0
0
Porównanie towarów 0

SP Enanthate 250mg/ml 10ml

118PLN148PLN
148PLN
118PLN

   
Cechy podstawowe
Cena za: 1 fiolka
Stężenie: 250 mg/ml
Składniki aktywne: enantan testosteronu
Producent: SP Laboratories
Kraj pochodzenia: Mołdawia
Data ważności: 07.23

Nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Opis

SP Enanthate jest testosteronu enanthate sterydów produkowanych przez SP Laboratories (Mołdawia). Ma wysoką aktywność anaboliczną i androgenną, i może pochwalić się długim czasem działania po wstrzyknięciu do 15 dni.

Formuła polecana jest wyłącznie mężczyznom. Dotyczy to większości współczesnych dyscyplin związanych z intensywnym wysiłkiem fizycznym, w tym kulturystyki. Kobiety biorąc takie (wysoce androgenne) sterydy uruchomić ryzyko rozwoju maskulinizacji w postaci szorstki głosu, owłosienie, i męskie jak zmiany kształtu ciała.

Enanthate SP Laboratories: szczegółowy opis

.

Składnikiem aktywnym w produkcie jest ester długo działającego testosteronu. Testosteron enanthate jest bardziej popularny w Polsce niż jego bliski krewny cipionate, ale sprawy mają się inaczej za granicą, zwłaszcza w USA i obu Amerykach w ogóle. Szczególnie cypionat jest tam bardziej popularny, głównie dlatego, że jego produkcja jest lepiej uregulowana.

W zakresie jego właściwości SP Enanthate jest potężny steryd anaboliczno-androgenny. Jest to bardzo dobrze nadaje się do treningu siłowego, ponieważ pomaga uzyskać masę mięśniową w bardzo krótkim czasie.

Wszystkie inne ważne efekty SP Enanthate (enanthate testosteronu) obejmują: zwiększenie poziomu siły i wytrzymałości, poprawę sprawności fizycznej i psychicznej, wzmocnienie kości, zmniejszenie katabolizmu, a także poprawę funkcji więzadeł i stawów (pomaga wyeliminować lub przynajmniej złagodzić bóle stawów).

W trakcie stosowania preparatu może dojść do efektów pompowania, zwanych pompą mięśniową (uczucie napięcia mięśni i poprawa ich wizualnego wyglądu), a także do zwiększenia chęci do ćwiczeń, poprawy libido i ogólnej witalności.

Wiele recenzji potwierdza, że Enanthate z SP Laboratories jest sterydem o szerokim spektrum działania, które mogą być wykorzystywane do różnych celów. W rzeczywistości może mieć nawet szerokie zastosowanie medyczne, ponieważ podobne produkty zawierające testosteron są regularnie przepisywane w hormonalnej terapii zastępczej i w leczeniu dysfunkcji układu płciowego.

SP Enanthate skutki uboczne:

.

Estrogenne powikłania są prawdopodobne, takie jak wzrost tkanki tłuszczowej typu żeńskiego, zatrzymanie płynów i ginekomastia z powodu aromatyzacji;

.

Androgenne skutki uboczne to zwiększona aktywność seksualna podczas kursu, tłusta skóra, zwiększona agresja, trądzik (acne).

JV Enanthate może również powodować silny spadek własnego testosteronu w organizmie, kiedy to ma wpływ. W związku z tym, i nie tylko, obowiązkowe jest leczenie po kursie, a podczas kursu może być konieczne przyjmowanie sterydu mesterolonu (Proviron, Proviron-25, itp.).

W tym przypadku konieczne jest również przyjmowanie sterydu mesterolonu (Proviron, Proviron-25, itp.).

We should point out here that according to reviews SP Enanthate has side effects mainly when it is not recommended. Innymi słowy, działania niepożądane, jeśli występują, są często wynikiem niewłaściwego stosowania produktu, np. przedawkowania, zbyt długiego przyjmowania lub zbyt częstego wstrzykiwania.

Warunki przechowywania: trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych; miejsce przechowywania powinno być całkowicie suche i ciemne; temperatura nie powinna przekraczać 25 stopni Celsjusza.

SP Enanthate: Użycie i dawki

.

W sporcie, ten steryd jest dobrym wyborem nie tylko dla doświadczonych sportowców, ale także dla początkujących. Zapewnia widoczną poprawę przyrostu masy mięśniowej w krótkim czasie (6-8 tygodni) i, o ile przestrzega się zaleceń, nie powoduje prawie żadnych skutków ubocznych.

Zalecana dawka SP Enanthate dla większości lifters jest około 250-500 mg/tydzień. Tygodniowa dawka 750 mg jest również możliwe, ale takie ilości są przeznaczone przede wszystkim dla doświadczonych sportowców rekreacyjnych i zawodowych.

Intensywne dawkowanie nie jest konieczne.

Nie ma również problemów z dozowaniem. SP Enanthate jest łatwy w użyciu w tym względzie ze względu na jego wygodne stężenie substancji czynnej. Potrzebujesz tylko 2 ml na dawkę 500 mg lub 1 ml na dawkę 250 mg.

Kurs Enanthate SP Laboratories jest częściej połączone wykorzystanie równolegle z innymi sterydami anabolicznymi i androgennymi. Może jednak zapewnić co najmniej dobre wyniki nawet przy stosowaniu solo. Testosteron jest jednym z tych sterydów, które, nawet jeśli używane samodzielnie, pomóc rozwijać wyraźny kształt fizyczny.

Dla większego wzrostu masy mięśniowej i cechy wytrzymałościowe, popularny kurs jest połączony z dekanianu nandrolonu (Deca-Durabolin i analogi) i / lub metandienon (Danabol i analogi).