety sportowcy mogą nadal być w stanie używać go do rozwoju ich sprawności, ale tylko w małych dawkach w regionie 25 mg raz na trzy dni. W przeciwnym razie może dojść do wirylizacji.

Warunki przechowywania: anabolik powinien być przechowywany w suchym i ciemnym miejscu; trzymać go z dala od zwierząt domowych i z dala od dzieci.

Jak przyjmować Masteron?

Masteron może być skutecznie stosowany w sporcie w celu uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej i / lub zwiększenia siły. Formuła ta może być stosowana w wielu różnych dyscyplinach sportowych. Może przynieść doskonałe rezultaty w kulturystyce, a także w hokeju, lekkoatletyce i np. w sztukach walki.

Dla mężczyzn, zalecana dawka Masterone jest do 500 mg/tydzień (zwykle 300-500 mg/tydzień). Jeśli nie masz pewności co do właściwej metody zażywania go dla siebie, możesz skorzystać z porady doświadczonego specjalisty. Taką poradę można uzyskać na forum.

Powinniśmy zwrócić uwagę, że kurs Masterone jest w większości przypadków używany w połączeniu z innymi sterydami, innymi słowy, nie jest często używany solo. Z jakimi anabolikami i androgenami należy go łączyć? Wybór nie jest mały, a zależy przede wszystkim od celów, doświadczenia i finansów sportowca.

Dla szczupłych sportowców możliwe jest połączenie stosowania Masteron 100 i steryd stanozolol w formie iniekcji. Jest to skuteczny kurs, ale należy uważać na więzadła i stawy i nie przesadzać, aby uniknąć uszkodzeń. W przeciwnym razie, skutki uboczne są mało prawdopodobne, tak długo, jak nie nadużywać sterydów.

Połączone wykorzystanie tego AAS i propionian testosteronu lub turinabol jest również skuteczne. Możliwych kombinacji dla kursów łączonych jest wiele i prawie wszystko jest ograniczone tylko przez wyobraźnię i priorytety zawodnika. Dla uzyskania masy mięśniowej należy łączyć z niektórych sterydów, dla beztłuszczowej masy mięśniowej z innymi, dla rozwoju siły z innymi, i tak dalej.

Kupują razem