0
0
Porównanie towarów 0

SP Equipoise 200 mg (Boldenone)

124PLN156PLN
156PLN
124PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 10 ml (fiolka)
Stężenie: 200 mg/ml
Składniki aktywne: boldenone undecylenate
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

Equipoise jest sterydem narkotyków, których nazwa stała się prawie nazwa gospodarstwa domowego, tak bardzo, że wielu sportowców jak to. Jest on produkowany pod marką SP Laboratories (Mołdawia), która ma dobrą reputację w produkcji sterydów roboczych, i jest stosowany głównie w praktyce sportowej jako środek dopingujący (w celu zwiększenia masy mięśniowej, poprawy apetytu, i nie tylko).

W swoich właściwościach Equipoise (Boldenona-E) jest stosunkowo silny steryd anaboliczny z umiarkowaną do niskiej aktywności androgennej. Zwykle nie powoduje androgennych skutków ubocznych, więc jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. U kobiet-sportowców prawie nigdy nie występuje zjawisko maskulinizacji (rozwój cech męskich, np. szorstkość głosu u kobiet), co jest bardzo cenione przy stosowaniu się do zaleceń.

Equipoise: skutki działania leku

.

Składnik aktywny tutaj jest boldenone undesylenate. Jest to najbardziej popularna forma sterydu (można również znaleźć octan boldenonu lub propionian), która ma bardzo długotrwały efekt na użytkownika. Boldenone jest na rynku od drugiej połowy ubiegłego wieku. Początkowo produkowany był do celów weterynaryjnych (dla poprawy apetytu i wzmocnienia organizmu zwierząt), ale dzięki swoim właściwościom stał się ostatecznie najpopularniejszy w sporcie.

Equipoise jest doskonałym produktem kombinacyjnym, łączy się z prawie każdym innym sterydem, dlatego jest regularnie stosowany w pakietach w treningach siłowych (z testosteronem, metandienonem, sustanonem itp.).

Equipoise jest doskonałym produktem kombinacyjnym.

Wyniki zastrzyków Equipoise z SP Laboratories to przede wszystkim przyrost masy mięśniowej (przyrost mięśni nie jest szybki, ale jest jakościowy), a także wzrost siły i wytrzymałości. W trakcie jego trwania występują efekty w postaci zwiększonego apetytu, poprawy sprawności umysłowej i fizycznej, transportu tlenu oraz żylności mięśni (strumień żylny).

Equipoise nie ma praktycznie żadnych skutków ubocznych. Jest tylko łagodnie aromatyzowany i nie wykazuje wyraźnej aktywności estrogennej. Nie ma wyraźnego działania progestagennego, nie ma też toksycznego wpływu na wątrobę. I już powiedzieliśmy o aktywności androgennej, że jest znikoma.

Zaburzenia estrogenne, takie jak nadmierna retencja płynów, zwiększone ciśnienie krwi, ginekomastia, lub androgenne, takie jak trądzik, wypadanie włosów i zwiększone natłuszczenie skóry są możliwe, ale zazwyczaj występują tylko z nadużywania leku lub predyspozycje do ich manifestacji. Innymi słowy, jest to stosunkowo nieszkodliwy steryd dla mężczyzn i kobiet, jeśli zalecenia są przestrzegane.

Wiele recenzji opisuje Equipoise jako doskonały wybór dla początkujących lub amatorskich kursów. Jednak twierdzą oni również, że może ona zapewnić widoczną poprawę nawet doświadczonym profesjonalistom, jeśli zastosuje się do niej odpowiednie podejście. Jest to działający produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem od momentu pojawienia się na rynku. Kurs podawania Equipoise.

Jak w przypadku podobnych iniekcji opartych na boldenonie, steryd ten może być szeroko stosowany w kontekście praktyki sportowej. Może być skutecznie stosowany jako połączony produkt do podnoszenia ciężarów w celu poprawy wydajności fizycznej (wytrzymałość, siła), a nawet dla beztłuszczowej masy mięśniowej (poprawia zewnętrzną jakość mięśni, co jest bardzo cenione przez wielu sportowców).

Użycie Equipoise jest ogólnie w dawkach około 400 mg na cały tydzień, z tygodniowych dawek w zakresie od 200-600 mg. Przekroczenie tych limitów może spowodować dryfowanie leku w kierunku działań niepożądanych. Przeciętna długość kursu wynosi około 8 tygodni. Są to zalecane dawki i czas trwania dla wielu sportowców, ale mogą nie wydawać się wystarczające dla profesjonalistów.

Produkt posiada dogodne stężenie substancji czynnej, co ułatwia jego dozowanie. Obliczenie ile ml potrzeba na daną dawkę w mg jest zazwyczaj bardzo proste. Na przykład, zalecana dawka 400 mg wynosi dokładnie 2 ml, a dla dawki 200 mg lub 600 mg odpowiednio 1 ml lub 3 ml.

Kurs Equipoise, czy to solo czy w kombinacji, jest najlepiej dopasowany indywidualnie (w zależności od założonych celów, poziomu wytrenowania, doświadczenia w sporcie i stosowania farmakologii). Niektóre kombinacje, np. z metandienon lub sustanon, są uważane za optymalne dla szybkiego przyrostu masy mięśniowej, inne, takie jak połączenie z propionianem testosteronu, są lepiej dostosowane do jakości wzrostu mięśni

Kupują razem